10 مزایای تجارت گزینه های دودویی

[ad_1]

گزینه های باینری عملکرد بالا نرخ بازگشت اگر پیش بینی نتیجه با موفقیت و دقیق هستند. این نوع از معاملات در حال پیشرفته جذاب و کاربر پسند گزینه های که در حال حاضر عمدتا بر روی وب. ترین کالا دارایی و معاملات سهام در دسترس هستند در سطح جهانی و در حال افزایش محبوبیت در با توجه به سهولت استفاده. این انتخاب باید از این پتانسیل برای گردش مالی بالا و دستاوردهای بزرگ با حداقل یادگیری است.

خریداران وارد قرارداد برای خرید یک دارایی اساسی, کالا یا سهام در یک قیمت ثابت. زمان انقضای ثابت است و به طور کلی در آینده نزدیک جدول زمانی. ثابت قیمت در حال اعتصاب قیمت و سود و زیان به طور کلی شناخته شده در ابتدای قرارداد. میزان سرمایه گذاری مورد نیاز تعیین می شود توسط صاحب دارایی. در تجارت گزینه های باینری وجود دارد تنها دو نتایج. گزینه منقضی شده پول و سرمایه گذار دریافت تا 80 ٪ پرداخت و یا معاملات منقضی پول و سرمایه گذار دریافت هیچ چیز نیست. همه از این پیش تعیین شده خواهد بود.

پیش بینی حرکت قیمت در معاملات طول می کشد آگاهی از شرایط سیاسی آگاهی اجتماعی اطلاعیه ها در کالاهای مختلف و فعالیت های اقتصادی. این جنبش از یک دارایی در بازارهای تجارت همیشه خواهد آورد در مورد تغییر در قیمت آن دارایی. قبل از ورود به تجارت گزینه های دودویی یک سرمایه گذار باید به انجام تحقیقات با توجه به نشانگر شرکت و دارایی. این کمک خواهد کرد که یک سرمایه گذار دریافت یک تصویر روشن از آنچه که او/او در حال معامله است. بینی قیمت دقیق ارائه می کنند بزرگ می گرداند. همچنین آگاه باشید که گمانه زنی ها نیز می تواند منجر به ضرر و زیان.

مزایای

مزایا عبارتند از:

1. خطر محدود به مبلغ سرمایه گذاری.

2. وجود دارد هیچ پیشنهاد و در نقطه قیمت اساسی امنیت است.

3. بالاترین سود همه ثابت بازگشت سرمایه گذاری.

4. معاملات در این دارایی کالاها و سهام به معنای کوتاه مدت است.

5. کمتر سرمایه مبلغ سرمایه گذاری مورد نیاز است. این فراهم می کند سرمایه گذاران از این فرصت برای به دست آوردن پول آنها سرمایه گذاری کند.

6. سیستم عامل های تجاری مبتنی بر وب هستند. شما می توانید معاملات از طریق اینترنت در هر زمان از روز یا شب در حالی که نشسته در خانه خود و یا دفتر خود.

7. شما می توانید به دست آوردن جایزه نقدی اگر شما یک معامله گر جدید را تشویق می کند که حدس و گمان است.

8. دریافت سود با ترکیب انواع معاملات سرمایه گذاری.

9. شما ممکن است دریابید که تعدادی از بازده متفاوت است با توجه به ساده بالا یا پایین ماهیت گزینه را انتخاب کند.

10. تجاری به خوبی شناخته شده و تاسیس, امنیت کالا, شاخص ها و سهام مورد نیاز است.

تجاری در دسترس است در سهام و ارز. آنها بر اساس دارایی های اساسی با قیمت تعیین شده. این نوع از تجارت حدس و گمان بازده بالا پرداخت با بسیار کوتاه معاملات و زمان. شما لازم نیست که صبر کنید سال یا حتی ماه ها برای معاملات خود را به پایان می رسد; پرداخت می تواند رخ می دهد در عرض چند ساعت. سهولت استفاده نیز یکی از ویژگی های جذاب از گزینه های باینری تجاری. شما لازم نیست برای استفاده از یک کارگزاری; با این حال وجود دارد در دسترس از سیستم عامل های تجاری و کارگزاران کمک به معامله گران جدید بدون شارژ هزینه های گزاف و کمیسیون.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*