4 راهنمایی در مورد چگونه به عالی معامله گر فارکس

[ad_1]

آیا شما می خواهید به موفقیت در بازار فارکس? در اینجا راهنمایی در مورد چگونه به موفقیت:

شود در مواظب برای اخبار و اطلاعیه ها

اخبار اقتصادی و یا رویدادهای جهانی تاثیر زیادی بر روی جفت ارز. برای مثال برخی از اخبار و اطلاعیه ها که رانده اند ارز تا 200 پیپ. این به این معنی است که اگر بازار می رود در برابر شما از دست دادن مقدار زیادی از پول با توجه به اهرم. به در سمت امن است, شما نیاز به دقت و توجه به اخبار و رویدادها. نکته جالب این است که بسیاری از معامله در بازار فارکس وب سایت را به شما اعلان هنگامی که وجود دارد مهم, اخبار و همه شما باید انجام دهید این است به عنوان خوانده شده اطلاعیه ها.

استفاده از یک حساب آزمایشی

یک حساب آزمایشی است که یک حساب کاربری است که دارای تمام ویژگی های از یک حساب واقعی; بنابراین, هنگامی که شما با استفاده از آن شما احساس یک حساب واقعی. قبل از اینکه شما شروع به معامله با پول واقعی خود را به شما نیاز به استفاده از حساب و اطمینان حاصل شود که شما به طور کامل استاد چگونه به تجارت. اگر شما یک مشکل شما باید't دریغ با ما تماس بگیرید خدمات به مشتریان میز.

استفاده از معاملات خودکار

اگر شما don't به مقدار زیادی از زمان برای اختصاص به تجارت شما باید با استفاده از روبات فارکس. این ماشین آلات است که تجزیه و تحلیل بازار و تجارت از طرف شما. همه شما باید انجام دهید این است که مجموعه آنها را و آنها را به انجام همه چیز را برای شما. برای جلوگیری از ساخت دست می دهد و شما باید اطمینان حاصل شود که به شما در تنظیم توقف از دست دادن حساب.

شما باید توجه داشته باشید که نه همه شرکت های تجاری اجازه می دهد تا ربات تجارت; از این رو, شما نیاز به انجام تحقیقات خود را در جهت پیدا کردن شرکت مناسب برای شما.

استفاده از کوچکتر گسترش می یابد

اگر شما در حال معامله گر جدید شما باید به جلوگیری از گسترش زیادی و به جای رفتن برای کوچکتر گسترش می یابد. برای مثال شما باید برای چهار پیپ. دلیل این است زیرا شما هنوز هم در بازار جدید و شما ملزم به اشتباه. هنگامی که شما یک کوچکتر شما برنده't از دست دادن مقدار زیادی از پول زمانی که بازار می رود در برابر شما.

نتيجه گيری

اینها نکاتی است که شما باید به دنبال به منظور یک معامله گر فارکس. برای تبدیل شدن به یک استاد شما نیاز به سرمایه گذاری در دانش که در آن شما نیاز به خواندن به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در مورد تجارت. شما همچنین نیاز به اعتماد به نفس و نظم و انضباط به تجارت تنها زمانی که آن را's زمان مناسب.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*