چگونه به زندگی پس از فروپاشی

[ad_1]

چگونه به مقابله با فروپاشی

مردم می آیند و ترک در زندگی, اما برخی از مردم هنگامی که ترک زندگی پر از بدبختی است. آن را سخت به آنها را فراموش کرده ام. هنگامی که ما زندگی بدون آنها تنها پس از آن ما متوجه است که چقدر دشوار است که بدون آنها زندگی می کنند. به باد تا وابستگی دشوار است که آیا این تصمیم خود را و یا فرد دیگری's انتخاب است. شما ممکن است در مواجهه با احساسات دردناک و می خواهید برای پایان دادن به این احساسات به سرعت در حال. راه های مختلفی برای مقابله با احساسات دردناک خود را و به حرکت در, مانند نوشتن آنچه شما احساس می کنید به سوگواری و مراقب باشید در مورد بحال خود برگشتن روابط. نگه داشتن در ذهن است که دوره نقاهت بعد از یک فروپاشی طول می کشد زمان و استقامت. Don't را فراموش کرده ام که اگر شما می توانید رسیدگی به وضعیت خود شما همیشه می توانید به دوستان و خانواده و یا حتی سلامت روان متخصص برای مراقبت از.
وجود دارد برخی از روش های است که می تواند مفید باشد:

Don't Stop زندگی

در هر نوع سختی و یا عاطفی حادثه مانند مرگ یک دوست شکستن یک رابطه به طور ناگهانی گرفتن بیکار و یا رنج می برند از دست دادن مالی سنگین برای اولین بار “درمان” است به حرکت می کند. Don't stop زندگی در یک نقطه don't خودتان زمان بدهید تا احساس از دست دادن مشغول به زودی به عنوان امکان پذیر است. Don't شکستن روال زندگی روزانه است که شما پس قبل از انجام کار رفتن برای ورزش یا دویدن, غذا خوردن, مواد غذایی سالم, معاشرت با دوستان, تماشای تلویزیون و یا فیلم را بر روی اینترنت. در واقع شما باید شلوغ تر از قبل از شما نیاز به خوردن مواد غذایی سالم تر از قبل (don't اتخاذ پرخوری عادت اما خوردن یک رژیم غذایی سالم به احساس می کنید به اندازه کافی قوی).

دور

اگر هر دو از شما تصمیم به ماندن حتی پس از آن را نگه دارید به دور از هر حق دیگر و پس از پایان دادن به. در ملاقات با یکدیگر نه در حال نزدیکی به خود و یا دوستان خود و اعضای خانواده بدون تماس بدون ایمیل بدون متن بدون Facebook و هیچ چت. لازم است به هرگز بحث دوباره اما آن's مهم به قطع تمام اطلاعیه تا زمانی که همه چیز طبیعی است. و شما به طور کامل دریافت بیش از این وضعیت است.

سازماندهی خود را به سرعت

خودتان را سازماندهی کنید وسایل خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. فروپاشی به معنای یک شروع جدید است. بنابراین شستشو و شکل دادن به فضای خود را خواهد شما را ترمیم و مجهز برای چیزهای جدید untidiness خواهد شد و مخرب و دلسرد کننده و افزایش افسردگی خود را. به تمیز کردن خود را به فضای زیادی نیاز ندارد قدرت, اما تمیز کردن شما را حفظ خواهد کرد به دور از افکار دردناک. تمیز کردن آپارتمان خود را به دست آوردن برخی از عکس های جدید و تغییر آیکون ها در دسکتاپ کامپیوتر خود را, لپ تاپ و یا تلفن همراه تنظیم شده است. این تمیز کردن نیز پاک کردن ذهن خود را و به شما احساس بهتر است.

چگونه به خلاص شدن از صدمه زدن به حافظه باعث

بسیاری از مسائل را بازگو شما سابق خود را – یک آهنگ عطر, یک صدا, یک خانه. با داشتن این اشیاء در این نزدیکی هست می تواند آن را سخت تر برای شما به جلو و از طریق فروپاشی است. چگونه به خلاص شدن از همه چیز است که قلب خود درد. آن می تواند معجزه کار برای تمیز کردن محیط اطراف خود را از این همه باعث. اگر شما یک هدیه ای است که به شما داده شد با سابق خود قرار داده و آن را دور تا همه چیز حل شود. پس از فروپاشی آن قابل قبول است به برخی از زمان برای خودتان در خانه. اما شما باید به عقب بر گردیم در جهان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. برنامه ای برای بیرون رفتن با خانواده خود و یا گروه و لذت بردن از خودتان. آن حیاتی است چرا که شما باید جمع آوری و نگه دارید تا شبکه های اجتماعی خود را پس از فروپاشی رفتن به مورد علاقه خود را در سینما برای یک فیلم رفتن به خرید مواد غذایی و یا خودتان را در خارج از شهر سفر رفتن به رستوران مورد علاقه خود را و خوردن غذای مورد علاقه خود را , از آن خواهد شد کمک به شما برای فعال خواهد شد و دوباره در زندگی خود را.

Don't وارد روابط ارتجاعی

گاهی اوقات افراد را با عجله رفتن به یک جدید وابستگی پس از فروپاشی آن است که به نام رابطه ارتجاعی. ورود به یک رابطه جدید مشترک است اما آن's یک ایده خوب نیست. زمانی که ما شروع به اتصال به سرعت پس از پایان با کسی ما سعی پنهان ما احساسات نامطلوب با لذت بردن از جدید وابستگی. در مورد جدید وابستگی نتواند ما را به صورت عذاب دو انتهای در یک بار. فکر می کنم در مورد ادامه تنها تا زمانی که شما به طور کامل احساسات خود را به کار گرفته و بدست سقوط. در این شرکت از مردم که عشق و مراقبت از شما و به شما احساس خوبی در مورد خودتان. همسایه خود را با kindhearted وفادار به دوستان و خانواده کمک خواهد کرد که شما خودتان را به عنوان فردی با ارزش و شما'll پایدار دوباره. درخواست دوستان و خانواده خود را برای کمک به اگر شما می خواهید کسی به صحبت و یا شانه ای برای گریه در.

مراقبت خوب از خودتان

مردم فراموش مراقبت از خود پس از پایان است اما این باعث می شود وضعیت بدتر است. عاطفی و جسمی و سلامت معنوی نقش حیاتی در بهبود روش. اطمینان حاصل شود که شما در حال غذا خوردن سالم و خواب کافی داشتن زمان برای تفریح و انجام مداوم تمرین به احساس بهترین خود را. می دانیم که معمول است به احساس عذاب پس از فروپاشی آن است که مشترک به احساس غم انگیز و تحریک می ترسم. شما ممکن است فکر می کنم که شما خواهد شد در نتیجه به تنهایی و یا که شما هرگز دوباره شاد. فقط بازگو خودتان است که آن را به نوعی به احساس می کنم مثل این بعد از فروپاشی و که شما باید تحمل این واکنش به منظور به حرکت در تاریخ است.
مردم سعی کنید به پایان برساند درد خود را با رفتن به الکل یا مواد مخدر یا مواد غذایی اما این راه است. دور ماندن از این مضر و راه های درمان خود را احساسی عذاب. به جای آن سعی کنید به اتخاذ روش مناسب و معقول است که منجر به پیشرفت و بازیابی. دستیابی به یک سرگرمی جدید است یک ایده خوب برای نگه داشتن خود را درگیر در حالی که شما نیروی تازه یافتن از فروپاشی است. پیوستن به یک دوره یک باشگاه و یا یادگیری برای انجام یک چیز جدید. سرگرمی به شما کمک خواهد کرد به فکر می کنم مثبت منحرف شما را از عذاب خود را و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد هنگامی که شما یاد بگیرند که استعداد های جدید.

به خودتان یادآوری کنید از سابق خود را's رفتار بد با شما

تمرکز بر روی تمام چیزهایی که شما منفور در سابق خود را می تواند کمک به شما برای فراموش کردن او و یا او را سریعتر. نوشتن چیزهایی که سابق خود را-استفاده می شود برای انجام این کار شما نمی مانند. به یاد داشته باشید رفتار بد با شما, اگر او با استفاده از به فریاد در شما یا نمی مراقبت در مورد احساس خود را یا نه شما را و یا فریب خورده شما با شخص دیگری. نوشتن هر دقیقه چیزی که مشکل شما در مورد سابق خود را.

در حال حاضر شما خودتان اطمینان حاصل شود که شما خوشحال هستند و بدون او و یا او. چرا که اگر سابق خود را-نمی شکستن تا با شما زندگی خواهد بود بدبخت تر حتما سابق خود را-ساخته شده بود و نه برای شما. اگر سابق خود را-ایجاد شده برای شما توسط خدا او هرگز شما را ترک کرده اند. سابق خود را-نه بازی کامل برای شما گاهی اوقات مردم فقط ملاقات کرد مانند مسافران یک قطار و سپس آنها را مجبور به ترک روزی.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*