چت روم پسرونه

و قضاوت از وقت من در خط ، مردم حوصله می کشند. پسر 16 ساله ای که از خودش به عنوان بارون خون آشام یاد می کند ، می نویسد: “من خیلی حوصله ام سر رفته است.” برخلاف بسیاری از بولتسترها ، اما مانند بسیاری از نوجوانان ، بارون وامپیر موضوع را که در هیئت مدیره مورد بحث قرار می گیرد ، دنبال نمی کند. در عوض ، او مکالمه را به سمت خود باز می گرداند. و به نظر می رسد او توجه را جلب می کند – شاید به دلیل اینکه او یک خون آشام خسته است ، شاید به این دلیل که نمادی که او با نام صفحه خود از آن استفاده می کند یک خفاش کوچک است ، وارونه و آویزان است. احساس می کنم زحمت مادری برای پاسخ دادن ، اما من خودم را نگه می دارم ، اجازه می دهم برخی از دختران در هیئت مدیره پرش کنند تا او را تسلی دهند – این مثل این است که در راه یک رقص قبیله ای قرار بگیرید.

مدت ها قبل ،چت روم پسرا نگین|چت
گروهی از بولتسترهای زن واقعاً خون آشام مجروح را محاصره کرده اند. سؤال می كنند: “چرا شما V را خسته می كنید؟” بدون شک برخی حتی از یک سیستم یادداشت خصوصی استفاده می کنند که فقط او می تواند آن را ببیند. او با یک شکلک پاسخ می دهد -: * (- که هر دو بیماری کودکانه را تحریک می کند و ‘Rebel بدون علت.’ ” ‘گریه بر روی شبکه عجیب و غریب ،’) یک دختر بدون نگارشی می نویسد: پس از چندین پیام نگران کننده ، به نظر می رسد خون آشام به هدر می رود. “بنابراین ، همه افراد دیگر چگونه هستند؟” ، “او” می نویسد.

دختری که خود را خونسرد می نامد – P2 در منطقه ای با نام متفرقه میهمانی برگزار می کند. احساس یک مهمانی دختران جوان تر است – سودا بیش از حد ، بدون پسران. من مشخصات شخصی Cool – P2 را که برای Bolt پر شده است جستجو می کنم: این شامل مواردی مانند تاریخ تولد ، فیلم های مورد علاقه ، موسیقی است. او نوشته است که او 11 ساله است. برخلاف بسیاری از تابلوهای بزرگسالان در شبکه که در آن همه ادعا می کنند یک نوجوان سن دارند (حتی اگر کسی هم نباشد) ، اعضای ثبت شده بولت ، اکنون به 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان ، اکثراً در سن نوجوانی هستند. حتی اگر Cool – P2 درباره سن او (یا او) دروغ بگوید ، فکر می کنم یک مهمانی یک ایده عالی باشد. تصور کنید که اجازه دهید فرزندانتان به مهمانی بروند و نیازی به نگرانی در چه زمانی از خانه ندارند. Cool – P2 با استفاده از کد ستاره ها شروع به کار می کند ، به این معنی که هر چیزی که بین ستاره ها نوشته شده است عملی به عنوان مخالف گفتگو محسوب می شود. آی تی’

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*