Te تاریخ CRYPTOCURRENCY

[ad_1]

ظهور cryptocurrency است که در حال حاضر مصرف بیش از ما در معاملات روزانه. Cryptocurrency دیجیتال دارایی وجود دارد که در رمزنگاری جهان با بسیاری از اشاره به آن به عنوان “دیجیتال طلا”. اما آنچه واقعا cryptocurrency? شما باید بدانم.

این یک دیجیتال دارایی در نظر گرفته شده مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله مبادله است. این است یک جایگزین برای پول است. اما آن را با استفاده از رمزنگاری قوی برای تضمین معاملات مالی به منظور بررسی انتقال دارایی ها و کنترل ایجاد واحد های اضافی. همه cryptocurrency است یا مجازی ارز, ارز دیجیتال و یا جایگزین ارز. آن را ضروری است به یاد داشته باشید که همه cryptocurrencies استفاده از یک سیستم غیر متمرکز کنترل به عنوان مخالف به سیستم های خود از بانک ها و دیگر موسسات مالی. این سیستم های غیر متمرکز کار را از طریق یک توزیع دفتر فن آوری است که در خدمت مالی پایگاه داده. به طور معمول یک blockchain استفاده می شود.

چه blockchain?

این به طور مداوم و لیست در حال رشد از پرونده که مربوط و امن با استفاده از رمزنگاری. این لیست به نام بلوک. بلوک های زنجیره ای است که باز توزیع لجر است که می تواند مورد استفاده برای ضبط معاملات بین دو طرف در یک شیوه ای است که قابل اثبات و دائمی است. برای فعال کردن یک بلوک برای دریافت استفاده می شود به عنوان یک توزیع ledger, آن است که توسط یک همکار به همکار شبکه جمعی که پایبند به یک پروتکل برای اعتبار سنجی از بلوک های جدید است. هنگامی که داده های ثبت شده در هر کتاب آن را نمی توان تغییر بدون تغییر از تمام بلوک های دیگر. بنابراین blockchains امن طراحی و همچنین عمل به عنوان یک مثال از محاسبات توزیع شده سیستم.

تاریخچه رمزنگاری

دیوید Chaum آمریکایی cryptographer کشف ناشناس رمزنگاری پول الکترونیکی که به نام ecash. این اتفاق در سال 1983. در سال 1995 دیوید اجرا آن را از طریق Digicash. Digicash شد یک فرم اولیه رمزنگاری الکترونیکی پرداخت که مورد نیاز کاربر نرم افزار به منظور برداشت یادداشت از یک بانک. آن را نیز اجازه تعیین خاص کلید رمزگذاری شده ارسال به یک گیرنده. این ویژگی اجازه ارز دیجیتال به untraceable توسط دولت, صدور بانک یا هر شخص ثالث.

پس افزایش تلاش ها در سال های پس از بیت کوین ایجاد شد و در سال 2009. این برای اولین بار بود غیر متمرکز cryptocurrency و ایجاد شده توسط ساتوشی ناکاموتو یک pseudonymous توسعه دهنده. بیت کوین با استفاده از SHA-256 به عنوان آن تابع هش رمزنگاری (اثبات-از-کار طرح). از انتشار bitcoin زیر cryptocurrencies نیز منتشر شد.

1. Namecoin (مارس 2011)

2. Litecoin (اکتبر 2011)

3. Peercoin

این سه سکه ها و بسیاری دیگر به عنوان altcoins. این اصطلاح مورد استفاده برای اشاره به جایگزین انواع بیت کوین و یا به سادگی دیگر cryptocurrencies.

همچنین ضروری است توجه داشته باشید که cryptocurrencies رد و بدل شده از طریق اینترنت. این به این معنی است که استفاده از آنها در درجه اول در خارج از سیستم بانکی و سایر موسسات دولتی. این cryptocurrency مبادلات شامل تبادل cryptocurrency با دارایی های دیگر و یا با دیگر ارزهای دیجیتال. معمولی فیات پول یک مثال از یک دارایی است که می تواند داد و ستد با cryptocurrency.

اتمی معاوضه

این اشاره به یک پیشنهاد مکانیسم موجب آن یکی cryptocurrency خواهد بود قادر به گرفتن رد و بدل شده به طور مستقیم از دیگر cryptocurrency. این به این معنی است که با اتمی معاوضه نمی توانست وجود داشته باشد نیاز به حضور شخص ثالث در ارز.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*