ICO رمز گذاری و نابجا تاکید بر Blockchain فنی کارشناسان و مشاوران ICO

[ad_1]

آمار دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود. اکثر ICOs مخزن و اقامت چهار بار نشانه های رسیدن به رمزنگاری مبادلات پس از شور و 'FOMO' حضور crowdsale است.

اکثر ناظران پیگیری ICO پدیده جهانی معتقدند که این روند در چند ماه گذشته شده است برای ICOs به از دست دادن ارزش پست-crowdsale با بسیاری از خریداران در انتظار بیهوده برای 'ماه', آنها وعده داده شده بود پس از cryptocurrency بازدید تبادل پورتال.

چیزی است که مورد بحث قرار گرفته است دلیل اصلی که چرا ما شاهد این پدیده و چه شرکت کنندگان در یک crowdsale از جمله شرکت های رتبه بندی بسیاری از ما تکیه به یک انتخاب باید انجام اشتباه در چیدن که ICO باید ارزش ترین یا بهترین احتمال افزایش در ارزش یک بار crowdsale است.

در حالی که وجود دارد بسیاری از دلایل می تواند مشروع انتقادات و پیشنهادات برای این پدیده وجود دارد یک واقعیت است که من فکر می کنم احتمالا بیشتر مسئول این از بسیاری از دیگر رقیب دلایل: ICO رمز گذاری و نابجا تاکید بر 'blockchain کارشناسان',', ICO, مشاوران 'یا' ویژگی های whizkids' برای erc20 tokens.

من همیشه فکر می کردم نیاز به blockchain کارشناسان فنی و یا ICO ویژگی های مشاوران اغراق آمیز و یا حتی outrightly نابجا زمانی که یک پروژه در نظر گرفته است که معیارهای مگر اینکه این پروژه در واقع تلاش برای ایجاد یک نام تجاری جدید سکه مفهوم است. برای بسیاری از ERC20 نشانه و تقلیدی سکه واقعی توجه مهم باید طرح کسب و کار در پشت رمز و سوابق مدیریتی و اجرایی پروفایل از رهبران تیم.

به عنوان کسی که در صنعت باید بدانید که ایجاد یک ERC20 نشانه از Ethereum یا مشابه نشانه از دیگر cryptocurrencies نمی کشد هر مهارت فنی و یا نیاز به هر گونه مبالغه blockchain مشاور (به عنوان یک ماده در واقع, با نرم افزار جدید در خارج وجود دارد یک ERC20 نشانه می تواند انجام شود در کمتر از 10minutes کامل ویژگی های تازه وارد.

بنابراین باید ویژگی های دیگر حتی می تواند یک معامله بزرگ برای نشانه های دیگر). کلید باید طرح کسب و کار; سطح از تجربه کسب و کار; صلاحیت رهبران پروژه و کسب و کار بازاریابی استراتژی اصلی شرکت افزایش بودجه.

رک و پوست کنده به عنوان یک وکیل و مشاور کسب و کار بیش از 30 سال خودم به شرکت های مختلف در سطح جهان من نمی توانم من نمی توانند درک کنند که چرا مردم نگه داشتن به دنبال برخی از روسیه و یا کره ای یا چینی 'Crypto Whiz' یا 'Crypto مشاور' برای تعیین قدرت یک ICO برای آنچه که در واقع یک کمپین crowdfunding برای مفهوم کسب و کار …

من از این نظر قوی است که یکی از دلایل اصلی که چرا اکثر ICOs هرگز خود را زنده prelaunch اعتیاد به مواد مخدره. در عصری که در آن فراوانی وجود دارد رمز نرم افزار ایجاد سیستم عامل و نمایه های نامتناسب تمرکز بر blockchain تجربه یا توانایی های فنی مروج است که عمدتا نابجا. آن's مانند تلاش برای ارزش احتمالی موفقیت یک شرکت بر اساس توانایی کارکنان خود را برای ایجاد یک وب سایت و یا برنامه. که قطار ایستگاه را ترک مدتها پیش با گسترش ویژگی های دست بر روی سایت مستقل مانند گورو; Upwork مترجم آزاد و حتی Fiverr.

مردم به نظر می رسید بیش از حد در اعتیاد به مواد مخدره و مدارک فنی از مردم ترویج یک ICO به خصوص ERC20 Ethereum بر اساس نشانه و سپس در تعجبم که چرا از لحاظ فنی برتر روسی چینی یا کره ای مرد نمی تواند تحویل پایان کسب و کار این شرکت پس از کمپین جمع آوری کمک مالی.

حتی بسیاری از ما ICO شرکت های رتبه بندی به نظر می رسید به تخصیص نامتناسب تعداد نقاط به crypto تجربه عضو تیم چگونه بسیاری از رمزنگاری مشاوران آنها و ICO موفقیت تجربه آنها در تیم خود را به جای تمرکز بر ایجاد مدل کسب و کار ایجاد می شود با این بودجه مطرح شده

هنگامی که یکی می داند که بیش از 90 درصد از cryptos و ICOs وجود دارد به سادگی نشانه های ایجاد شده به منظور بالا بردن crowdfunds برای یک ایده و نه فقط یک نشانه به نشانه's خاطر و سپس مردم تاکید خواهد شد از ویژگی های زاویه به کار مربوطه را ارزیابی ایده کسب و کار خود و شرکت های بزرگ کسب و کار طرح.

هنگامی که ما حرکت به این دوره از ارزیابی قبل از تصمیم گیری که آیا برای خرید و یا سرمایه گذاری در یک cryptocurrency پس از آن ما شروع خواهد شد ارزش نهادن به چشم انداز آینده و یا ارزش از نشانه های ما بر اساس کسب و کار صدای ملاحظات از قبیل:

– تجزیه و تحلیل Swot شرکت و خود را مروج

– شایستگی مدیریتی و تجربه از رهبران تیم

– صحت ایده کسب و کار فراتر از ایجاد یک رمز

– طرح بازاریابی و استراتژی این شرکت برای فروش این ایده ها

– توانایی ارائه محصولات اساسی به بازار

– پایه مشتری برای محصولات و خدمات ایجاد شده توسط شرکت

و پایه ای برای طرح ریزی پذیرش در بازار

آنچه اکثر مردم موفق به تحقق بخشیدن به این است که پتانسیل خود را نشانه به افزایش در ارزش پست ICO است که بسیار وابسته به هر چیزی ویژگی های اما در چیزهای خوب اتفاق می افتد در این شرکت بالا بردن وجوه و درک افزایش در ارزش گذاری این شرکت آن را به عنوان رول کسب و کار خود را طرح و ارائه آن در کسب و کار محصولات است.

البته خرید cryptocurrency است نه خرید سهام و it's خرید امنیت در هر شرکت است. ما که اما نشانه واکنش نشان می دهند بسیار به همان شیوه به عنوان سهام واکنش نشان می دهند به اخبار خوب یا بد, اخبار در مورد یک شرکت است. تنها تفاوت این است که در مورد cryptos اثر بزرگنمایی 100 برابر شده است.

هنگامی که یک شرکت با برخی از مالی و یا کسب و کار نقطه عطف قیمت آن نشانه در بورس بالا خواهد رفت … و آن را پایین می رود سریع وقتی که هیچ چیز خوب اتفاق می افتد. آنچه این شرکت انجام خواهد شد و چگونه آن را انجام خواهد داد پس از ICO باید از بیشترین اهمیت را به هر کسی که می خواهید برای دیدن ارزش خود را نشانه شاقول و اقامت کردن برای همیشه لطفا برای.

مطمئن ترین نشانه نشانه خواهد شاقول هنگامی که نشانه های ضربه رمزنگاری ارز پس از, ICO, زیرا کسانی که می خواهند به سود فوری اما این که آیا آن را هرگز دوباره به شما انتظار می رود چند رقمی سود همیشه بستگی به معیارهای من در حال حاضر ذکر شده در بالا. پس از شما خریداری یک نشانه ارزش 'crypto مشاور's' ویژگی های whizkids' به صفر در رابطه با پتانسیل نشانه های خود را به ماه.

پس از این من فکر می کنم یک smart crypto خریدار یا سرمایه گذار باید تمرکز کمتر بر چگونه بسیاری از رمزنگاری مشاوران یک پروژه و یا چه از لحاظ فنی صدا تیم است (مگر اینکه کرسی کسب و کار این شرکت است که ویژگی های در طبیعت) و تمرکز بیشتر در بخش های مدیریتی و بازاریابی و مشتری بالقوه پایه این شرکت افزایش سرمایه از طریق یک ICO.

به عبارت دیگر تخصیص امتیاز بیشتر در کسب و کار و مدیریت طرف ICO به جای ویژگی های jargons که برنده't راهنما رمز خود در بازار زمانی که پول مطرح شده!

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*