Coinbase: یک بیت کوین راه اندازی در حال گسترش است به جذب سهم بیشتری از بازار

[ad_1]

قیمت بیت کوین سر به فلک کشید در سال 2017. Coinbase یکی از بزرگترین cryptocurrency مبادلات در جای مناسب در زمان مناسب برای سرمایه گذاری بر روی افزایش بهره. حتی پس از Coinbase علاقه مند نیست و در مصرف آن crypto سود برای اعطا. به ماندن بگیرید پیش در یک مقدار بزرگتر cryptocurrency بازار این شرکت در حال شخم پول به خود را طرح. تا سال 2017 درآمد این شرکت گزارش شده است در $1 میلیارد دلار و بیش از 150 میلیارد دلار از دارایی های معامله شد در سراسر 20 میلیون مشتریان.

Coinbase, یک سان فرانسیسکو شرکت بر اساس شناخته شده است به عنوان پیشرو cryptocurrency پلت فرم تجاری در ایالات متحده و با ادامه موفقیت فرود آمد در شماره 10 نقطه در CNBC Disruptor لیست در سال 2018 پس از شکست به لیست قبلی دو سال است.

در مسیر خود به موفقیت Coinbase دارای سنگ unturned در شکار غیر قانونی مدیران کلیدی از بورس نیویورک, Twitter, Facebook و LinkedIn. در سال جاری به اندازه آن وقت تیم مهندسی تقریبا دو برابر شده است.

Earn.com خریداری شد توسط Coinbase این مه برای $100 میلیون. این پلت فرم اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال و دریافت ارز دیجیتال در حالی که پاسخ دادن به بازار انبوه ایمیل و تکمیل میکرو وظایف. در حال حاضر این شرکت در حال برنامه ریزی برای آوردن یک سابق Andreessen Horowitz سرمایه داری را بدست آورده موسس و مدیر عامل شرکت به عنوان اولین افسر ارشد فناوری.

با توجه به زمان ارزیابی Coinbase ارزش خود را در حدود 8 میلیارد دلار که آن را در مجموعه ای به خرید Earn.Com. این مقدار بسیار بالاتر از ارزش 1.6 میلیارد دلار است که تخمین زده می شد در آخرین دور از تامین مالی سرمایه در تابستان 2017.

Coinbase کاهش به اظهار نظر در ارزیابی آن, با وجود این واقعیت است که آن را بیش از $225 میلیون دلار بودجه از بالا VC را از جمله اتحادیه مربع سرمایه گذاری Andreessen Horowitz و همچنین از بازار بورس نیویورک.

برای دیدار با نیازهای نهادی سرمایه گذاران بازار بورس نیویورک در حال برنامه ریزی برای شروع خود را cryptocurrency ارز. نزدک یک رقیب بورس نیز نظر مشابه حرکت می کند.

• رقابت در حال آمدن است

به عنوان رقابت سازمانها نگاه به نیش را خارج از Coinbase کسب و کار Coinbase است که به دنبال به دیگر فرصت های سرمایه در تلاش برای ساخت یک خندق در اطراف این شرکت است.

دن دوليف یک Nomura فوری تحلیلگر گفت که مربع یک شرکت اجرا شده توسط توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی می تواند غذا خوردن به Coinbase ارز کسب و کار به دلیل آن را آغاز معاملات cryptocurrency در آن میدان نقد برنامه در ماه ژانویه است.

با توجه به برآورد توسط دوليف Coinbase را معاملات متوسط هزینه شد و حدود 1.8 درصد در سال 2017. هزینه های بالا این درایو می تواند کاربران را به دیگر ارزان تر مبادلات.

Coinbase به دنبال تبدیل شدن به یک فروشگاه توقف برای سرمایه گذاران نهادی در حالی که توقف آن ارز کسب و کار. به فریب در آن دستکش سفید طبقه سرمایه گذاری این شرکت اعلام کرد یک ناوگان از محصولات جدید است. این کلاس از سرمایه گذاران شده است به خصوص با احتیاط به شیرجه رفتن به فرار cryptocurrency بازار است.

Coinbase نخست این Coinbase نهادی پوشش گروه Coinbase بازداشت و Coinbase بازار محصولات راه اندازی شده توسط این شرکت است.

Coinbase احساس می کند که وجود دارد میلیاردها دلار در نهادی پول است که می تواند سرمایه گذاری در ارز دیجیتال. این در حال حاضر بازداشت 9 میلیارد دلار در دارایی های مشتری.

سرمایه گذاران نهادی در مورد امنیت نگران هستند با وجود دانستن Coinbase هرگز دچار یک هک مثل برخی دیگر جهانی cryptocurrency مبادلات. Coinbase جمهور و COO گفت که انگیزه راه اندازی Coinbase بازداشت در ماه نوامبر گذشته بود که عدم اعتماد نگهبان برای حفاظت از دارایی های رمزنگاری.

• در حال حاضر وال استریت شیفت از هجوم بیت به Cryptocurrency حامی

با توجه به آخرین اطلاعات موجود از خودمختار بعدی وال استریت را علاقه cryptocurrency به نظر می رسد در حال افزایش است. در حال حاضر وجود دارد 287 پرکردن صندوق های تامینی در حالی که در سال 2016 وجود دارد تنها 20 cryptocurrency صندوق های تامینی است که وجود داشته است. Goldman Sachs حتی باز cryptocurrency تجارت میز.

Coinbase نیز معرفی Coinbase سرمایه گذاری است که در یک دستگاه انکوباتور صندوق در مراحل اولیه راه اندازی کار در cryptocurrency و blockchain فضا. Coinbase سرمایه گذاری در حال حاضر انباشته 15 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری بیشتر. اول آن سرمایه گذاری اعلام شد در یک استارتاپ به نام مرکب که اجازه می دهد تا یک به قرض گرفتن یا قرض دادن cryptocurrency در حالی که درآمد نرخ بهره.

در آغاز سال 2018 این شرکت راه اندازی شد Coinbase تجارت که اجازه می دهد تا تجار به شرایط عمده cryptocurrencies پرداخت. یکی دیگر از بیت کوین راه اندازی شد BitPlay که به تازگی مطرح شده 40 میلیون دلار در سرمایه گذاری پول است. سال گذشته BitPlay فرآوری شده بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین پرداخت.

طرفداران blockchain تکنولوژی بر این باورند که در آینده cryptocurrency خواهد بود قادر به از بین بردن نیاز به مرکزی بانکداری مقامات. در این فرایند آن را به هزینه های پایین تر و ایجاد یک غیر متمرکز مالی حل شده است.

• نظارتی تدابیر شدید امنیتی

برای حفظ دسترسی محدود به چهار cryptocurrencies Coinbase کشیده شده بسیاری از انتقاد. اما آنها باید بادقت در حالی که ایالات متحده تنظیم کننده های عمدی در نحوه پلیس خاص با استفاده از تکنولوژی.

برای cryptocurrency مبادلات مانند Coinbase موضوع نگرانی این است که آیا یا نه cryptocurrencies اوراق بهادار خواهد بود که موضوع را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار قضایی است. Coinbase مسلما آهسته برای اضافه کردن سکه های جدید به دلیل SEC اعلام کرد در ماه مارس که این امر اعمال قوانین امنیتی به همه cryptocurrency مبادلات.

وال استریت ژورنال گزارش داد که Coinbase ملاقات SEC مقامات به ثبت نام خود را به عنوان یک مجوز کارگزاری و معاملات الکترونیکی محل. در چنین سناریو آن را آسان تر برای Coinbase برای حمایت از سکه های بیشتر و همچنین با رعایت مقررات امنیتی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*