گزینه های باینری استراتژی مصون سازی – چه معناست ؟

[ad_1]

معرفی گزینه های باینری باز کرده است تا راههای جدید در عرصه تجارت. گزینه های باینری در حال تبدیل شدن به محبوب روز به روز به این دلیل است که وجود دارد محاسبه می شود و از پیش تعیین شده خطر مرتبط با آن است. فقط به عنوان نام نشان می دهد تجارت گزینه های باینری است و تنها دو محتمل است: سود و یا از دست دادن. هر معامله گر می شود همه چیز را یا او نمی توانید هر چیزی.

دودویی گزینه های تجاری می تواند به عنوان یک تجارت قرارداد که در آن مقدار به پرداخت در تحقق یک وضعیت یا حرکت قیمت از پیش تعیین شده است و نتیجه نهایی ساخته شده است در زمان انقضای. آیا نتیجه حاصل خواهد شد یا نه بستگی به این شرط که آیا تجارت “در پول” و یا “از پول”. در اینجا طیف وسیعی از تفاوت قیمت قابل توجه نیست و حتی اگر قرارداد است “در پول” حتی یک تیک این تعداد برای یک پرداخت. به طور مشابه اگر تجارت است “از پول” توسط یک تیک معامله گر ،

مختلف معامله گران به دنبال استراتژی های مختلف به معاملات خود را سودآور. یک چنین استراتژی یا روش به دنبال آنها است دودویی استراتژی است. در اینجا ما می خواهم در مورد این استراتژی:

چه مصون سازی چیست ؟

مصون سازی یک استراتژی که به کار گرفته شده توسط مختلف معامله گران به منظور کاهش ریسک سرمایه گذاری با روش های مختلف مانند تماس و قرار دادن گزینه های آینده قرارداد و یا کوتاه تکنیک های فروش. مصون سازی استراتژی های طراحی شده برای کاهش بی ثباتی بالقوه و خطر نمونه کارها و یا یک سرمایه گذاری با کاهش خطر از دست دادن. در واقع از آن به نفع قفل موجود سود. مصون سازی استراتژی های اغلب استفاده می شود در حالی که معامله در بازار فارکس و گزینه های باینری نیز استفاده می شود همراه با توقف استراتژی برای به حداقل رساندن خطر از دست دادن.

برای مدتی در حال حاضر گزینه های باینری استفاده شده است برای تجارت روز. هر چند این ممکن است صدای عجیب و غریب اما یک معامله گر است که دانش کاملی از گزینه های باینری می توانید آن را برای مصون سازی جزئی. آن را نیز می دهد فرصت را به درو سود بیشتر. استفاده عاقلانه از تماس ها و قرار دادن گزینه های می تواند به کاهش خطرات به میزان بیشتر. در واقع دو سود می تواند باشد اگر گزینه های باینری در حال اجرا به درستی.

به عنوان یک معامله گر شما می دانید که بسیاری از معاملات باینری منقضی یا در پایان روز و یا بر اساس ساعات روز:. اگر قیمت یک سهم خاص است که می گویند 20 دلار و شما می توانید کسب سود از 200 $ در حال حاضر اگر قیمت بالا به عنوان پیش بینی خود را در عرض یک ساعت قبل از انقضای شما باید این گزینه که آیا به نگهداری سهم یا فروش آن قبل از انقضای. تصمیم به برگزاری این سهم بستگی به عوامل بسیاری است. آینده بازار بستگی به اخبار و منابع دیگر از اطلاعات است که کمک می کند تا معامله گران تجزیه و تحلیل بازار است.

در حال حاضر در این مورد خاص شما می توانید یا استفاده از مصون سازی جزئی و یا کامل و یا کامل مصون سازی. کامل مصون سازی به معنی فروش همه سهام در این سناریو. این امر را در سود در لحظه است. مصون سازی جزئی به معنی عقب نگه داشتن برخی از سهام در حالی که فروش بخشی از آنها است. اگر چه وجود دارد برخی از خطر متصل به عنوان تجارت به حدی است که هنوز باز است اما از دست دادن از خطر در سهام فروخته شده است کاهش می یابد. اگر در زمان انقضای معامله گر's پیش بینی درست است, او هنوز هم می توان سود اما بدون دخالت هر گونه خطر.

استفاده مناسب از استراتژی های دودویی گزینه در چنین استراتژی مصون سازی کمک می کند تا معامله گران است. برخی از مردم ممکن است فکر می کنم که پرچین دودویی دشوار است به درک و پیاده سازی اما این طوری نیست. می توان آن را توسط هر کسی که با استفاده از گزینه های صحیح و کسب درآمد برخی از پول اضافی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*