کسب درآمد با فارکس روبات ها – نظر و رتبه

[ad_1]

در این به روز رسانی I'm رفتن به نقد و بررسی و رای چند مختلف روبات فارکس I've tried. من می خواهم به پایه من تجزیه و تحلیل با استفاده از بروکر فارکس fx باز با یک سپرده اولیه 500 دلار است.

یکی از چیزهایی که شما باید نگه دارید در ذهن است که تمام این روبات فارکس ارائه 60 روز تضمین شده و یا پول خود را, بنابراین مطمئن شوید که برای تست آن را بر روی یک حساب دمو یا هر چه ،

پس از هر نظر من رای هر یک ربات فارکس از 1 تا 10 در دسته های زیر با 10 بهترین بودن.
راه اندازی فرآیند: چه مدت آن طول می کشد به راه اندازی آن سخت است برای کسی که بدون فارکس دانش به راه اندازی. (10 = ساده ترین)

قیمت: قیمت این ربات فارکس در مقایسه با تعدادی از آنهایی که در دسترس به بازار است. البته قیمت باید't تواند عامل مهمی است چرا که اگر شما می خواهید برای خرید یک ربات فارکس خود را احتمالا به دنبال به صرف $ 80 – 150 دلار و این مبلغ می تواند به راحتی بدست با برنامه مناسب است. (10 = ارزان)

رابط: چه توابع منحصر به فرد قابلیت های این ربات فارکس است مانند استفاده با کارگزاران مختلف توقف از دست دادن تنظیمات و غیره. و همچنین چگونه جذاب و کاربر پسند این برنامه است. (10 = بهترین)

نتایج: من سود ؟ آیا این ربات در واقع کار می کند ؟ (1 = من از دست دادن 10 = سود بزرگ)

به طور کلی: من شخصی امتیاز از این ربات و چگونه به خوبی آن را انجام داده است. (10 = بسیار خوب)

این FAP Turbo

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین روبات فارکس وجود دارد. خود شعار دو برابر پول خود را ظرف 30 روز امکان پذیر است اما بسیار سخت است. آن را به بسیاری از ترفند ها و تنظیمات در نهایت به پیدا کردن تنظیمات مناسب. I've شخصا سعی و آزمایش FAP Turbo و اگر چه من've 15% سود آن زمان من حدود 3 روز به راه اندازی و چند هفته به شروع به نتایج مثبت است.

راه اندازی فرآیند: 8/10
قیمت: 2/10 (یکی از گران ترین آنهایی i've دیده می شود اما به خوبی به ارزش آن)
رابط: 10/10
نتایج: 6/10

به طور کلی: 7/10

فارکس انقلاب

این است که من'm در حال حاضر با استفاده از و می توانم بگویم تا کنون تجربه فوق العاده بوده است. چیز زیادی در مورد فارکس انقلاب است که آنها به شما یک ربات جدید هر چند هفته است که بهینه سازی شده است به کمال است. در هفته اول you'll شروع با ربات # 1 و سپس پس از چند هفته شما می توانید ربات # 2 که دارای تنظیمات مختلف. علاوه بر این آنها باید یک جامعه بزرگ است که مایل به اشتراک گذاشتن یافته های خود را و تنظیمات را که آنها پیدا کرده اند به کار در شیوه ای مثبت. این همه می آید با خود سالانه حق عضویت از 97 دلار است که شامل دانلود ربات.

راه اندازی فرآیند: 10/10 – پشتیبانی عالی جامعه است که به شما کمک خواهد کرد
قیمت: 5/10 – سالانه هزینه تمام شده است که گران قیمت آنها را ارائه تعداد زیادی از ارتقاء.
رابط: 6/10
نتایج: 8/10 – so far I'm هنوز هم در سبز با این ربات

به طور کلی: 9/10 – یکی از بهترین خارج وجود دارد

فارکس ربات Maximizer

بسیار آگاه معامله گر فارکس تولید Maximizer. فارکس Maximizer یکی دیگر از حق بیمه فارکس ربات است که به تازگی راه اندازی شده است چند هفته پیش. چیزی که من در مورد این روبات فارکس است که معمولا به تاریخ و همه چیز بزرگتر روبات اند اما بهتر است. این درست است که در مورد فارکس Maximizer که یکی از جدیدترین و خوب تنظیم محصولات وجود دارد. قطعا آن را توصیه.

راه اندازی فرآیند: 6/10 – راستش من در مورد 8 ساعت به این کار
قیمت: 8/10 – یکی از آنهایی که ارزان تر در خارج وجود دارد ($ 97)
رابط: 4/10
نتایج: 7/10 – پناهگاه't واقعا سعی کردم آن را به اندازه کافی بلند به پایه هر مفروضات نشده است اما من'دیده ام بسیاری از بررسی مثبت در فارکس Maximizer

به طور کلی: 8/10 – بسیار خوب

فارکس Megadroid ربات

یکی دیگر از بسیار محبوب فارکس ربات. آنها ادعا می کنند که قادر خواهد بود به چهار برابر سپرده اولیه خود را, بنابراین من'll ترک آن را تا به شما برای دیدن اگر آن را واقعا کار می کند .. من شخصا havn't چهار برابر من سپرده … یکی از چیزهایی که من واقعا دوست دارم این است که سایت در حال به روز رسانی هر روز با چقدر سود فارکس megadroid ربات ایجاد شده است پس از انتشار. آن's نیز شده است در اطراف برای بیش از یک سال و پس از آن قطعا کار می کند و یا آنها را در حال حاضر تعطیل و در ضمن فارکس Megadroid یکی از چند روبات فارکس که ماسک فعالیت خود را از کارگزاران فارکس – قطعی به علاوه.

راه اندازی فرآیند: 9/10 – بسیار ساده و سر راست
قیمت: 3/10 – 147 دلار برای یک محصول با کیفیت.
رابط: 7/10
نتایج: 10/10 – بعد از 8 ماه با استفاده از I've ساخته شده در مورد 150 ٪ سود از اولیه 500 دلار سپرده است.

به طور کلی: 8/10 – بسیار خوب

فارکس رعد و برق

قطعا پتانسیل زیادی در این یکی. منتشر شده 2 هفته پیش و هنوز رفتن قوی. مقدار زیادی از مردم با استفاده از این ربات و در حال جمعآوری آن را با این. شامل جدیدترین تکنولوژی و ماسک خود را از کارگزاران فارکس. در 93% برنده رای به عنوان آگهی در وب سایت خود را – درست کاندیدای بهترین ربات فارکس وجود دارد.

راه اندازی فرآیند: 5/10 – به طور متوسط 3 ساعت
قیمت: 9/10 – 97 دلار بدون ماهانه / اشتراک سالانه
رابط: 4/10
نتایج: 7/10 – در سبز اما فقط کمی

به طور کلی: 7/10 – بد نیست

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*