چه اتفاقی برای قیمت طلا در سال 2012 ؟

[ad_1]

محیط اقتصاد کلان در سال 2012 برای قطعیت نوسانات و افزایش اضطراب. اتحادیه اروپا را مجبور به انتخاب کنید که آیا برای چاپ پول و یا به صورت یک رکود اقتصادی; سیاست آمریکا باقی می ماند دشوار و چین و رشد هند سقوط کرده است.

قیمت طلا طی شش ماه اخیر در ماه دسامبر سال 2011 زمانی که آنها تحت فشار از سرمایه گذاران و بانک ها به دنبال نقد و ضعیف تقاضای فیزیکی از سوی چین. از آن پس آنها را به طور پیوسته بهبود ماند اما زیر خط میانگین حرکتی 200 روزه $در 1,634. با این حال دیروز (10/01/2012) طلا در نهایت شکست این سد که نشان می دهد طلا در حال حاضر ممکن است جمع آوری برخی از حرکت و شروع به افزایش بیشتر به طور پیوسته.

Murenbeeld اقتصاددان ارشد در دوندی ثروت اقتصاد می بیند پولی رابطه (یا کاهش کمی) به عنوان کلید صعودی عامل برای قیمت طلا. اگر اروپا برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی آن را به خوبی ممکن است نیاز به راه اندازی یک نسخه از کاهش کمی اگر این اتفاق می افتد وجود دارد هیچ گفتن که در آن قیمت طلا به پایان خواهد رسید.

در کوتاه مدت قدرت دلار آمریکا مهمترین عامل محدود کننده برای, طلا, قیمت., اما, آن است که اساسا گران قیمت روی آوردند و به این ترتیب کنگره می تواند نیروی ‘ارزش’ که به نوبه خود می تواند خوب برای طلا.

با وجود های اخیر رکود در چین تقاضا برای طلا همچنان قوی به لطف افزایش ثروت, تورم, ترس, کاهش سیاست های پولی و البته نزدیک شدن به سال نو چینی. اگر اقتصاد چین کند غرق به یک رکود اقتصادی قیمت طلا می تواند کشیده پایین.

اکثر بانک های خود را کاهش قیمت طلا پیش بینی برای سال 2012. HSBC رئیس کالا تحلیلگر جیمز جراحی تغییر پیش بینی خود را به $1,850 بر اساس یورو ضعیف انحلال و ناامید کننده تقاضای فیزیکی از بازارهای در حال ظهور. بارکلیز پیش بینی به طور متوسط $1,875 و Deutcsche بانک کاهش دمای هوا به $1,825. اما همه این تعدیل پیش بینی هنوز هم می تواند به عنوان صعودی با توجه به قیمت فعلی طلا در اطراف $1,630.

با توجه به بررسی سالانه از صنعت پیش بینی شده توسط لندن بازار شمش انجمن (LBMA), 23 از بزرگترین شمش بانک ها پیش بینی کرده اند که قیمت طلا را پیش افتادن از بالا از $1,920 لمس در سال 2011 و ممکن است به بیش از 2000 دلار در سال 2012.

منفی نرخ بهره واقعی و خرید طلا از بانک مرکزی ادامه خواهد داد برای حمایت از درخواست تجدید نظر از خرید طلا است. مقدار فیزیکی طلا در دسترس است کاهش لطف تقاضا از اقتصادهای در حال ظهور و تجمع توسط بانک های مرکزی. به عنوان یک نتیجه افزایش تقاضا از سرمایه گذاران به احتمال زیاد منجر به یک روند بلند مدت بالاتر قیمت طلا باعث افزایش میانگین طول چند سال آینده.

در این سال قیمت طلا به احتمال زیاد به عنوان فرار به عنوان آنها در سال 2011 با دستاوردهای بزرگ اغلب به دنبال آن کاهش می یابد که ممکن است منجر سرمایه گذاران به شک طلا دارایی کلاس. طلا خرس ممکن است در همه جا نسبت به پایان سال 2011 پیش بینی پایین 1000 $یا کمتر اما آنها در اشتباه بودند درست مثل آنها در گذشته بوده و در حال حاضر طلا متزلزل پایان سال از دست می دهد و در حال آماده شدن برای یکی دیگر از بول, اجرا, بنابراین اگر شما در حال حاضر این ممکن است زمان مناسب برای سرمایه گذاری در طلا.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*