۱۱۷۶ پایگاه مقاومت در رزمایش کمک مومنانه سپاه در کردستان مشارکت دارند

۱۱۷۶ پایگاه مقاومت در رزمایش کمک مومنانه سپاه در کردستان مشارکت دارند

[ad_1]

سردار سیدصادق حسینی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ این رزمایش به منظور کمک به مردم نیازمند و در همه روستاها و شهرهای استان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه این رزمایش از امروز آغاز شده و همزمان توزیع اقلام ضروری میان نیازمندان هم صورت گرفته است، افزود:‌ بیشتر توزیع کمک‌های نقدی و کالاها در نیمه ماه رمضان صورت می‌گیرد.

سردار حسینی اضافه کرد:‌ در این رزمایش هدایا و کمک‌های مردم و خیرین در میان فقرا، نیازمندان، زنان سرپرست خانوار و کسانی که در جریان شیوع کرونا آسیب دیده یا شغل خود را از دست داده‌اند، توزیع می‌شود.

وی یادآور شد: با بهره‌گیری از آمار و اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود نظارت می‌کنیم تا کمک‌ها به شکلی عادلانه در میان همه محلات توزیع شود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تاکید کرد: کمک‌ها به صورت نقدی و جنسی و همچنین کمک‌های بهداشتی خواهد بود  که با اولویت مناطق و شهرهایی که جمع‌آوری شده، توزیع می‌شود.

وی با اشاره به سخنان رهبری در مورد ضرورت حضور همه بویژه مردم برای کمک به یکدیگر گفت: مردم در دفاع مقدس در پشت صحنه و خط مقدم جبهه‌ها را هدایت می‌کردند و در زمان تحریم هم برکات زیاد حضور مردم دیده شد بنابراین در شرایط شیوع ویروس کرونا هم حضور مردم می‌تواند تاثیرگذار باشد.

سردار حسینی اضافه کرد: فاز نخست رزمایش کمک مومنانه سپاه بیت‌المقدس کردستان از امروز با رمز یا صاحب‌الزمان (عج) آغاز می‌شود که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*