14 فرد ثروتمند و قدرتمند تعاریف تعجب آور موفقیت خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند

وقتی در مورد یک شخص “موفق” صحبت می کنیم ، معمولاً در مورد کسی صحبت می کنیم که میلیاردها دلار در حساب بانکی آنها ، شخصی است که چندین پرفروش نویسنده دارد ، یا شاید شخصی را بر عهده داشته باشد که مسئولیت کل یک ملت را داشته باشد.

اما اگر از افرادی بپرسید که متناسب با تعریف متعارف یک فرد موفق هستند ، بسیاری به شما خواهند گفت که این دستاوردها چیزی نیست که باعث می شود احساس موفقیت حاصل شود.

بیشتر بخوانید: 11 مرد موفق و موفق که هرگز به دانشگاه نرفتند

در زیر ، Business Insider آنچه را که برخی از قدرتمندترین و تأثیرگذارترین مردم جهان – از رئیس جمهور باراک اوباما گرفته تا نویسنده فقید مایا آنجلوو – در مورد موفقیت بیان کرده اند ، جمع آوری کرده است.

میلیاردر ریچارد برانسون معتقد است موفقیت مربوط به خوشبختی است.
ثروتمند برانسون
JP Kim / Stringer / Getty Images
گرچه سر ریچارد برانسون ، بنیانگذار گروه ویرجین ، 4.1 میلیارد دلار ارزش دارد ، اما بنیانگذار ویرجین موفقیت را با انجام شخصی برابر می کند.

وی در LinkedIn نوشت: “بسیاری از افراد با میزان پول خود یا افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنند ، چقدر موفق هستند.” “به نظر من ، موفقیت واقعی باید با میزان خوشحالی شما سنجیده شود.”

بنیانگذار هافینگتون پست آریانا هافینگتون می گوید پول و قدرت کافی نیست.
آریانا هافینگتون
نیکلاس هانت / گتی ایماژ
هافینگتون می گوید: در حالی که ما تمایل داریم در کنار دو معیار – پول و قدرت – به موفقیت فکر کنیم ، باید یک سوم را اضافه کنیم.

وی به Forbes ‘Dan Schawbel گفت: “برای زندگی زندگی هایی که واقعاً می خواهیم و از آن سزاواریم ، و نه فقط زندگی هایی که برای آن زندگی می کنیم ، به یک متریک سوم احتیاج داریم” ، معیار سوم موفقیت که فراتر از دو معیار پول و قدرت است. ، و از چهار ستون تشکیل شده است: رفاه ، خرد ، تعجب و دادن. ”

با هم ، این عوامل به شما کمک می کنند تا از زندگی روانشناختی خود مراقبت کنید و واقعاً موفق باشید ، همانطور که عنوان کتاب او در سال 2014 با عنوان “رشد” نشان می دهد.

سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان می گوید برای موفقیت آمیز به پول احتیاج ندارید.
مارک کوبایی
مایکل باکنر / گتی
“کوسه مخزن” به طور منظم کوبایی یک موفقیت جالب توجه و شگفت آور را ارائه می دهد.

وی در مصاحبه ای با Steiner Sports اظهار داشت:

“از نظر من ، تعریف موفقیت صبحانه با لبخندی بر چهره شما از خواب بیدار می شود و می دانم که روز خوبی خواهد بود. من خوشحال شدم و احساس می کردم وقتی ضعیف هستم موفق هستم ، شش پسر را در یک سه زندگی می کنم. آپارتمان اتاق خواب ، روی زمین می خوابید. ”

جان وود ، مربی افسانه بسکتبال گفت که این موضوع رضایت بخش است.
جان چوبی
ویکی مدیا
با 620 پیروزی و 10 عنوان ملی ، وودن برترین مربی تاریخ بسکتبال کالج است.

اما تعریف وی از موفقیت بیشتر در مورد رقابت با خودتان نسبت به شخص دیگر بود:

وی در یک گفتگوی TED در سال 2001 گفت: “آرامش ذهن فقط از طریق رضایت از خود حاصل می شود و می دانید که تلاش کرده اید از بهترین توانایی های خود استفاده کنید.”

سرمایه گذار افسانه ای وارن بافت روابط را بیش از هر چیز دیگری ارزیابی می کند.
وارن بافت
وارن بافت در اجلاس سران کاخ سفید در مورد ایالات متحده زنان در 14 ژوئن 2016 در واشنگتن دی سی در بحث و گفتگو شرکت می کند. الکس وونگ / تصاویر گتی
بافت با ارزش خالص 86 میلیارد دلار ، بافت تقریباً در مورد ثروتمندترین فرد جهان است ، در رده دوم تنها بیل گیتس. و در عین حال تعریف وی از موفقیت هیچ ارتباطی با پول و شهرت ندارد.

همانطور که جیمز آلتوشر می نویسد ، رئیس Berkshire Hathaway یک بار در جلسه سالانه به سهامداران گفت: “من موفقیت را با توجه به تعداد افراد دوست دارم اندازه می گیرم.”

مایا آنجلو نویسنده تحسین شده اعتقاد داشت موفقیت در لذت بردن از کار شماست.
مایا آنجلو
AP
برنده برجسته ، شاعر بزرگ ، كه در سال 2014 در 86 سالگی درگذشت ، پشته كتاب ها و دستفروش هاي پسابي را پشت سر گذاشت.

موفقیت او در میان بهترین ها است: “موفقیت ، دوست داشتن خود ، دوست داشتن آنچه انجام می دهی ، و دوست دارد که چگونه آن را انجام دهی.”

منبع : http://jayino.com/blog/

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*