Corda نقد و بررسی: یک راه حل برای همه و هر گونه اصطکاک در Blockchain کسب و کار

[ad_1]

Corda است یک راه حل برای هر و همه اصطکاک در blockchain کسب و کار از طریق نه تنها ارائه بزرگ وعده های اولیه از این فناوری blockchain بلکه پرداختن به نیازهای کسب و کار برای همکاری و همچنین حفظ حریم خصوصی. به عنوان مثال, آن را قادر می سازد کسب و کار به داد و ستد به طور مستقیم با از بین بردن هزینه اصطکاک هستند که در هر کسب و کار و معاملات. آن را تضمین می کند تمام کسب و کار احزاب است که آنها همیشه در همگام سازی که به نوبه خود قادر چشمگیر بهره وری مزایای برای عملیات پیچیده کسب و کار.

به منظور درک آنچه Corda پروژه همه چیز در مورد اجازه حفاری عمیق تر نگاه کردن به آنچه در آن مستلزم مزایای آن و چگونه آن را به حریم خصوصی آن را وعده داده است.

چه Corda?

به طور خلاصه Corda یک پروژه منبع باز در blockchain کسب و کار طراحی شده توسط R3 جامعه است. با آن به عنوان یک نتیجه از همکاری بین شرکای تکنولوژی و موسسات مالی, Corda طراحی شده به طور خاص هدف قرار دادن کسب و کار از شروع به خدمت اهداف مختلف. این خدمات عبارتند از:

  • به طور مستقیم ادغام سازمان های سیستم.

  • تسهیل استقرار سریع مراحل جدید.

  • فعال کردن یک انتقال آرام به فرآیندهای جدید.

به عنوان یک پلت فرم Corda فاقد هر گونه cryptocurrency ساخته شده در آن, بلکه آن است که کنترل های موجود و ثابت زیرساخت ها و فن آوری است. چنین Corda نیازی به استخراج سبک اجماع. از جمله نتایج به حضور بزرگ هزینه های مرتبط با کسب و کار بهره مند شوند.

مزایای Corda در Blockchain جهان

بر اساس آن ذکر شده در بالا طراحی شده منظور blockchain جهان باید به جشن Corda-برای به ارمغان آورده است به وجود بیشتر اثرات مثبت در blockchain جهان است. آنهایی که عمده عبارتند از:

  • فعال کردن احزاب و ستد به طور مستقیم از طریق آن رمزنگاری مدرن تکنیک, Corda تضمین کرده است که انتقال مستقیم از ارزش به طور موثر می تواند رخ دهد به عنوان به خوبی به عنوان سیستم در توافق هستند. این به نوبه خود کمک در از بین بردن هزینه های که در نتیجه تسهیل و آغاز حضور مستقیم معاملات بین طرف های درگیر.

  • تضمین و حفظ حریم خصوصی بیش از تاریخ معامله – با حفظ حریم خصوصی و اطمینان از تمامیت و اعتبار بودن یک چالش عمده در blockchain جهان Corda به دلیل دیگری به جشن گرفته می شود برای آن ارائه می دهد یک راه حل برای این چالش است. از طریق تکنیک های مختلف Corda فراهم می کند تضمین هر دو از معاملات به اعتبار و صداقت – تایید رقابت و متضاد معاملات در تاریخ معامله. هنگام انجام موارد فوق Corda نیز تضمین می کند که آن را حفظ حریم خصوصی.

راه هایی که Corda رسیدن به حریم خصوصی

با اطمینان و حفظ حریم خصوصی به عنوان یکی از مزایای عمده ای از Corda در blockchain جهانی آن از طریق:

  • متن کامل – برای این اهداف همکار به همکار شبکه.

  • کلید تصادفی و چرخش آن را انجام خواهد داد تا در رابطه با هویت خودکار مدیریت هنگامی که به هدف د/ anonymizing معاملات.

  • اینتل نرم افزار گارد پسوند – از طریق این Corda را محاصره تکنولوژی و در نتیجه اجازه می دهد تا پرونده به تایید در همان زمان باقی مانده رمزگذاری برای همه طرف های درگیر.

  • ساختار معاملات – Corda خواهد ساختار معاملات در Merkle درخت که به نوبه خود کمک می کند تا آن را اجازه می دهد تا تنها آشکار انتخابی اطلاعات است.

فراق شات

با هزینه اصطکاک بودن محبوب و رایج پدیده و یک چالش در کسب و کار وجود دارد که نیاز به blockchain جهان را در آغوش Corda به عنوان راه حل اگر تنها آنها نیاز به شاهد عملکرد عالی. Corda حذف خواهد شد مانند اصطکاک و در نوبه خود را تراز وسط قرار دارد به منافع blockchain جهان مانند حضور مستقیم معامله بین طرفین و حفظ حریم خصوصی بیش از تاریخ معامله. وجود دارد بدون شک که Corda است که راه حل واقعی در blockchain جهان است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*