چگونه یک Disruptor می توانید خود را در خدمت کسب و کار و جهان

[ad_1]

ما're تمام زندگی را از طریق یک دوره قابل توجهی اختلال. هنگامی که دریاها مشتعل و خشن هستند وسوسه است که برای سرپا ایستادن پایین چاق شدن پایین دریچه و امیدوارم که شما برای زنده ماندن تا زمانی که آن را تمام ضربات بیش از.

اما اگر اختلال نشان دهنده یک فرصت یک فرصت برای کسب و کار شما?

سپس آن را حس می کند به اجازه افشای خودتان را به باد و امواج و ببینید که در آن این فرصت را به شما طول می کشد.

Big-time disruptors مانند ریچارد برانسون را لرزاند دنیای کسب و کار با رویکرد نامتعارف بودن گاهی اوقات ظالمانه صدا و هجوم همه پیش بینی های که عالی در بخش های متعدد هرگز کار. او's رشد میلیارد دلار کسب و کار در امور مالی و مهمان نوازی و شرکت های هواپیمایی به نام چند.

به طور مشابه cryptocurrency مانند بیت کوین همچنان به رشد با وجود پیش بینی های اولیه است که آن را هرگز به گذشته است. به جای cryptocurrency است تاب مالی جهان با دور زدن اشخاص ثالث مانند بانک ها و شرکت های کارت اعتباری. ما دیگر مجبور به درخواست برای اجازه به معاملات و نه میلیاردها دلار در سراسر جهان که don't لوکس پایدار بانک و دسترسی به کارت های اعتباری است. همه ما می توانید انجام معاملات کسب و کار به طور مستقیم از طریق گوشی های هوشمند خود.

چرا شما می خواهید به یک disruptor?

برای کسب و کار خود و . هنگامی که کسب و کار خود و تبدیل به یک منبع از اختلال در شما ایجاد فرصت های جدید است. این می تواند به شما یک مزیت مهم رقابتی: شما اختلال باعث می شود شما منحصر به فرد و کمک می کند تا شما را به ایستادگی کردن. شما می توانید نوآوری در یک مقیاس بزرگتر.

چرا شما می خواهید به یک disruptor?

برای خوب جهان . این درب باز می شود به افرادی که ممکن است قبلا تا به حال دسترسی به آنچه شما ارائه دهد. ایده های نوآورانه خود می تواند زندگی را تغییر دهید.

You'll می خواهید به هوشمند در مورد آن . خودتان می دانید و خود را در بازار. محاسبه ریسک نمی ungrounded ، تفاوت که مهم نیست فقط به خاطر اختلال.

بودن disruptor آسان نیست. بی ثباتی و عدم اطمینان می تواند نگران کننده است. شما به راحتی با ناراحتی به عنوان چیزهایی shapeshift قبل از اینکه چشم خود را در یک وضعیت در حال تحول.

هنوز, آن را همه ممکن است ارزش آن را برای کسب و کار شما به یک رابطه از اختلال . You'll باز کردن تمام بازارهای جدید است. You'll be چراغ خود را با رویکرد نوآورانه طراحی مردم با وضوح و هدف. و شما'll کمک به ساختن جهان به مکانی بهتر زمانی که شما تفاوت را با ما رفاه را در قلب خود را.

چه می تواند شما را مختل در مورد کسب و کار خود را که در خدمت آن هدف بالاتر?

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*