کوچکترین دستگاه اکسیژن ساز

Copd – آیا می توانم به درمان اکسیژن درمانی بپردازم؟

گزینه دیگر برای این درمانها استفاده از یک محفظه تورم است. کدام اکسیژن ساز؟ اکثر محفظه های بادی فقط به 1.2 اتمسفر می روند ، برخی از آنها به 1.5 می رسد اما بیشتر آنها اینطور نیست. اتاق های بادی را می توان در خانه خود اجاره داد و از آن استفاده کرد و یا حتی برای مصارف خانگی خریداری کرد و از این طریق به کودکان مبتلا به اوتیسم بسیار سود می رساند.

اگر می خواهید باتری بیشتری از تمرکز خود داشته باشید ، می توانید با خرید باتری متمرکز کننده اکسیژن اضافی اگر در حال حاضر باتری شما فقط نیمی از روز طول می کشد ، خرید یک کالای اضافی به شما امکان می دهد تا تمام روز از کنسانتره خود استفاده کنید. و اگر باتری شما در تمام روز دوام داشته باشد ، داشتن اضافی اطمینان حاصل خواهد کرد که در صورت بروز خطا ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اولین عاملی که می خواهید به آن توجه کنید ، قیمت است. میزان هزینه شما در دستگاه شما به میزان توانایی و ویژگی های مورد نیاز شما بستگی دارد. اگر بودجه محدودی دارید ، می توانید کنسانترورهای اکسیژن قابل حمل را با قیمت کمتر از 1000 دلار پیدا کنید. با این حال ، اگر ویژگی ها و قابلیت حمل برای شما از قیمت مهمتر است ، می بینید که گزینه های زیادی وجود دارد که تا چند هزار دلار قیمت دارند. به خاطر داشته باشید که احتمالاً دیگر نیازی به پرداخت این هزینه را از جیب خود ندارید. از آنجا که به برونشیت مزمن مبتلا هستید ، بیمه نامه درمانی شما باید به شما در خرید این امر کمک کند.

اگر امکان حمل حدود 5 پوند برای مدت زمان طولانی امکان پذیر نیست ، به دنبال یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل مانند Eclipse باشید. هرچند کمی سنگین تر از FreeStyle است ، اما با یک سبد کوچک همراه است که تنظیم کردن آن را بسیار آسان می کند. همچنین دارای یک باتری قابل شارژ است که می توانید در اتومبیل خود شارژ کنید.

در جوار جایی که مخازن اکسیژن عاری از محصولات قابل اشتعال مانند ذرات معلق در هوا ، روغن ، گریس ، رقیق کننده رنگ و فرآورده های نفتی است ، مجاور کنید. در هنگام خرید تراکم اکسیژن ساز ، همزمان از موهای آئروسل استفاده نکنید. به جای فرآورده های نفتی از استفاده از محصولات مبتنی بر آب برای لب و دست خودداری کنید. محصولات زیبایی را با دقت بررسی کنید و با لوسیون هایی که بر پایه آب قرار دارند حل شود.

بنابراین آنچه من به پایان رسید این است که چگونه از کنسانتره اکسیژن اختراعی استفاده کنیم که بتواند در حیاط خلوت هر کس در هر مکانی از CO را از جو گرفته تا جو کند تا گرم شدن کره زمین کند. و محصولی را تهیه کنید که بتوانید آن را با گرم یا لیتر بفروشید. باید ارزش چیزی داشته باشد؟

در حالی که EverGo یک دستگاه قابل حمل عالی است ، یک مشکل در آن وجود دارد. این مشکل در حقیقت ناشی از این واقعیت است که این کار را به خوبی انجام می دهد. در نتیجه همه چیزهایی که برای افرادی که مشکل تنفسی دارند ارائه می دهد ، این دستگاه بسیار محبوب شده است. این به نوبه خود آن را نسبتاً گران کرده است. اگرچه دوست دارید از استفاده از این وسیله بهره مند شوید ، ممکن است نگران باشید که نمی توانید هزینه آن را بپردازید. خوشبختانه ، اگر نگران توانایی تهیه این دستگاه هستید ، یک راه حل برای شما وجود دارد.

اداره حمل و نقل هوایی فدرال ، یا FAA ، این حكم را صادر كرده است كه به همه مسافرانی كه به اکسیژن احتیاج دارند باید مجاز باشند كه FAA را بیاورند. غلظت اکسیژن قابل حمل تأیید شده در تمام هواپیماهای آمریکایی با بیش از 19 صندلی. خطوط هوایی خارجی همچنین باید POC را در تمام پروازها به داخل و از خاک ایالات متحده مجاز سازند. اکنون اکثر کنسانترنهای قابل حمل اکسیژن توسط FAA مورد تأیید قرار گرفته اند ، از جمله Inogen One ، Inogen One G2 ، Respironics EverGo ، SeQual Eclipse ، DeVilbiss Igo و چند مورد دیگر.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*