10 بهترین سایت برای تماشای فیلم رایگان

تماشای فیلم در خانه به شما امکان می دهد تا راحتی را به حداکثر برسانید در حالی که سرگرمی را نیز به حداکثر می رسانید (و دسترسی به میان وعده های مورد علاقه خود را نیز امکان پذیر می کند). می خواهید برخی از ایده های میان وعده فیلم عالی؟ فقط روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید

پخش باعث می شود تماشای فیلم در خانه راحت تر از همیشه باشد ، اما اگر بتوانید فیلم های رایگان را به صورت آنلاین پخش کنید ، چه می شود؟ ما چند سایت را می شناسیم که می توانید همین حالا از رایانه یا لپ تاپ خود به فیلم های رایگان آنلاین دسترسی پیدا کنید ، و تعدادی از آنها از دستگاه های پخش مانند Roku یا چوب تلویزیون آمازون آمازون استفاده کنید.

برای دیدن 10 بهترین سایت برای مشاهده رایگان فیلم ، لیست زیر را بررسی کنید. مطمئن شوید که مورد علاقه های شما را علامت گذاری می کنید ، بنابراین شب ها در خانه می تواند به همان اندازه شگفت انگیز باشد که به تئاتر بروید – در حالی که هیچ هزینه ای برای شما ندارد!

1. کانوپی
اگر به طور خاص عاشق فیلمهای هنری یا کلاسیک هستید ، کانوپی بهترین سایت برای اهداف پخش فیلم رایگان شما است. با استفاده از برخی از سنگهای مجموعه Criterion و همچنین شاهکارهای مدرن ایندی ، تمام تلاش خود را می کند تا سینمای باکیفیت و تحسین برانگیز را وارد اتاق های نشیمن افراد کند ، همه بدون هیچ هزینه ای برای کاربرانش.

برای استفاده از کانوپی ، کتابخانه ، دانشگاه یا کالج محلی شما باید به آن متصل شوید. بیاموزید که چگونه با ضربه زدن یا کلیک کردن در اینجا ، ارتباط برقرار کنید. با داشتن کارت کتابخانه یا ورود به سیستم نامه الکترونیکی کالج خود ، می توانید در هر زمان به کاتالوگ کانوپی دسترسی پیدا کنید.

یک هشدار: مانند بسیاری از این سایتها و به طور کلی بسیاری از سایتهای پخش ، پیشنهادات فیلم Kanopy به صورت دوره ای تغییر می کند ، بنابراین اگر واقعاً می خواهید “Moonlight” یا “Lady Bird” را تماشا کنید ، حتماً در حالی که هنوز لیست شده اند ، آنها را تماشا کنید. . فیلم ها به Kanopy باز می گردند ، اما همیشه مشخص نیست که چه موقع است ، بنابراین هنگام انتخاب انتخاب خود ، این واقعیت را در ذهن داشته باشید.

2. Popcornflix
برای کسانی که ترجیح می دهند کمدی ، تریلر و فیلمهای اصلی بیشتر (پخش پاپ کورن ، در صورت تمایل) ، Popcornflix سایت عالی جریان رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا در ازای تبلیغ تبلیغات در حالی که تماشا می کنید ، از تن فیلم و نمایش تلویزیونی استفاده کنید.

اگر تبلیغات شما را اذیت می کند ، این ممکن است سایت مورد علاقه شما نباشد ، اما شما نمی توانید این موضوع را انکار کنید که گسترده است ، انواع دوره های فیلم را به همراه نسخه های اخیر پوشش می دهد.

Popcornflix از طریق وب قابل دسترسی است ، اما می توانید برای تماشای یک صفحه تلویزیون ، برنامه هایی را نیز در Roku ، Apple TV ، Google Play ، Amazon و Xbox بارگیری کنید. ما Popcornflix را قبلاً توصیه کرده ایم و اکنون در کنار این توصیه هستیم.

3. ویمئو
Vimeo یک سیستم عامل ویدیویی مانند YouTube است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها و کلیپ های خود را بارگذاری کنند تا در کیفیت HD به اشتراک بگذارند. برای تماشای برخی فیلم ها در سایت باید هزینه کنید ، اما بسیاری از آنها بخصوص فیلم های کوتاه رایگان هستند.

Vimeo به عنوان یک وب سایت و به عنوان یک برنامه iOS و Android وجود دارد. وقتی Wi-Fi نیستید ، می توانید فیلم ها را از طریق جریان تماشا کنید ، یا بعداً آنها را بارگیری کنید ، بنابراین Vimeo گزینه های تماشای عالی را بدون هیچ هزینه ای به شما می دهد.

4. بایگانی اینترنت

عاشق فیلمهای کلاسیک هستید؟ مثل فیلم های ساکت و سیاه و سفید ، با ستاره های بزرگ yore؟ بسیاری از این فیلم ها در حال حاضر در بایگانی اینترنت زندگی می کنند ، سایتی که همه رسانه ها ، مانند کتاب و موسیقی را علاوه بر فیلم ، از آن جذب می کند که وارد حوزه عمومی شده اند.

وقتی محتوا به اندازه کافی قدیمی است ، دیگر مشمول قوانین حق چاپ نیست ، بنابراین استفاده و تماشای رایگان است. اینگونه است که بایگانی اینترنت می تواند فیلم های بلند را به صورت رایگان پخش کند – اما به همین دلیل است که بسیاری از آنها از دهه 1920 و 1930 هستند. برای عوام فیلم های کلاسیک ، نمی توانید سایت بهتری پیدا کنید.

5. سونی کراکل
سونی کراکل که سابقاً با عنوان Crackle شناخته می شد ، سایت عالی دیگری برای تماشای فیلم های مدرن و نمایش های تلویزیونی به صورت رایگان است ، اما مانند Popcornflix ، شما این کار را با تبلیغات انجام می دهید. ما می دانیم که تبلیغات می توانند بسیار آزار دهنده باشند ، اما وقتی نمی خواهید هزینه فیلم را بپردازید ، این معامله است.

اگر واقعاً فیلم های اکشن و هیجان انگیز و برخی برنامه های تلویزیونی قدیمی تر را که دوست دارید در سیستم عامل های دیگر پیدا کنید ، دوست دارید ، Sony Crackle مطمئناً نشستن را از طریق برخی از تبلیغات که ارزش آن را دارد ، می کند.

6. وودو
اگرچه در درجه اول بستر خرید فیلم و اپیزودهای تلویزیونی است ، Vudu همچنین بسیاری از فیلم های بلند و سریال های تلویزیونی رایگان را برای تماشا در اختیار شما قرار داده است – بار دیگر ، به لطف تبلیغات. Vudu واقعاً خوب است که چه مدت فیلم آزاد بماند (کاتالوگ ماهانه تغییر می کند) خوب است و علاوه بر برخی از درام ها و کمدی های محبوب قدیمی ، یک تن از فیلم های مدرن نیز دارد.

می توانید Vudu را در رایانه خود ، کنسول های بازی ، دستگاه های پخش کننده ، تلویزیون هوشمند ، پخش کننده های Blu-ray ، تلفن ها و رایانه های لوحی دریافت کنید. فقط برای استفاده از برنامه ها و سایت باید فقط یک حساب کاربری Vudu ثبت نام کنید.

7. تلویزیون IMDb
با استفاده از محصولات IMDb.com یا Amazon Fire ، IMDb TV راهی است برای تماشای فیلم های تحسین برانگیز و عاری از راحتی در خانه شما. مانند بسیاری از این سایت های جریان ، این یکی از تبلیغات پشتیبانی می کند ، اما اگر Amazon Prime دارید ، می توانید فیلم ها را از طریق Prime در تلویزیون IMDb و بدون تبلیغات تماشا کنید.

برای تماشای فیلم ، به یک IMDb یا یک حساب آمازون نیاز دارید و می توانید به محتوای قلب خود توجه کنید. IMDb TV ساده ترین کار برای پیمایش یا جستجو نیست ، اما گروه “بالاترین امتیاز” آنها به شما امکان می دهد فیلم هایی را پیدا کنید که سایر کاربران عاشق آن هستند ، بنابراین شما شانس بهتری برای لذت بردن از انتخاب خود از آنجا دارید.

کارت می تواند شما را هوپلا نیز بدست آورد. hoopla سرویس دیجیتال Midwest Tape است ، شرکتی که محصولات و خدمات رسانه ای مانند DVD ، CD و کتابهای صوتی را به کتابخانه ها ارائه می دهد.

فقط کافی است با ایمیل و کارت کتابخانه خود هوپلا را ثبت نام کنید و به هزاران فیلم و فصول تلویزیونی دسترسی خواهید داشت ، به علاوه امکان استفاده از برنامه هوپلا در تلفن ، رایانه لوحی ، دستگاه آمازون آمازون ، روکو ، Chromecast ، اپل تی وی دستگاه های TV Android

هوپلا با هر سیستم کتابخانه ای کار نمی کند ، بنابراین حتماً دفعه بعد که در کتابخانه خود هستید سؤال کنید. اگر دسترسی ندارید ، بپرسید که کتابخانه شما برای دستیابی به آن چه کاری می تواند انجام دهد. فیلم های رایگان و قابل پخش ، از بهترین پیشنهادات بسیار خوبی هستند ، بنابراین می توانید با تشویق ثبت نام ، به خودتان و مراجعان کتابخانه خود کمک کنید.

9. کانال Roku
اگر Roku دارید ، به کانال Roku دسترسی دارید که به شما فیلم و محتوای تلویزیونی رایگان می دهد. شما می توانید برنامه های زنده را از طریق کانال Roku پخش کنید ، و همچنین یک کاتالوگ در حال تغییر فیلم و برنامه های تلویزیونی را تماشا کنید ، همه بدون هیچ هزینه ای.

می توانید اشتراک های حق بیمه خود را به کانال Roku اضافه کنید ، بنابراین می توانید همه موارد را مانند HBO و Showtime همه را در یک مکان روی Roku تماشا کنید ، اما محتوای رایگان حتی بدون آنها در دسترس است ، اگرچه ممکن است گزینه های مشابهی را در Popcornflix ، FilmRise ، Vidmark ، کلاسیک آمریکایی و YuYu.

برای دسترسی به همه این کتابخانه ها در یک مکان ، کانال Roku ارزش افزودن Roku را دارد. اما اگر روکو ندارید ، می توانید بسیاری از گزینه های آن را در مکان های دیگر ذکر شده در بالا مشاهده کنید.

10. یوتیوب
YouTube سهم خود از فیلم های بلند را که به طور غیرقانونی بارگذاری می شود ، دارد و به لطف الگوریتم های YouTube به سرعت ناپدید می شوند. کاربرانی که این کار را انجام می دهند بسیار احمقانه هستند ، از آنجا که در واقع فیلم های رایگان بسیاری از فیلم ها را ارائه می دهد ، علاوه بر آنهایی که برای اجاره یا خرید در دسترس هستند – شما فقط باید مایل باشید تبلیغات را با آنها تماشا کنید. برای دیدن لیستی از فیلم های موجود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید

راه دیگر برای دیدن فیلم های رایگان در دسترس است ، فقط به کانال فیلم ها و نمایش ها بروید ، که از صفحه اصلی YouTube موجود است ، و “مشاهده همه” را در کنار دسته “رایگان برای تماشای” کلیک کنید. این فیلم های رایگان مورد تحسین منتقدان نیستند ، اما معدود گوهرهایی وجود دارد که ممکن است از آنها لذت ببرید (خصوصاً کمدی) و اگر محتوای کمی برای کودکان سرگرم کننده داشته باشید ، محتوای متناسب با کودکان وجود دارد.

جریان ، تماشای فیلم بسیار سرگرم کننده تر کرده است ، حتی اگر این برنامه رایگان باشد. خوشبختانه ، هزاران سایت پخش آنلاین فیلم رایگان وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان یا تماشای چند تبلیغ در طول مسیر است.

ایده های سایت بیشتری می خواهید؟ روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید از 10 سایتی که در بالا برای شما در فیلم بعدی فیلم آمده است ، لذت ببرید و فیلم هایی را که دوست دارید برای همیشه و بدون هیچ هزینه ای ، بگیرید.

 

منبع : http://www.4foxmovie.xyz

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*