چگونه به تجارت در جذاب آتی?

[ad_1]

وجود دارد حدود 2000 سهام ذکر شده در NSE و گاهی اوقات آن را می شود واقعا سخت به نگه داشتن یک مسیر از همه آنها. بهتر است به تجارت بسیار خوب به جای در سهام. یک دلیل ساده آن این است که آن را آسان تر برای پیگیری گسترده تر در بازار به جای سهام فردی مانند زمانی که اقتصاد کشور به خوبی انجام می دهد تغییر می کند بسیار خوب.

بهترین فوق شما لازم نیست برای رفتن به اصول فردی سهام شرکت, اخبار, که در آن سهام حرکت می تواند متفاوت باشد این فصلنامه در نتیجه شرکت fii's بهره و بسیاری از عوامل. شاخص معکوس کلی حرکت بازار. آن را نشان دهنده روند بازار. اگر سهام بالا می رود و یا سقوط آن اثر را می توان از طریق شاخص. در همان راه اگر هر گونه اخبار در اثر حرکت بازار همان را می توان در صفحه اول به عنوان به خوبی.

بسیار خوب معاملات آتی فراهم می کند انعطاف پذیری زیادی از نظر سهولت تجارت در برگزاری و خارج از بازار (میدان). آن's کمتر فرار از سهام فردی به عنوان بسیار خوب شاخص ساخته شده است 50 سهام پس از تغییر در یک یا دو تاثیر نمی گذارد بسیار این اتفاق می افتد در مورد سهام فردی. علاوه بر این شما مجبور به پرداخت کمتر کارگزاری جذاب حاشیه پایین ترین بنابراین شما می توانید سرمایه گذاری بیشتر و عالی نقدینگی به عنوان گردش مالی روزانه از جذاب F&O معاملات 2-3 بار که از سهام معامله شده در BSE.

مهم ترین بخش از تجارت بسیار خوب است به یک ایده روشن از آنچه که اتفاق خواهد افتاد در آن بازار است. داشتن خوب پیش بینی بازار محرک به شما می دهد ایده بهتر است برای ورود در اما آن است که همیشه خروج است که منجر به سود. در کوتاه مدت ما می گویند زمان بندی کامل بین ورود و خروج در بازار دیکته سود.

ساده و بی تکلف معامله گران با درک کمی از بازار نمی تواند درک اساسی مکانیک بازرگانی آینده و به دام افتاده در بازار از دست دادن بخش عمده ای از سرمایه خود را سرمایه گذاری بنابراین بسیار خوب تجاری قرار است به کار گرفته شده توسط معامله گران بالغ تنها با تجربه خوب از هر دو مکانیکی و تجارت و دیگر عواملی که بر روند بازار. اما به نظر من حتی یک مشترک معامله گر می تواند در تجارت بسیار خوب. همه آن نیاز به مناسب سازی consistence صبر و ذهنی مناسب چشم انداز.

معاملات سوداگرانه و یا تجارت در پرخاشگری بسیار خطرناک در جذاب آتی. من را دیده اند بسیاری از افرادی که فقط حرکت خود تصمیم گیری لحظه ای که با دیدن هر گونه نوسان در بازار است. دیگران فقط در اطراف سرگردان شوم به اینترنت از طریق فهرست انجمن ها و اتاق های چت و یا دیگر وب سایت های مشابه برای دریافت آخرین راهنمایی و یا به درخواست خود را پرس و جو اما از زمانی که آنها چیزی جز تلخه از وجود دارد.

معاملات آتی بسیار خوب است و به طور بالقوه بسیار سود آور و آسان برای یادگیری است اما نیاز به تصمیم خوب ساخت قدرت باید دقیق ورود و خروج در بازار است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*