چگونه می توانم را انتخاب کنید را انتخاب کنید یک E-Mini کارگزار ؟

[ad_1]

به عنوان یک سابق نهادی کف گر من ممکن است یک گرایش به سمت کارگزاران در راه منفی, چرا که آنها زهر از وجود من است. برای نزدیک به دو دهه بیشتر از زمان کار و یک معامله خوب از من کردن زمان صرف شده در کار با brokerages. من صحبت با هزاران نفر از کارگزاران در سفارشات (این بود که قبل از تجارت در اینترنت) در بر داشت و صالح ترین; اما قابل ملاحظه در صد تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند و خود را miscues شد توقف فاجعه است. که می شود گفت هر کس نیاز به یک کارگزار; بنابراین شما باید بهترین را انتخاب کنید شما می توانید پیدا کنید.

E-mini تجارت یک پدیده نسبتا جدید در معاملات آتی با اولین قرارداد ظاهر می شود در اواخر دهه 90's و واقعا catching fire در اوایل سال 2000's. فقط همین ما را دیده اند برخی از ترشح شکست در تمام سطوح آتی صنعت در سال های اخیر است. از اواخر (به عنوان یک نتیجه از ترشح شکست) CFTC افزایش یافته آن سازمان تنظیم مقررات و علت سعی و کوشش برای مبارزه با هر بیشتر معاملات آتی کارگزاری شکست.

بنابراین آنچه را که من به دنبال در یک e-mini معاملاتی بروکر ؟

· با پیشرفت در سیستم عامل های تجاری, داده, تغذیه و تجارت آنلاین خود را از تماس با کارگزار در حال رفتن به مراتب کمتر از “تماس با کارگزار به جای تجارت” روز. تنها زمانی شما're رفتن به جدی تماس با کارگزار خود است که به شما در تنظیم حساب خود را و اگر شما یک تجارت نقص. (موفق باشید با این راه) فقط همین بروکر من شد یک چهارم من صحبت با انتخاب قابل قبول یک. من می خواستم کسی که به نظر می رسید به یک اصل مراقبت برای من به عنوان یک مشتری و مایل به صرف زمان کمی به فروش خود و کارگزاری است. اگر شما به عنوان یک درمان کوچک-زمان سیب زمینی که پژوهنده در مورد یک حساب قطع تلفن ، وجود دارد مقدار زیادی از وجدان فردی کارگزاران به کار حساب خود را.

من هم چک پس زمینه از کارگزاری. برخی از محبوب ترین شرکت های در حال سرند با خدمات مشتری است که کاملا اسفناک. بررسی انطباق آنها تاریخ است. شما می توانید شروع با کالا معاملات آتی Corp. و اینترنت است. من تخفیف انگور ترش نوشته های بسیاری از معامله گران موفق گردش در اینترنت است. نگاه واقعی شکایت تاریخچه کارگزاری و تعیین اگر آن را هوشیار. چگونه بسیاری از شکایات حل و فصل شد در معامله گران به نفع?

در نهایت من پرس و جو در مورد بازگشت از معاملات آتی شرکت است. هر کارگزاری تخلیه از طریق تهاتری. بدون نام بردن از نام برخی از clearinghouses بهتر از دیگران هستند. برخی از brokerages استفاده از اطلاعات تغذیه است که فن آوری در پشت بار. کاوش در بررسی بر روی داده های تغذیه و تصمیم می گیرید که خوراک آثار خود را با پلت فرم معاملاتی است.

در نهایت بهتر است که برای تعیین پلت فرم معاملاتی شما قصد استفاده از. من می گویند که من دوست دارم NinjaTrader اما وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر مانند سیرا, تجارت, ایستگاه, باز, اعتراض و فکر می کنم و یا شنا. اینها فقط برخی از سیستم عامل های محبوب و بسیاری از دیگران وجود دارد که به خوبی کار خواهد کرد. که می شود گفت وجود دارد مجموعهای از سیستم عامل های تجاری است که کاملا غیر قابل قبول برای معاملات آتی. برخی از ساخته اند من ابتدا سر من در سردرگمی و بپرسید: “آیا این مردم بود جدی است؟” شما می توانید نسخه ی نمایشی ترین سیستم عامل رایگان برای دیدن اگر آنها قابل قبول هستند. آن را انجام دهد.

بنابراین انتخاب یک کارگزار است که بیش از فقط فرد اگر چه به نظر من رابطه من با بروکر من به مهم ترین است. اما من با اشاره به عوامل دیگر مانند اطلاعات تغذیه سیستم عامل های تجاری و تهاتری استفاده می شود از دیگر عوامل مهم است. وقت خود را عاقلانه را انتخاب کنید.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*