چه Cryptocurrency و بیت کوین?

[ad_1]

وب بخشی از جامعه است و شکل جامعه است. و تا زمانی که جامعه جرم است-منطقه آزاد, وب سایت نمی تواند یک جرم و جنایت-منطقه آزاد.

بنابراین چه چیزی است که یک cryptocurrency? یک cryptocurrency یک غیر متمرکز سیستم پرداخت که اساسا اجازه می دهد تا مردم ارسال ارز به هر یک از دیگر بر روی وب و بدون نیاز به یک شخص ثالث مورد اعتماد مانند یک بانک یا موسسه مالی است. معاملات ارزان هستند و در بسیاری از موارد آنها را آزاد کند. و همچنین پرداخت شبه ناشناس به عنوان به خوبی.

و همچنین است که ویژگی اصلی آن است که کاملا غیر متمرکز است, که بدان معنی است که وجود دارد هیچ نقطه مرکزی قدرت و یا هر چیزی شبیه به آن. پیامدهای این است که با هر کس با داشتن یک کپی کامل از تمام معاملات که تا کنون اتفاق افتاده با بیت کوین. این باعث ایجاد یک فوق العاده انعطاف پذیر شبکه به این معنی که هیچ کس نمی تواند تغییر و یا معکوس یا پلیس هر یک از معاملات.

سطح بالایی از گمنامی در آن وجود دارد بدان معنی است که آن را بسیار سخت برای ردیابی معاملات. آن را کاملا غیر ممکن است اما آن را غیر عملی در اکثر موارد. بنابراین جرم با cryptocurrency-از آنجا که شما رو سریع مرز معاملات و شما در یک سطح بالا از گمنام ماندن آن در نظریه ایجاد یک سیستم است که برای بهره برداری رسیده. بنابراین در بسیاری از موارد هنگامی که آن را یک جرم و جنایت آنلاین با سیستم پرداخت آنلاین و سپس آنها تمایل به رفتن به مقامات و می گویند ما می توانیم دست بیش از این اطلاعات پرداخت و یا ما می تواند به توقف این معاملات و معکوس آنها. و هیچ کدام از آن اتفاق می افتد با بیت کوین پس از آن باعث می شود آن رسیده برای مجرمان در تئوری است.

در نور از این, بسیاری از سازمان های مختلف در حال تحقیق به بیت کوین و بیت کوین و تلاش برای درک چگونه کار می کند و آنچه آنها می توانند به پلیس آن است. آن هم در رسانه ها کاملا چند بار و رسانه ای که رسانه ها مانند تمرکز بر طرف بد از آن است. به طوری که آنها تمرکز بسیار به شدت در جرم با آن است. بنابراین اگر وجود دارد یک سرقت یا کلاهبرداری و یا چیزی شبیه به آن و سپس آنها تمایل به سرزنش از آن در بیت کوین و بیت کوین کاربران است.

بنابراین قابل توجه ترین است که احتمالا جاده ابریشم که رو به پایین گرفته شده است به تازگی و از طریق $1.2 میلیارد دلار ارزش بیت کوین رفت و به پرداخت برای هر چیزی از مواد مخدر به اسلحه برای ضربه زدن به آن نوع از همه چیز. و رسانه ها دوباره به سرعت به سرزنش این در Bitcoins و می گویند که آن را به بیت کوین کاربر گسل.

اما در واقع وجود دارد بسیار کمی شواهدی از مقیاس مشکل از جرم و جنایت با cryptocurrencies. ما نمی دانیم که اگر مقدار زیادی وجود دارد و یا ما نمی دانیم که اگر کمی وجود دارد. اما با وجود این مردم بسیار سریع به نام تجاری آن را به عنوان یک جنایتکار چیزی که آنها را فراموش کرده ام استفاده مشروع مانند سریع و سریع پرداخت.

پس از چند تحقیق سوالات من به دنبال در در این منطقه است چه جرم با بیت کوین نگاه مانند? بنابراین بسیاری از مردم می گویند که کلاهبرداری و دزدی شده برای سنین. اما این به این معنی است که از طریق آن آنها رخ می دهد با تغییرات فن آوری است. بنابراین ویکتوریا خیابان کلاه بردار را عملا انجام می شود چیزی بسیار متفاوت به یک 419 نیجریه شاهزاده scammer.

بنابراین سوال بعدی این است که من می خواهم به پژوهش به عنوان خوبی است که به دنبال در مقیاس مشکل از جرم و جنایت با cryptocurrency. بنابراین با تولید یک سیستم شناخته شده کلاهبرداری و دزدی و چیزهایی مثل این که ما می توانیم پس از عبور مرجع است که با مردم معامله ورود به سیستم از تمام معاملات و ببینید چقدر از معاملات در واقع غیر قانونی و جنایی. بنابراین من سوال نهایی خواهد بود و به چه میزان تکنولوژی خود را در واقع تسهیل جرم است ؟ با نگاهی به جرم سیاهههای مربوط, ما می توانید ببینید که خاص انواع جرم و جنایت اتفاق می افتد و اگر آن را در واقع تکنولوژی تقصیر یا این فقط همان جنایاتی است که ما شده ایم به دنبال در قبل از. و هنگامی که ما این چیزها در نظر ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد راه حل های ممکن به این موضوع از جرم و جنایت با بیت کوین.

و ما می توانیم در نظر بگیرید که تنها راه حل مناسب خواهد بود که حفظ ارزش های اساسی از خود تکنولوژی است که می تواند حریم خصوصی و عدم تمرکز. بسیاری از تمرکز از رسانه ها این است که نگاهی به جنبه های کیفری آن است. و آنها را نمی دهد به اندازه کافی ارزش به استفاده مشروع از آنجا که بیت کوین یک فن آوری قادر می سازد که سریع پرداخت مفید است که به هر کسی که تا کنون پرداخت برای هر چیزی در وب است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*