کناره گیری رسمی سرمربی تیم ملی هندبال

کناره گیری رسمی سرمربی تیم ملی هندبال

[ad_1]

«علیرضا حبیبی» پس از اینکه موضوع جدایی اش از تیم ملی در تازه ترین جلسه کمیته فنی مطرح و بازتاب زیادی داشت با انتشار نامه ای از این تیم خداحافظی کرد و رفت.

وی دراین نامه با اشاره به اینکه تیم ملی را درسال ۱۳۹۸ با وجود مشکلات مالی و اقتصادی فراوان تحویل گرفته بود، آورده است: این مسوولیت را به درخواست رییس جوان، توانمند و جسور و اعضایکمیته فنی فدراسیون برعهده گرفته و  تمامی تبعات آن را به رغم اینکه می توانست آینده شغلی ام را به خطربیاندازد، پذیرفتم.

وی ادامه داده است: در این مدت تمام توان و انرژی خود را درراه آماده سازی تیم ملی به کار گرفتم تا  وقفه ای در ارائه برنامه های هندبال ایران درعرصه داخلی و بین المللی بوجود نیاید.

این مربی ادامه داده است: فدراسیون هندبال دراین مدت و حد توان خود از من و تیم ملی حمایت کرده و کوتاهی دراین مهم صورت نگرفت تا ما بتوانیم از حیثیت هندبال ایران دفاع کنیم.

وی اضافه کرده است: در جدیدترین جلسه کمیته فنی درباره دلایل ناکامی تیم ملی در مسابقات مختلف بحث و عملکرد آن رقابت ها به دقت کارشناسی شد.

وی با اشاره به اینکه اعضای کمیته فنی با ماندن من در این تیم مخالفتی نداشتند عنوان کرده است: متاسفانه امکان ادامه همکاری برای بنده مقدور نبوده و این تصمیم رابه اطلاع اعضای کمیته فنی رسانده و رییس فدراسیون را نیز درجریان گذاشتم.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرده است کادر جدید تیم ملی در هدایت این تیم ثابت قدم، موفق و پیروز باشند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*