چه Cryptocurrency?

[ad_1]

یک cryptocurrency یا cryptocurrency (cryptocurrency ساکسون) یک پول مجازی است که در خدمت به تبادل کالا و خدمات از طریق سیستم معاملات الکترونیکی بدون نیاز به رفتن را از طریق هر گونه واسطه. اولین cryptocurrency که در آغاز معاملات بیت کوین در سال 2009 و پس از آن بسیاری از دیگران پدید آمده اند با ویژگی های دیگر مانند Litecoin, موج دار شدن, Dogecoin و دیگران.

چه استفاده?

هنگامی که در مقایسه با یک cryptocurrency با پول در بلیط تفاوت در این است که:

آنها غیر متمرکز: آنها کنترل شده توسط بانک دولت و هر نهاد مالی
ناشناس هستند: حریم خصوصی شما حفظ شود زمانی که معاملات
آنها're بین المللی: هر کس's اپرا با آنها
آنها بی خطر هستند: سکه ها را از شما هستند و از هیچ کس دیگری آن را نگه داشته است در یک کیف پول شخصی با غیر قابل انتقال کدهای که تنها شما می دانید
آن را بدون واسطه: معاملات انجام شده از فرد به فرد
سریع معاملات: برای ارسال پول به یک کشور دیگر آنها را به اتهام بهره و اغلب طول می کشد روز به تایید; با cryptocurrencies تنها چند دقیقه است.
غیر قابل برگشت معاملات.
بیت کوین و سایر ارز مجازی را می توان رد و بدل شده برای هر ارز جهان
آن را نمی تواند جعلی زیرا آنها با رمزگذاری پیچیده رمزنگاری سیستم
بر خلاف ارز, ارزش ارزهای الکترونیکی منوط به قدیمی ترین قانون بازار: عرضه و تقاضا. “در حال حاضر آن را تا به ارزش بیش از 1000 دلار و مانند سهام این مقدار می تواند بالا برود یا پایین عرضه و تقاضا است.

چه منشاء بیت کوین?

بیت کوین اولین cryptocurrency ایجاد شده توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2009. او تصمیم به راه اندازی یک ارز جدید

ویژگی آن این است که شما فقط می توانید انجام عملیات در داخل شبکه ای از شبکه های.

بیت کوین اشاره به هر دو ارز و پروتکل و قرمز P2P بر روی آن متکی است.

پس بیتکوین چیست ؟

بیت کوین مجازی و غیرملموس ارز. است که شما نمی توانید لمس هر یک از اشکال آن به عنوان با سکه و یا اسکناس, اما شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک وسیله پرداخت در همان راه به عنوان این.

در برخی از کشورها شما می توانید کسب درآمد الکترونیکی کارت اعتباری صفحه ای که پول مبادلات با cryptocurrencies مانند XAPO. در آرژانتین به عنوان مثال ما بیش از 200 بیت کوین پایانه است.

بدون شک آنچه باعث می شود بیت کوین متفاوت از ارزهای سنتی و مجازی با استفاده از پرداخت مانند آمازون و سکه, اکشن, سکه, عدم تمرکز است. بیت کوین کنترل نمی شود توسط هر دولت یا موسسه مالی نهاد یا دولتی و یا خصوصی مانند یورو توسط بانک مرکزی و یا دلار توسط فدرال رزرو ایالات متحده است.

در بیت کوین کنترل واقعی و غیر مستقیم خود را معاملات کاربران از طریق مبادلات P2 P (نقطه به نقطه یا نقطه به نقطه). این ساختار و عدم کنترل باعث می شود آن را غیر ممکن است برای هر سازمان به دستکاری در ارزش آن و یا به علت تورم با تولید مقدار بیشتر. تولید آن و ارزش است و بر اساس قانون عرضه و تقاضا است. یکی دیگر از جزئیات جالب در بیت کوین تا حد 21 میلیون سکه که خواهد رسید و در سال 2030.

چقدر است یک بیت کوین به ارزش ؟

به عنوان ما با اشاره به ارزش بیت کوین بر اساس عرضه و تقاضا و محاسبه شده است با استفاده از یک الگوریتم است که اندازه گیری میزان معاملات و معاملات با بیت کوین در زمان واقعی است. در حال حاضر قیمت بیت کوین 9,300 تومان (به عنوان در 11 مارس 2018) اگر چه این مقدار بسیار کمتر پایدار و بیت کوین به عنوان طبقه بندی شده ترین و بی ثبات ارز در بازار ارز خارجی است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*