چه Cryptocurrencies خوب برای سرمایه گذاری ؟

[ad_1]

در این سال ارزش بیت کوین افزایش یافت, حتی گذشته یک طلا در هر اونس رسید. های جدید نیز وجود دارد cryptocurrencies در بازار است که حتی بیشتر تعجب آور است که به ارمغان می آورد bob fox’ به ارزش بیش از یک صد میلیارد دلار است. از سوی دیگر دراز مدت cryptocurrency-چشم انداز است که تا حدودی از تاری. وجود مناقشات سیاسی از عدم پیشرفت در میان توسعه دهندگان هسته است که آن را کمتر جذب می کند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت و به عنوان یک سیستم پرداخت.

بیت کوین

هنوز هم محبوب ترین بیت کوین cryptocurrency آغاز شده است که همه آن را. آن است که در حال حاضر بزرگترین بازار کلاه در حدود 41 میلیارد دلار بوده و حدود 8 سال گذشته. در سراسر جهان بیت کوین شده است به طور گسترده ای استفاده می شود و تا کنون هیچ آسان برای بهره برداری از ضعف در روش کار می کند. هر دو به عنوان یک سیستم پرداخت و به عنوان یک ذخیره ارزش بیت کوین کاربران را قادر می سازد تا به راحتی دریافت و ارسال bitcoins. مفهوم blockchain اساس است که در آن بیت کوین بر اساس. لازم است به درک blockchain مفهوم به دریافت احساس از آنچه cryptocurrencies همه چیز در مورد.

برای قرار دادن آن را به سادگی blockchain یک پایگاه داده توزیع است که فروشگاه ها در هر شبکه معامله به عنوان یک data-تکه به نام “بلوک.” هر کاربر دارای blockchain نسخه هنگامی که آلیس می فرستد 1 بیت کوین به علامت گذاری هر فرد در این شبکه آن را می داند.

Litecoin

یک جایگزین برای Bitcoin, Litecoin, تلاش برای حل و فصل بسیاری از مسائل است که بیت کوین پایین. آن را کاملا به عنوان انعطاف پذیر به عنوان Ethereum با ارزش خود را مشتق شده عمدتا از تصویب جامد کاربران است. آن را می پردازد به یاد داشته باشید که چارلی لی ex-Googler آگهی Litecoin. او همچنین تمرین شفافیت با آنچه که او انجام شده است با Litecoin و کاملا فعال در توییتر.

Litecoin شد بیت کوین دوم کمانچه برای مدتی اما همه چیز شروع به تغییر زود هنگام در سال 2017. اولین Litecoin به تصویب رسید Coinbase همراه با Ethereum و بیت کوین. بعدی, Litecoin, ثابت بیت کوین موضوع با اتخاذ فن آوری تفکیک شده شاهد. این به این ظرفیت برای کاهش هزینه های معامله و انجام بیشتر. عامل تصمیم گیری این بود که چارلی لی تصمیم به قرار دادن خود را تنها تمرکز بر Litecoin و حتی چپ Coinbase که در آن حال او مدیر مهندسی فقط برای Litecoin. با توجه به این قیمت Litecoin رز در چند ماه گذشته با آن قوی ترین عامل این واقعیت است که آن می تواند یک جایگزین واقعی برای بیت کوین.

Ethereum

Vitalik Buterin سوپراستار برنامه نویس فکر Ethereum که می تواند همه چیز را Bitcoin قادر به انجام. اما هدف آن در درجه اول به عنوان یک پلت فرم برای ساخت غیر متمرکز برنامه های کاربردی. این blockchains هستند که در آن تفاوت بین دو دروغ است. در واقع blockchain از بیت کوین ثبت قرارداد-نوع متحده که آیا وجوه منتقل شده اند از دیجیتال یک آدرس به آدرسی دیگر. وجود دارد گسترش قابل توجهی با Ethereum آن را به عنوان یک پیشرفته تر زبان اسکریپت و پیچیده تر و گسترده تر در حوزه های کاربردی.

پروژه شروع به جوانه زدن در بالای Ethereum زمانی که توسعه دهندگان شروع به توجه به آن کیفیت بهتر. از طریق رمز جمعیت خرید و فروش برخی از آنها حتی مطرح دلار توسط میلیون ها نفر و این است که هنوز هم در حال انجام روند حتی به این روز است. این واقعیت است که شما می توانید چیزهای شگفت انگیز در Ethereum پلت فرم باعث می شود آن را تقریبا مانند خود اینترنت است. این ناشی از بالا رفتن سرسام آور قیمت بنابراین اگر شما خریداری یک صد دلار ارزش Ethereum در اوایل سال جاری آن را نمی خواهد به ارزش تقریبا $3000.

Monero

Monero با هدف حل مسئله از ناشناس معاملات. حتی اگر این ارز درک شده بود به یک روش شویی پول Monero با هدف تغییر این. اساسا تفاوت بین Monero و بیت کوین این است که بیت کوین ویژگی های یک شفاف blockchain با هر معامله و ثبت شده است. با بیت کوین هر کسی می توانید ببینید که چگونه و از کجا پول منتقل شد. برخی وجود دارد تا حدودی ناقص گمنامی در بیت کوین ، در مقابل Monero است مات به جای شفاف معامله گرديد. هیچ کس کاملا فروخته شده در این روش اما از آنجا که برخی از مردمی عشق حریم خصوصی برای هر هدف Monero است که در اینجا به ماندن بگیرید.

Zcash

نه بر خلاف Monero, Zcash همچنین با هدف حل مسائل است که بیت کوین است. تفاوت در این است که به جای اینکه به طور کامل شفاف Monero فقط تا حدی در آن blockchain ، Zcash همچنین با هدف حل مشکل ناشناس معاملات. پس از همه, هیچ, هر فرد دوست دارد نشان دادن چقدر پول آنها در واقع صرف یادگاری با جنگ ستارگان. بنابراین نتیجه این است که این نوع از cryptocoin واقعا مخاطب و تقاضا اگر چه آن را سخت به اشاره است که cryptocurrency است که با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی در نهایت بیرون می آیند در بالای شمع.

است

همچنین به عنوان شناخته شده “smart token” است نسل جدید استاندارد cryptocurrencies است که می تواند بیش از یک رمز در رزرو. اصولا است تلاش برای آن را آسان به تجارت مدیریت و ایجاد نشانه ها با افزایش سطح نقدینگی و اجازه دادن به آنها به قیمت بازار که خودکار است. در این لحظه است یک محصول در جلویی که شامل یک کیف پول و ایجاد یک smart token. نیز وجود دارد که امکانات در جامعه از جمله آمار و پروفیل و بحث. در یک کلام پروتکل است را قادر می سازد به کشف قیمت ساخته شده است در به عنوان به خوبی به عنوان یک مکانیسم برای نقدینگی برای هوشمند قراردادی نشانه از طریق یک مکانیسم نوآورانه ذخیره. از طریق smart قرارداد شما فورا می توانید نقد و یا خرید هر یک از این نشانه ها در ذخیره است. با است شما می توانید جدید bob fox با سهولت. حالا که می خواهم که?

EOS

دیگر رقیب از Ethereum EOS وعده برای حل پوسته پوسته شدن موضوع Ethereum از طریق ارائه مجموعه ای از ابزار است که قوی تر هستند به اجرا و ایجاد برنامه های بر روی پلت فرم.

Tezos

یک جایگزین برای Ethereum, Tezos می تواند تاکنون رضايتمندی به روز رسانی بدون تلاش بیش از حد. این blockchain است غیر متمرکز در این معنا آن است که خود حاکم از طریق ایجاد یک دیجیتال واقعی مشترک المنافع. آن را تسهیل ریاضی تکنیک به نام رسمی تایید و امنیت-افزایش ویژگی های بسیاری از نظر مالی وزن, حساس, هوشمند قرارداد. قطعا یک سرمایه گذاری بزرگ در این ماه آمده است.

حکم

آن است که فوق العاده سخت است برای پیش بینی که بیت کوین در لیست بعدی تبدیل خواهد شد سوپراستار. اما کاربر تصویب شده است را یکی از عوامل کلیدی موفقیت که آن را به cryptocurrencies. هر دو Ethereum و بیت کوین باید این و حتی اگر وجود دارد بسیاری از پشتیبانی از پیشگامانی هر cryptocurrency در لیست بعضی از آنها هنوز به اثبات خود را در قدرت ماندن. با اینحال این هستند که به سرمایه گذاری در و در ماه های آینده.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*