چگونه Blockchain در حال تغییر است و شرکت دادن

[ad_1]

این blockchain اشاره به عمومی دفتر فن آوری که در آن هر cryptocurrency معامله به صورت دیجیتالی امضا برای تایید اصالت آن و اطمینان حاصل شود که اطلاعات در آن است و نه با دستکاری. به این ترتیب عملیات ثبت شده در blockchain و معین خود در نظر گرفته بود از بالاترین سطح از یکپارچگی است.

در روزهای اولیه از cryptocurrency مردم فکر می کردند که blockchain همه چیز در مورد بیت کوین. امروز آن است که به سرعت تبدیل به آشکار است که این فن آوری است که در مورد بیش از فقط بیت کوین یا ارزهای دیجیتال که برای ماده. اما در حالی که blockchain پتانسیل انقلابی در تقریبا هر صنعت هیچ جا خواهد شد و تاثیر آن بود برجسته تر از در کمک های خیریه.

برای امور خیریه, سازمان blockchain ارائه نادر پنجره برای شفافیت و صداقت است که می تواند کمک به آنها را بیشتر قابل اعتماد در چشم حامیان. برخی از مشکلاتی که سازمان های غیر انتفاعی دست و پنجه نرم کردن با شامل عدم پاسخگویی برای چه پول صرف شده است و شفافیت. اهدا کنندگان گاهی تمایلی به, چرا که آنها نمی تواند مطمئن باشد که در آن وجوه خود را در حال رفتن یا به آنها کمک می کند با کمک مالی خود را. در طول زمان این نگرانی ها می تواند آنها را تبدیل سرخورده.

این باعث می شود آن را سخت برای سازمان های خیریه برای جذب حامیان مالی و یا آنها را حفظ. اما blockchain سریع بالا بردن اعتماد به سیستم با نشان دادن خیر که در آن پول خود را در حال رفتن. این فن آوری دستیابی به این با ساخت سیستم کاملا شفاف و اطلاعات به راحتی در دسترس است. در اینجا's چگونه blockchain افزایش شفافیت و اعتماد در سازمان های خیریه:

  • بودجه به طور مستقیم به علت صندوق کمک به سمت. با تشکر از blockchain فن آوری کمکهای مالی نیاز به تصویب از طریق واسطه ها هر بیشتر. آنها مستقیما به دریافت کنندگان و شرکت هایی که در یک موقعیت برای کمک به آنها. این کمک را تضمین می کند که وجود دارد's کمتر جایی برای تقلب یا مالی نشت در سیستم و که پول نمی't رفتن را به اشتباه می اندازد. نتیجه این است که valu احساس بیشتر تشویق به من بدهید.
  • تمام معاملات قابل تعقیب هستند. توزیع دفاتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری معاملات. از جمله بهبود قابلیت ردیابی می سازد آن را آسان تر برای نظارت بر چگونگی بودجه صرف شده بودن. به عنوان یک نتیجه, شما می توانید ببینید حتی از راه دور, چگونه بودجه خود را به پایان رسید تا کمک به مردم است که بنیادهای خیریه ادعا می کنند برای کمک به.
  • Blockchain باعث می شود آن را آسان تر برای گفتن حسن نیت سازمان به غیر از آنهایی که جعلی. پس از کمک های ساخته شده با استفاده از cryptocurrencies می توان آن را آسان تر برای به دنبال شناسایی سازمانهایی که در حال گسترش خود باعث از کسانی که تنها به دنبال غنی سازی و تعداد کمی از افراد. به این ترتیب آنها را وادار به می دانم که حق خیریه برای کار با.

به طور کلی blockchain و cryptocurrency کمک خواهد کرد که اطمینان از بهره وری و حامیان اعتماد به نفس است که خود را اهدا شده است قرار داده و نسبت به این علت است که آنها پشتیبانی می کند.

حسن نیت سازمان نیاز به در آغوش فن آوری اگر آنها برنامه ریزی برای بهبود شفافیت و همچنین پیگیری و انتقال وجوه را به سرعت. آن است که برای تمام این دلایل است که سیستم عامل مانند Sponsy به دنبال کمک به کسب و کار برای ارائه شفافیت بیشتر و اعتماد از طریق فناوری blockchain.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*