کالا و آتی بازار – در داخل و خارج

[ad_1]

آتی و کالاها در بازار در اصل در ایالات متحده آمریکا تاسیس در اواخر 1800s. هدف اصلی بود برای کمک به صاف کردن عمده نوسانات قیمت رخ داده است که زمانی که وجود داشت یا کمبود یا مازاد در بازار است. در آن زمان تجارت بین المللی در مقیاس است که به آن رسیده است در دو صد سال گذشته بود و ژرف. امروز تریلیون دلار در مواد خام و کالاها به پایان رسید گذشتن از جهان در یک سرعت دیوانه.

در حالی که ایالات متحده آمریکا بود که برای اولین بار برای رهبری جهان در انقلاب صنعتی شد کلید معمار در توسعه جهانی تجارت بین المللی است که ما امروز لذت ببرید. ایالات متحده نفوذ به ارمغان آورده است در مورد یک مدل مالی است که شبیه سازی در سراسر جهان است. کشورها بیش از همه از جمله اقتصادی با انگیزه های اتحادیه اروپا و همچنین هند و سیاسی کمونیست اما از لحاظ اقتصادی سرمایه داری چین در حال توسعه خود را در بازار اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند. در حالی که این کشورها مهم هستند, آنها فقط نوک کوه یخ در تعدادی از کشورهای در حال کار سخت برای ساخت تا خود را در بازار رو به رشد اقتصاد است.

در پی این قوی اقتصادی جهانی و رشد آن آغاز فروتن در ایالات متحده قیمت های آتی کالاها و مبادلات را در یک نقش جدید. به عنوان مواد خام را از کشورهای مختلف باید به رقابت در برابر یک دیگر نوسانات نرخ ارز و واقعیت های اقتصادی از هم وابسته سیاستهای اقتصادی آتی و مبادلات کالا ظهور کرده اند در سراسر جهان است. کالاها قرارداد مانند سویا نفت و طلا پس از تحت سلطه بورس ایالات متحده, شیکاگو هیئت بازرگانی (MSIL) در بورس شیکاگو (CME) و بورس نیویورک را در بر داشت خود را های فضا و محدوده های زمانی متعدد با تازه شکل گرفته مبادلات در هند و چین و دبی.

یک بار که در بورس سهام ایالات متحده برگزار مجازی انحصار در ارائه کالا و معاملات آتی, قرارداد آنها در حال حاضر مواجه با رقابت شدید از مبادلات مختلف در کشورهای دیگر و ورود بازیکنان جدید خود را بر روی خاک داخلی. به عنوان مخالف به رهبران آنها در حال حاضر تحت فشار به مصرف ارتجاعی نقش. که در آن یک بار قرارداد خود را مجموعه ای از تن در حجم و قیمت کشف بسیاری دیگر مشابه قرارداد شروع به دست آوردن شهرت در سراسر جهان و در حال دیکته قیمت و بازار ارتباط.

در میان همه این است که معامله گر است. آیا خرده فروشی و یا حرفه ای رشد 24 ساعته تجارت جهانی بازار است که نقش قابل توجهی در تعیین همه موفقیت طولانی مدت است. معامله گر توانایی انطباق با اطلاعات فنی و اساسی و همچنین به عنوان توانایی های خود را به سرویس در چندین بازار در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مرتبط است. هیچ سری خاص به تجارت در این محیط جدید; به سادگی آن را مهم تر می شود که شما قادر به پردازش اطلاعات در حالی که در همان زمان قادر به محافظت از خودتان را از فعالیت های رخ داده در نیمه راه در سراسر جهان در حالی که شما خواب.

در اینجا ما به بررسی ادغام های اخیر cbot و آموزش مداوم و آنچه در آن به معنی روزمره معامله گر فعالیت های. ما همچنین نگاهی به بخش های مختلف جدید مبادلات ظاهر در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور. علاوه بر این ما در آینده از تک آتی سهام (SSFs) در ایالات متحده و بین المللی خود همتایان قراردادهای مابهالتفاوت (Cfd) و کشف که یکی بیشتر مرتبط است.

بعدی ما نگاهی به تاثیر بیش از ضد (OTC) فارکس بازار در بورس قابل معامله در بازار ارز ، ما همچنین بحث انقلابی اهمیت استاندارد, نمونه تجزیه و تحلیل خطر (SPAN) سیستم مدیریت ریسک و تعامل نقطه آینده و گزینه های بازار است. ما را نگاه صادقانه مشکلات معاملات این بازار در زمان واقعی و در بازگشت تست که هر دو مهم هستند به منظور توسعه ابزار لازم برای موفقیت است.

در نهایت ما برجسته پنج بازارهای کلیدی که استفاده می شود به عنوان مثال در سراسر کتاب (S&P 500 و طلا و نفت و یورو و ذرت). در حالی که اینها نه تنها در بازارهای جهان به تجارت بسیاری از این معامله در چند عرصه و محدوده های زمانی و تحت تاثیر قرار می گیرد و در مقیاس جهانی توسط سیاست ها و مقررات که نمی سرچشمه در ایالات متحده است.

مبادلات

در بهار سال 1848 کم بود که اصل 83 تجار از شیکاگو هیئت بازرگانی می دانم که آنها را برای همیشه لطفا برای تغییر جهان است. از این فروتن آغاز کلاس دارایی از مشتقات منفجر شد. جایزه نوبل اعطا شده است به ریاضیدانان که آمده اند تا با فرمول برای پیش بینی رفتار از گزینه مشتقات. شرکت ها آمده اند و رفته اند و تقریبا در نظر گرفتن کل اقتصاد با آنها در تلاش برای ضرب و شتم مشتقات. کشورهایی که پس از ممنوع تجارت کالا در حال حاضر پریدن بر روی ارابه موسیقی. همه این فعالیت را مجبور مبادلات کالا به رشد از تجارت فقط محصولات کشاورزی به تجارت یک آرایه وسیعی از, مالی, آب و هوا و ارز محصولات است که می تواند حتی شده اند تصور 160 سال پیش.

موفقیت مشتقات کلاس دارایی است که سوخت صرفا توسط معامله گران در سراسر جهان که مایل به شرکت در بازار است که آنها نمی تواند استطاعت در غیر این صورت. تنوع کالا و ارز مدل نقل مکان کرد و آن را تا کنون از اصل آن ریشه به عنوان تقریبا به اشتباه کسانی که آشنا هستند با محصولات کشاورزی و سهام را به باور که محصولات ارائه شده به آنها را به نحوی متفاوت از آنچه آنها معامله شده است در تمام طول. این مورد است.

پس از آغاز قرارداد رو به جلو وجود داشته است دو بازار برای آن است. شده اند وجود دارد استاندارد قراردادهای آنچه ما می دانیم به عنوان قراردادهای آتی و سفارشی قراردادهای آنچه ما می دانیم که بیش از ضد (OTC) قرارداد. در حالی که نقدینگی از استاندارد قرارداد همواره تضمین شده توسط مبادلات خود بازار OTC میشد که تقریبا جامد به دلیل سفارشی. پس از دو پیمانکاران موافقت شده به ترتیب با معیارهای خاص تصور می شد که این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن هر کس دیگری که مایل به قبول شرایط یکسان. OTC بازار متوجه این معضل تصمیم به گرفتن یک صفحه از بورس کالا کتاب و به سادگی استاندارد اندازه و میزان سود خود را سفارشی قرارداد. در نتیجه آنها اضافه شده اند مقدار زیادی از حجم فعالیت های خود را. OTC معامله در بازار فارکس یک مثال نخست است که آن را در حال حاضر معاملات حدود 2 تریلیون دلار ارزش روزانه همه میان پیمانکاران با هیچ مرکزی قیمت ارز.

گسترده و اثرات بورس کالا مدل باید کاملا به معنای واقعی کلمه جهان را تغییر داد. تا حد زیادی به دلیل عبور از معاملات آتی نوسازی قانون از سال 2000 (CFMA) وجود دارد مبادلات در سراسر جهان است که اجازه خواهد داد که شما را به تجارت در رویدادهای آینده مانند انتخابات ریاست جمهوری انتشار گازهای گلخانه ای و آب و هوا. های آتی کالا نوسازی عمل هموار راه را برای معامله فرابورس از انرژی اعتبارات و الکترونیکی, انرژی, تجارت, همراه با توسعه تک آتی سهام. وجود دارد در حال تبادل است که شنود گذاشته به این ساده بسط قدرت در جدید و راه های شگفت انگیز. آنها را توسعه داده اند راه هایی برای به حداقل رساندن معامله گران ضرر و زیان توسط stylizing ارائه محصول خود را از طریق به اصطلاح دودویی معاملات سلف و گزینه های باینری همراه با توسعه همه معاملات الکترونیکی بازار.

مهم نیست که چه محصول و یا چگونه از آن است که تجویز همان عناصر همیشه اعمال می شود: این قرارداد در حال قوی تر محصول مورد معامله است نه واقعی محصول و محصول در درجه اول طراحی شده برای مدیریت نهان خطر است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*