Perluna مروارید می گوید: جواهرات مروارید مد

[ad_1]

در حال حاضر روند و مد جواهرات مروارید اغلب در حال تغییر از یک فصل پس از آن به دیگری در یک سال است. تغییرات نگاه کمی مشابه با آن از صحنه و لباس مد. به نظر می رسد بسیار سخت است برای پیش بینی آنچه که در روند آینده و یا مد. اما از آن است که نیست یک واقعیت مطلق به ما آموخته اند که چرا مشتریان خرید یک گلابی طلا و جواهر و آنچه مروارید طلا و جواهر مورد علاقه مشتریان مختلف.

برای پاسخ به سوالات فوق برخی از ذهنی یا روانی انگیزه خرید باید بیشتر نگران در مورد, یعنی چه طلا و جواهر مروارید مصرف کننده فکر ؟ چگونه می توانید طراح توقیف و ایده های آنها منجر به جزر و مد جدید?

سپس برخی از نکات و سرنخ های طراحی تحت تاثیر قرار جواهرات مروارید روند هنوز هم قادر به توان از عوامل زیر است:

ارزش: بسیاری از مردم ایده های محبوب که مروارید طلا و جواهر به عنوان یک نوع از سنگ های قیمتی استفاده می شود به نگه داشتن ارزش برای مدت زمان طولانی. علاوه بر موقعیت اجتماعی بالا از VIP ممکن است متعادل توسط یک قطعه جواهر از تجمل و ظرافت و کرامت به حدی است. این نوع از ارزش سبک جواهرات مروارید طول می کشد برای همیشه.

شخصیت: زمانی که مردم همیشه بیمار شدن از سبک آنها امید برای یک یک. آنها همچنین می خواهم به خود را بزرگ متفاوت از دیگران در حالی که آنها انتخاب جواهر و مروارید. آنها فقط می خواهید برای پیدا کردن یک منحصر به فرد و تازگی قطعه منعکس کننده شخصیت خود را و شیوه زندگی است.

بزرگداشت: تولد و ازدواج و مرگ به طور طبیعی ضروری به این دوره از زندگی یک مرد است. خود و یا تولد یا تولد باید افتخار توسط یک طلا و جواهر هدیه. علاوه بر وعده های حلقه و گردنبند [http://www.perlunapearls.com/pearls-and-weddings.html] می توانید شاهد عاشقانه از یک مرد و یک زن را در عشق و ازدواج. زمانی که مرد شناخته شده است روز گذشته قبل از او عبور دور او را دوست دارد به ترک چیزی واهی و پوچ به کودکان خود. همچنین یک مرد ممکن است برخی از موفق لحظات است که ارزش حافظه است. در چنین مواردی مروارید طلا و جواهر باید به عنوان معنی دار و یا ارزش سوغات. این نوع از معنی ممکن است منبع الهام بخش برای طراحی جواهرات مروارید.

محیطی جذاب: این طبیعت است که مردم به دنبال زیبایی است. به خصوص زن ها واقعا حساس به تصاویر خود را و یا تصور است که آنها را به مکان یا مرد. به طوری که خیلی از مروارید طلا و جواهر زنانه به سادگی به یک حیوان خانگی به منظور افزایش جذاب است.

اخلاق: گاهی اوقات ممکن است افراد کمی پازل با تغییرات جدید از زندگی آینده. اخلاقی و سنت به عنوان محصول از تاریخ باید افکار به یک راهنمای, اگر چه آن ممکن است از دست رفته و یا نادیده گرفته شود برای مدت زمان طولانی.

این چیزی است که ایده ها رخ می دهد به طراح یک روند جدید یا مد در حال آمدن است.

شکوفا romance – خلوص و عطر

هنگامی که یک روند جدید می توانید تهیه برای تقاضای مشتری آن را منجر به یک مد و یا جزر و مد. این مستلزم آن است که عناصر مد باید دست آمده از مشتری فلزی پیگیری. عناصر مد ممکن است از سبک کلاسیک و سپس چیزی جدید بود به آنها اضافه شده. آنها همچنین می تواند ترکیبی یا سازش از عناصر سنتی و به روز هستند.

در زمان صلح و توسعه بیشتر یا کمتر از این دنیا را ترک کرده است از جنگ و فاجعه است. عشق بزرگ و یا خودخواه است که به ناچار یک پایان نامه از زندگی است. اما مدرن sex انقلاب مجموعه ای است بسیار ناآرامی به عشق واقعی و خلوص باید به نام برای عشق. به طور دائم خلوص صدا وعده برای عشق و ازدواج است. بنابراین مروارید جواهرات مانند انگشتر مروارید است که می آید با یک پاک و مقدس تن به دست آورید, مادر, دختر و بانوی نفع دوباره.

تاکید کرد و افسرده ساکنان شهری هستند و حسرت نسبت به طبیعت است. از جواهرات مروارید معطر و یا شکل موجودات زنده را می توان ایجاد شده توسط فلز گرانبها قطعه با بیش نفیس صنایع دستی مدرن. همه چیز طبیعی روشن طراح ایده و سپس نیازهای مشتری. زنانه خلوص و عطر طبیعی با هم ترکیب و به یک شکوفایی عاشقانه. در اینجا می آید/پیش بینی ممکن است روند های جدید جواهرات مروارید.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*