WD Gann,'s مربع نه آن است که اعتیاد به مواد مخدره?

[ad_1]

یکی از اسرار اطراف افسانه ای WD Gann یک ماشین حساب مالی به نام مربع از نه.

گفته شده است که Gann اغلب با استفاده از این ماشین حساب برای تعیین دقیق نقاط قیمت بازار با موفقیت بزرگ است.

این نیز قابل درک است که او اختراع نیست بلکه کشف آن در هند و یا مصر (به عنوان داستان می رود).

اما این مقاله در مورد اینکه آیا تاریخ این میدان نه اما این که آیا آن را به عنوان خاص به عنوان آن است که به کرات به بود.

مربع از نه نیز بوده است به عنوان “Gann چرخ”. اما من در نظر “Gann چرخ” به واقعی 'چرخ' ماشین حساب ابزار که شامل مربع از نه ارزش های حک شده بر روی چهره خود. در بالای مربع از نه خواهد بود یک یا شفاف تر دیسک های با یک مربع و مثلث و کاردینال صلیب حک شده بر روی آنها (و احتمالا یک بخش از 'سوم' و همچنین).

مربع نه این است که گاهی اوقات به عنوان یک “ماشین حساب ریشه دوم”. هنوز هدف آن است که برای محاسبه ریشه دوم یک عدد بلکه آن شامل گرفتن جذر یک ارزش در مسیر به یک نتیجه است. ظاهرا نام “مربع ” نه” می آید از نتیجه تربیع پایین ترین عدد فرد بزرگتر از یک (پس از یک تولید نمی خواهد هر چیزی بزرگتر از خود) است که در سه. تربیع سه تولید 9 'سلول' در مربع است. به بیشتر, مفید, با این حال, شما می خواهید مطمئن مربع خود را بسیار بزرگتر از یک با فقط 9 سلول.

برای ایجاد میدان نه شما به سادگی با رسم یک مربع بزرگ (یا هر اندازه که دوست دارید) و سپس طبقه بندی کردن که مربع به سلول (مانند یک شبکه). ترجیحا می باشد که به منظور جلب خطوط به طوری که وجود دارد این است که یک سلول مناسب در این مرکز به طور کلی مربع است.

شروع با شماره 1 در مرکز سلول شروع به شماره بقیه شروع با سلول به سمت چپ به عنوان “2” و سپس حرکت در جهت عقربه های ساعت در اطراف مرکز تلفن با قرار دادن یک “3” بالا # 2 سلول و سپس “4” به حق # 3 پس از آن “5” به حق # 4 سپس “6 زیر # 5 همراه و به جلو رفتن را از دور و دور.

مربع از نه اعمال می شود به یک دایره که در هر انقلاب در اطراف میدان 360 درجه چرخه. بنابراین اگر شما بودند به پوشش یک دایره بر مربع از نه, شما می توانید شروع با هر تعداد و به سرعت تعیین ارزش خواهد بود 'x' درجه دور که در آن 'x' می تواند 45, 90, 180, 360 یا هر چیزی در میان است.

برای مثال اگر شما تا به حال یک قیمت 218 و می خواستند بدانند چه قیمت خواهد بود 360 درجه بالاتر را برای 218 در مربع نه و سپس به مقدار بعدی در امتداد همان محور و پیدا کردن 281.

چه می شود اگر شما می خواستم به دانستن آنچه که 45 درجه حرکت پایین تر از 371 است ؟ قرار 371 در مربع نه و به دنبال قیمت آن را به عنوان decrements توسط یکی در طول چرخه تا زمانی که شما نقل مکان کرد و یک چهارم (ضد جهت عقربه های ساعت) از یک دایره در اطراف میدان به در می رسند 352.

رسم یک دایره را به طور کامل محصور مربع از نه نفر است که اغلب انجام می شود برای نشان دادن نه تنها یک سال کامل از ژانویه تا دسامبر بلکه به نمایندگی از 12 بخش هایی از زودیاک است. اگر شما تقسیم مربع نه به چهارم (کاردینال صلیب “+”) خط می رود که از مرکز “1” از طریق “2” به سمت چپ و تمام راه را به پایان مربع (و در نتیجه لمس دایره در اطراف آن کشیده شده) را نشان 0-درجه و نقطه شروع است. در اینجا شما را به عنوان برچسب مارس 21 (روز اول بهار که اعتدال بهاری) به نمایندگی از ابتدای طبیعی در سال است. تا آنجا که صورت فلکی مرجع است که می تواند در نظر گرفته شود خورشید در 0-درجه برج حمل. یک چهارم از یک سال بعد خواهد بود 21 ژوئن به طوری که نمرات بالای مربع است که 45 درجه در جهت عقربه های ساعت. برخی نیز علامت کاردینال متقابل با قطب نما با 21 ژوئن (بالا در 90 درجه) بودن شمال, مارس 21 (سمت چپ در 0 درجه) به عنوان شرق سپتامبر 21 (سمت راست در 180 درجه) به عنوان غرب و 21 دسامبر (پایین در 270 درجه) به عنوان جنوبی.

اگر شما به سادگی می خواستم برای محاسبه درجه از هر مقدار شما می توانید به سادگی با استفاده از یک ماشین حساب الکترونیکی است. همه شما نیاز به دانستن است که کامل 360 درجه تفاوت نشان داده شده است با گرفتن ریشه مربع از ارزش آن اضافه کنید (اگر شما می خواهید برای رفتن 360 درجه بالاتر) و یا تفریق (برای رفتن 360 درجه پایین تر) شماره ” 2 “از نتیجه و سپس مربع آن.

اگر شما می خواهید برای محاسبه درجه های مختلف از یک شروع ارزش شما به سادگی تقسیم ارزش “2” که نشان دهنده 360 توسط همان بخش از 360. برای مثال اگر شما می خواهید برای محاسبه به صورت 180 درجه است که نیمی اگر 360 سپس با استفاده از نیمی از “2” است “1”. اگر شما می خواهید برای محاسبه به صورت 45 درجه است که یک هشتم از 360 سپس با استفاده از یک هشتم از “2” است “.25” و به جلو.

برای مثال می گویند شما باید یک قیمت 974 و می خواستم به دانستن آنچه که 90 درجه حرکت بالاتر خواهد بود. اول ما را به ریشه مربع از 974 که 31.21. سپس پس از 90 360 تقسیم بر 4 می کنیم تقسیم “2” “4” به “.5” که ما اضافه کردن به 31.21 به 31.71. در حال حاضر میدان 31.71 و پاسخ 1006 (گرد). نگاه خود را در مربع نه و شما ببینید این درست است.

در حال حاضر وجود دارد این است که اتاق کوچک در یک مقاله مثل این برای رفتن به تمام جزئیات شناخته شده از این میدان نه. آنچه من آرزو می کنم به آدرس است که آیا آن است که مفید ماشین حساب و یا فقط یک دسته از اعتیاد به مواد مخدره.

از تجربه شخصی من مربع نه ارزشمند است. بیشتر شما را در درک آن بینش بیشتر آن را به شما در محاسبه حمایت و مقاومت و همچنین به عنوان نقاط عطف در زمان. وجود دارد انواع مختلفی از محاسبات شما می توانید انجام دهید.

برای مثال شما می توانید با استفاده از مربع نه برای انجام محاسبات تاریخ بر اساس عمده tops و پایین است. در احترام به تاریخ به سادگی نگه داشتن در ذهن است که دایره 360 درجه است اما از یک سال که 365 روز است. یک 90 درجه حرکت در این میدان حدود 91 روز.

برای مثال عمده بالا در بر ابر شاخص SP500 از مارس 19 2015 به دنبال داشت عمده پایین جولای 6, 2015. این حرکت بود بر اساس 45-درجه در روز (سقوط کرد که در غیر روز معاملاتی پس جولای 6, علائم اولین روز معاملاتی زیر).

عمده پایین در بر ابر شاخص SP500 دسامبر 16, 2014 45-درجه (روز) منجر به یکی دیگر از عمده پایین برای فوریه 2, 2015 که همچنین 30-درجه (معاملات روز). “30” در نظر گرفته شده است مهم Gann ارزش آن را به عنوان یک دوازدهم از 360 (یک سال تقسیم شده است در 12 ماه).

هنگامی که با قیمت مربع از نه فراهم می کند بهترین نتایج هنگامی که شما تبدیل خود را شروع ارزش به کل شماره های 3 و یا 4 رقم سمت چپ اعشار. بنابراین اگر شما یک ارزش 20.45 در حالی که شما قطعا می توانید استفاده کنید که ارزش آن را به عنوان همچنین سعی کنید 204.5 و 2045. فقط به یاد داشته باشید برای تنظیم نقطه اعشار در نتیجه بازگشت به جایی که آن را باید.

در حالی که من قطعا می تواند گواه است که ارزش مربع از نه نه اعتیاد به مواد مخدره هیچ چیز جایگزین تجربه شخصی است. اگر شما واقعا می خواهید به دانستن آن ارزش صرف وقت برای یادگیری و استفاده از مربع از نه همراه با نمودار قیمت.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*