۴۲۰۰ پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد گچساران توزیع شد

۴۲۰۰ پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد گچساران توزیع شد

[ad_1]

محمد خادمی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر پرس غذای گرم به قیمت ۲۰۰ هزارریال تهیه و بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان توزیع شده است.

وی بیان کرد:  همچنین ۸۲۰ بسته غذایی و بهداشتی بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)گچساران  در ماه رمضان امسال توزیع شد.

خادمی اظهار داشت: هر یک از این بسته های کمک معیشتی یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ارزش دارد و شامل برنج، ماکارونی، روغن،  و قند است.

وی تصریح کرد: عده‌ای از اقشار آسیب‌پذیر جامعه در شیوع بیماری کرونا با مسائل و مشکلات سخت اقتصادی و معیشتی روبرو هستند و خیران می‌توانند در این روزهای سخت کرونایی، خانواده‌های نیازمند را  با کمک‌های نقدی و غیرنقدی یاری دهند.

خادمی اظهار داشت: همچنین بیش از ۲میلیارد ریال کمک نقدی جمع آوری شده از سوی نیکوکاران بین ۵۵۰نفر آسیب پذیر در زمینه کرونا پرداخت شد.

خادمی افزود: بیش از سه هزارو ۲۰۰ خانوار زیر پوشش کمیته امداد گچساران می باشد که از این تعداد ۲هزار نفر از آنان زنان سرپرست خانوار هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گچساران با اشاره به انتشار ویروس کرونا در کشور و پیامدهای آن بر معیشت اقشار آسیب پذیر عنوان کرد: تلاش می شود از همه ظرفیت ها برای کمک به نیازمندان این شهرستان در این شرایط سخت استفاده شود.

 سه هزارو ۲۰۰ نفر با جمعیتی بیش از هفت هزارو ۴۰۰ نفر زیر پوشش این نهاد حمایتی است.

دوگنبدان مرکز شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*