۲۶۰۰ خودرو از ورودی یزد به کرمان برگشت داده شد

۲۶۰۰ خودرو از ورودی یزد به کرمان برگشت داده شد

[ad_1]

سرهنگ عبدالله عابدینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیش از ۱۰ هزار نفر سرنشینان این خودروها با اجرای این طرح به محل زندگی خود برگشتند.

وی همچنین از اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در محورهای مواصلاتی شهرستان انار خبر داد  و گفت: در صورت عدم رعایت مقرارت و ورود افراد به شهرها، ضمن اعمال جریمه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودروی آن ‌ها به‌ مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

سرهنگ عابدینی افزود: طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مقرر شده از انجام هرگونه سفر در مبدا جلوگیری به عمل آید لذا از عموم مردم تقاضا داریم سفرهای خود را لغو کنند.

وی افزود: در اجرای طرح مذکور، صرفاً به افراد ساکن هر شهر اجازه ورود به شهر داده خواهد شد و از ورود افراد غیربومی به شهرها جلوگیری می شود.

سرهنگ عابدینی اظهار داشت: طبق تصمیم این ستاد لازم است تمام کسانی که در مسافرت هستند هرچه سریعتر به خانه و محل سکونت خود بازگردد تا مشکلی برای آن‌ها پیش نیاید.

وی خاطرنشان کرد: مردم بدانند که خودروهای مسافرین در زمان بازگشت به محل سکونت به هیچ عنوان امکان ورود به شهرهای طول مسیر و استفاده از امکانات شهرها نظیر رستوران ‌ها را نخواهند.

سرهنگ عابدینی گفت: در صورت عدم رعایت مقرارت و ورود افراد به شهرها، ضمن اعمال جریمه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودروی آن‌ ها به‌ مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

وی اظهار داشت: در اجرای این تصمیم‌ ها تردد وسایل نقلیه باربری حمل نقل کالاهای اساسی، مواد سوختی، فاسدشدنی، محصولات بهداشتی و ضدعفونی با درنظر داشتن نکات بهداشتی بلامانع اعلام شده است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*