چرا باید به شما تجارت در Cryptocurrency?

[ad_1]

مفهوم مدرن cryptocurrency در حال تبدیل شدن بسیار محبوب در میان معامله گران است. مفهوم انقلاب به جهان معرفی شده توسط ساتوشی ناکاموتو به عنوان یک طرف محصول شد یک ضربه. رمز گشایی Cryptocurrency ما درک crypto است و نرخ متوسط ارز. آن است که یک فرم از ارز مورد استفاده در بلوک های زنجیره ای ایجاد شده و ذخیره می شود. این است که از طریق تکنیک های رمزنگاری به منظور کنترل ایجاد و تأیید ارز معامله. کمی سکه برای اولین بار بود cryptocurrency که به وجود آمد.

Cryptocurrency است که فقط بخشی از فرایند از یک پایگاه مجازی در حال اجرا در دنیای مجازی است. هویت واقعی فرد در اینجا نمی توان تعیین کرد. نیز وجود دارد هیچ اقتدار متمرکز است که حاکم بر تجارت cryptocurrency. این ارز معادل طلا سخت حفظ مردم و ارزش است که قرار است به شدن افزایش یافته و با فراز و نشیب. از سیستم های الکترونیکی و تنظیم توسط ساتوشی یک غیر متمرکز که در آن تنها کارگران حق دارند برای ایجاد تغییرات با تایید معاملات آغاز شده است. آنها تنها انسان لمسی ارائه دهندگان در سیستم.

جعل از cryptocurrency ممکن نیست که کل سیستم بر اساس هسته سخت ریاضی و رمزنگاری پازل. تنها کسانی که قادر به حل این پازل می تواند در ایجاد تغییرات به پایگاه داده است که در کنار غیر ممکن است. معامله پس از تایید بخشی از پایگاه داده و یا بلوک های زنجیره ای است که نمی تواند معکوس شود ،

Cryptocurrency چیزی جز پول دیجیتال است که با کمک روش برنامه نویسی. این است که در همکار به همکار سیستم های کنترل. اجازه دهید ما در حال حاضر درک کنند که چگونه یکی می تواند سود توسط معامله در این بازار است.

نمی توان معکوس کرد و یا جعلی: هر چند بسیاری از مردم می تواند به مقابله با این است که معاملات انجام شده غیر قابل برگشت هستند اما بهترین چیز در مورد cryptocurrencies است که پس از معامله تایید شده است. یک بلوک جدید اضافه می شود به بلوک های زنجیره ای و پس از آن معامله نمی تواند جعلی باشد. شما را تبدیل به صاحب آن بلوک.

معاملات آنلاین: این نه تنها باعث می شود آن را مناسب برای هر کسی که نشسته در هر بخشی از جهان به داد و ستد, اما آن را نیز برطرف سرعت که با آن معامله پردازش می شود. به عنوان در مقایسه با زمان واقعی که در آن شما نیاز به اشخاص ثالث را به تصویر می آیند برای خرید خانه و یا طلا و یا گرفتن یک وام, شما فقط نیاز به یک کامپیوتر و یک آینده نگر خریدار یا فروشنده در مورد cryptocurrency. این مفهوم است که آسان سریع و با چشم انداز ROI.

هزینه کم در هر معاملهوجود کم و یا هیچ هزینه گرفته شده توسط کارگران معدن در طول معاملات به عنوان این است که مراقبت از گرفته شده توسط شبکه.

دسترسی: مفهوم بسیار عملی است که همه کسانی که دسترسی به گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها می توانند دسترسی به cryptocurrency بازار و تجارت در آن را در هر زمان در هر نقطه. این دسترسی باعث می شود آن را حتی بیشتر سودآور. به عنوان ROI ستوده است بسیاری از کشورها مانند کنیا معرفی M-Pesa سیستم اجازه می دهد کمی سکه دستگاه که در حال حاضر اجازه می دهد تا 1 در هر سه کنیا به یک بیت کیف پول سکه با آنها.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*