چرا بسیاری از افراد تحصیل کرده فکر می کنم بیت کوین یک مد زودگذر

[ad_1]

این بود که من سال آخر دبیرستان و یکی از معلمان ما به نام ما را در یک اتاق پر از کامپیوترهای جدید. ما دستور به نشستن و “گشت و گذار در وب است.”

“گشت و گذار در وب است؟” چه که حتی معنی است ؟ در آن زمان من زندگی می کنند در هر نقطه نزدیک به ساحل و می تواند't واقعا درک این مفهوم از گشت و گذار در وب. آن clunky و صفحات به کندی بارگذاری. هیچ راهی وجود دارد که این خواهد بود مفید است. من رفت و برگشت به کتابخانه بعد از آن روز در سالن مطالعه و خواندن روزنامه است. شما می دانید آنهایی که شما را در لابی هتل و گاهی اوقات خارج از رستوران ها.

همه شوخی گذشته زمانی که مردم استفاده می شود به انجام چیزی است که یک راه خاص برای مدت طولانی آن را واقعا می شود بخشی از آنها چه کسانی هستند. من مدیریت عملیات تجربه و هر بار که من در تلاش برای تغییر فرآیند یا روش انجام چیزی به آن را کارآمد تر من به طور معمول ملاقات با مقاومت.

برخی از مردم به مراتب بیشتر به ایدئولوژی خاصی نسبت به دیگران. ما آن را در همه جا. من آن را با نسل های قدیمی تر در کلیسا نه میل جدیدتر موسیقی. یا مثلا لیگ ملی بیس بال از purists despising ایده hitter وظیفه تعیین. چگونه در مورد حتی چیزهای ساده مانند زمانی که Facebook یا Twitter تغییرات رابط کاربری? Don'ظروف سرباز یا مسافر t با من دست ندهید LOL.

پس چرا باید آن را هر گونه متفاوت برای بیت کوین یا هر cryptocurrency? من صحبت کردن با مردم هر روز که تحصیل کرده هستند و موفق و در عین حال هنوز هم می توانید't قرار دادن سر خود را در اطراف cryptocurrency. برای من مانند این است که توضیح می دهد چگونه به گشت و گذار در وب به مردم در سال 1994.

برای قرن ها مردم را به آن ریشه دوانده در مغز خود را که پول صادر شده توسط دولت به معنای آن بود ارزش.

فیات ارز (پول صادر شده توسط یک دولت – دلار و یورو و روبل و غیره) به این مفهوم پشت آن است که از آنجا که دولت چاپ این باید آن را ارزش. در حالی که درست است که ما دلار ارزش داشته باشد اکثر مردم فکر می کنم به این دلیل است که این حمایت چیزی. به عنوان یک جامعه ما تصمیم گرفته اند که براق مواد معدنی ما حفاری از زمین “با ارزش” و به همین دلیل تا ما پول است.

زمانی که اقتصاد در حال آواز خواندن همراه و دولت نمی't, از خود راضی و مردم نسبت “اعتماد” در آنها و سپس بله فیات ارز با این نسخهها کار خوبی است. چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما نکته که مقیاس و همه چیز دان't به طوری خوبی ؟ اقتصاددانان باید عقاید مختلف است اما بسیاری از زمان های نظارتی قدم خواهد شد و سعی کنید برای تحریک اقتصاد. این انجام شده است با دستکاری اقتصاد از طریق تاکتیک های مانند کاهش نرخ بهره و یا کاهش کمی. دولت عشق به نوبه خود در مطبوعات چاپ زمانی که همه چیز بد است.

این نوع از حالات می تواند منجر به بی اعتمادی و یا به مراتب بدتر است. رکود می تواند به نوبه خود حتی مشکلات بزرگتر مانند کنترل قیمت و یا کمبود مواد غذایی. فقط از مردم ونزوئلا که به اعتراض در خیابان ها به صورت روزانه. دلیل این است که دولت خود حمایت بولیوار در حال حاضر دیده می شود سه رقمی تورم و it's حتی ارزش مقاله it's چاپ شده است. اجازه دهید که غرق در.

بی اعتمادی متمرکز بانک ها, دولت ها و شرکت ها باعث شده است تا به مردم مالی به دنبال پناه در جای دیگر. می توان آن را فوق العاده دشوار و پر هزینه به حرکت در سراسر جهان نیز هست. من استفاده می شود برای مدیریت بانک ها و فرآیند خسته کننده و مورد نیاز بسیاری از چشم بر روی آن به منظور تأیید.

Blockchain فن آوری در حال تغییر همه که. آن را به طور کامل غیر متمرکز به این معنی که هیچ یک رئیس جمهور دیکتاتور دولت یا شرکت می تواند آن را کنترل کنید. آنلاین, دیجیتال, حسابداری معین, شناخته شده به عنوان blockchain حفظ اعتماد و چند نفر تقریبا بلافاصله تایید معاملات برای هر یک از دیگر. مردم از نظر مالی incentivised به انجام این کار. آن's a genius نظیر به نظیر عملیات است که متکی بر مردم طمع به صحت هر معامله. از آنجا که این blockchain معاملات نیز امن ترین و امن ترین معاملات تا کنون اختراع شده است.

آنچه اینترنت را برای, اطلاعات, فناوری blockchain است برای انجام معاملات. بیت کوین است نه حمایت از هر گونه مواد براق در زمین اما با چیزی به مراتب بیشتر است. عدم اعتماد در سنتی فیات ارز باعث شده است مردم از سراسر جهان به حرکت می کند پول خود را به cryptocurrencies. آن است که امن و نسبتا آسان روش پرداخت. من می توانم ارسال بیت کوین به هر کسی در جهان برای تقریبا هیچ هزینه در تمام و آنها را از آن دریافت بلافاصله. آنها می توانند آن را در بیت کوین و یا می توانید آنها را فورا تجارت آن را بر روی یک ارز به ارز محلی خود را انتخاب کنید.

نه تنها این, اما بازرگانان در سراسر جهان در حال شروع به گرفتن اخطار و بسیاری از آنها در حال حاضر پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت خود را دارند. اگر من متعلق به فروشگاه من خواهد بود التماس مردم به من پرداخت بیت کوین. کسانی که پذیرش بیت کوین پس از شروع سال 2017 در حال حاضر سه برابر سود خود را.

و این تنها شروع کار است. در حال حاضر تنها حدود 1% از جمعیت است که با اعتماد به نفس در انجام معاملات منظم با بیت کوین. تصور کنید زمانی که تعداد حرکت می کند به 3 درصد است. سپس به 10٪.

چه بسیاری از مردم don't متوجه است که بیشتر افرادی که پرش به cryptocurrency بیشتر ارزش آن را داشته باشد. دلیل این است که مقدار بیت کوین است که تا کنون ایجاد شده محدود است. و شما می توانید't یک طرح پونزی با منابع محدود. که تعداد اتفاق می افتد به 21,000,000. که's آن است. هنگامی که اتفاق می افتد وجود دارد هرگز یکی دیگر از بیت کوین ایجاد دوباره.

چون ما 7 میلیارد نفر بر روی این سیاره و احتمالا تنها 15 میلیون نفر از مردم سرمایه گذاری در cryptocurrency وجود خواهد آمد روزی که 1 بیت کوین به تنهایی خواهد بود بیش از اندازه کافی برای بازنشسته ،

در حال حاضر شما می توانید قطعا ادامه آواز آن همان آهنگ ها. در واقع من مانند گاه به گاه سرود در حال حاضر و دوباره اما با بیشتر گیتار. شما می توانید همچنان به مبارزه با چیزی است که شما don't به طور کامل درک و یا رد آن را به عنوان یک مد زودگذر در حالی که شرکت های فورچون 500 و دولت در حال شروع به درک آن's نیست.

اجازه دهید با این. در نهایت همه ما قرار داده است که روزنامه در سالن مطالعه و شروع به گرفتن اخبار و منافع دیگر ما باید با گشت و گذار در این وب سایت. شما می توانید't استدلال می کنند که یا شما نمی't خواندن این مقاله!

با تشکر از شما برای خواندن این و مثل همیشه من دوست دارم به شنیدن از شما.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*