چگونه به سرمایه گذاری و چرا شما نیاز به یک طرح

[ad_1]

آنچه باعث می شود افراد ثروتمند غنی ؟ نگاهی به هزینه های طرح های مختلف گروه درآمدی در ایالات متحده آن را روشن می سازد: پس انداز. تفاوت واقعی بین غنی و فقیر است که غنی صرف سهم بیشتری از درآمد خود را پس انداز (حقوق بازنشستگی و بیمه) و آموزش و پرورش.

منبع: وال استریت ژورنال, کار, گروه

هنگامی که ساختمان و ثروت و حفظ ثروت و انتقال آن به نسل بعدی است و این فرمول برای موفقیت مالی آن را تعجب آور است که کمتر از 20 درصد از آمریکایی ها فراموش کرده اند یک برنامه نوشته شده است وقتی که می آید به سرمایه گذاری و حتی بازنشستگی [1].

تناقض در رفتار انسان است که ما کاملا منطقی و قادر به برنامه ریزی برای یک رویداد مهم در زندگی ما اما این است که معمولا فراموش کردن وقتی که می آید به سرمایه گذاری. در واقع, شما را پیدا خواهد کرد که تنها یک سوم از سرمایه گذاران باید یک برنامه نوشته شده هدایت سرمایه گذاری خود استراتژی و برنامه های بازنشستگی.

به همین دلیل است که طرح مورد نیاز است ؟

سرمایه گذاری در جهان است, سخت, جنگل, جهان از آبهای تیره که باهوش ترین و سازمان یافته ترین زنده ماندن و موفق شدن در حالی که بقیه در حال خوردن آهو. یک برنامه نوشته شده مدارهای ما پاسخ عادی به چیزی به عنوان عاطفی به عنوان پول. مانع از آن ما را از توسل به روده ما احساسات و عواطف است. به جای پیروی از گله ذهنیت که ممکن است بی درنگ شما را غیر عاقلانه تصمیم گیری سرمایه گذاری طرح شما را مجبور به چوب به یک استراتژی منطقی است که بیمه های اساسی سرمایه گذاری اصول است. برخی از احساسات دشوار است که شما باید برای غلبه بر در حالی که سرمایه گذاری عبارتند از:

1) ترس از شکست

2) تمایل به ادامه و با یک رویکرد خاص فقط به خاطر اینکه شما شروع به آن را

3) مسائل شخصی مانند مسائل مربوط به ارتباط در صفحه اصلی

همچنین مهم است به نقطه ای از دلایل اصلی که چرا سرمایه گذاران سقوط طعمه به بازار و از دست دادن ارزش خود را به صندوق:

1) حذف اعداد و ارقام گمراه کردن سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در یک ساختار نادرست شرکت یا ابزار مالی

2) اعتماد بیش از حد باعث می شود برخی از سرمایه گذاران فکر می کنم که آنها را شکست ناپذیر هستند و که آنها همیشه می توانید ضرب و شتم بازار است.

3) هر کس می خواهد به عنوان یک قهرمان موفق به طور کلی قادر به رهبری ارتش را به پیروزی. این می تواند شما را در تصمیمات سرمایه گذاری که بر اساس تفکر منطقی بلکه تمایل به تحت تاثیر قرار دادن دوستان و همکاران و یا اعضای خانواده

با داشتن یک طرح سرمایه گذاری نوشته شده است و در واقع پس چه چیزی آن را می گوید شما به طرز چشمگیری افزایش شانس خود را برای برنده شدن و افزایش اندازه خود را اندوخته و یا سرمایه گذاری نمونه کارها. در زیر مراحل ساده را در ایجاد یک طرح و اجتناب از گله ذهنیت و انگیزه های غریزی است که به نوبه خود ما را به احمق ها زمانی که سرمایه گذاری:

1. تنظیم خاص و اهداف واقع بینانه

برای مثال به جای گفتن شما می خواهید به اندازه کافی پول به راحتی بازنشسته فکر می کنم مورد چقدر پول شما نیاز دارید. خود هدف خاص ممکن است برای صرفه جویی در $500,000 در زمان شما 65.

2. محاسبه چه مقدار شما نیاز به صرفه جویی در هر ماه

اگر شما نیاز به صرفه جویی در $500,000 در زمان شما 65 و چقدر شما نیاز به صرفه جویی در هر ماه ؟ اگر تصمیم بگیرند که یک مقدار واقع بینانه برای شما به کنار در هر ماه. اگر نه, شما ممکن است نیاز به تنظیم اهداف خود را.

3. انتخاب استراتژی سرمایه گذاری خود را

اگر شما صرفه جویی برای اهداف بلند مدت شما ممکن است را انتخاب کنید تهاجمی تر بالاتر ریسک سرمایه گذاری است. اگر خود را به اهداف کوتاه مدت شما ممکن است را انتخاب کنید کمتر-ریسک سرمایه گذاری محافظه کار. و یا شما ممکن است بخواهید به یک رویکرد متعادل تر.

4. توسعه یک بیانیه سیاست سرمایه گذاری

ایجاد یک بیانیه سیاست سرمایه گذاری برای هدایت تصمیمات سرمایه گذاری خود را. اگر شما یک مشاور سرمایه گذاری خود را در بیانیه خط مشی را طرح قوانین شما می خواهید مشاور شما به دنبال برای نمونه کارها خود را. بیانیه سیاست سرمایه گذاری خود را باید:

تعیین اهداف سرمایه گذاری خود را و اهداف

توصیف استراتژی است که به شما کمک خواهد کرد دیدار با اهداف خود را

توصیف خود بازگشت انتظارات و افق زمانی

شامل اطلاعات دقیق در مورد خطر چقدر شما مایل به گرفتن

شامل دستورالعمل در مورد انواع سرمایه گذاری را تشکیل می دهند که نمونه کارها خود را و چگونه در دسترس شما نیاز به پول و

مشخص کنید که چگونه نمونه کارها خود را نظارت خواهد کرد و زمانی که و یا چرا باید آن را rebalanced.

یک سرمایه گذار هوشمند با یک نوشته برنامه ریزی و استراتژی است در حال حاضر برنده نیمی از نبرد بدون اینکه یک تصمیم مالی. با اجرای این طرح و پیوستن به وضع کردن قوانین از عملیات سرمایه گذار هوشمند را جلوگیری از مشکلات ناشی از احساسات انسانی و رفتار و در نهایت برنده بزرگ است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*