پول جدید سیستم مورد نیاز! تورم در آینده!

[ad_1]

پول جدید سیستم

آیا شما بر این باورند که جهان در آستانه یک بحران مالی جهانی ؟ اگر چه طرح های خود را برای محافظت از خانواده خود و دارایی های خود را از تبخیر? اگر شما یکی از شما تا به حال بهتر است و به زودی! در این مقاله من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن شخصی من حمایت مالی طرح.

من از طبیعت یک فرد خوشبین است. با این وجود من اعتقاد دارم که با من کل بودن که ایالات متحده و بقیه جهان است در دردسر بزرگ. در اینجا است که چرا من باور دارم که به شدت.

با بدهی های ملی آمریکا در $14.4 تریلیون دلار (که 14,500,000,000,000!). این تعداد رشد در نرخ از $500,000 در هر 10 ثانیه! بدهی توسط هر شهروند در کشور است $46,210!

غیر مسئولانه و خارج از کنترل هزینه های دولت فدرال و دولت ایالتی در حال رانندگی این کشور را به ورشکستگی! من نه طرف با هر دو حزب سیاسی! هر دو طرف در حال گناه!

اقتصادی و بسته های که کار نمی کند, شرکت های بزرگ کمک مالی برای شرکت های حریص واقعی بیکاری از 20 درصد بالا رفتن سرسام آور هزینه های گاز و انرژی و مواد غذایی دخالت اگر چندین جنگ و یا درگیری در سراسر جهان, فدرال رزرو ابدی چاپ پول کاغذی به عنوان راه حل برای کشور ما مشکلات مالی هستند که منجر به یک بحران اقتصادی به نام تورم!

ما فیات ارز

اصطلاح فیات پول استفاده می شود به معنی “هر گونه پول اعلام شده توسط دولت به دست آورد.”*دولت صادر شده که نه از نظر قانونی خوانده شده به هر چیز دیگر و نه ثابت در ارزش از نظر هر هدف استاندارد

در یک زمان دلار با پشتوانه طلا. مقاله دلار صرفا رسید که می تواند بازخرید برای یک مقدار ثابت از طلا. این طلا ذخیره شده بود تحت فوق العاده امنیتی در فورت ناکس, KY.

در سال 1971 نیکسون رئیس جمهور لایحه را امضا گرفتن از ایالات متحده خارج از استاندارد طلا. پس از آن ما دلار را تبدیل به پول فیات است که صرفا کاغذ با هیچ چیز از ارزش پشتوانه آن!

در طول تاریخ وجود داشته است متعدد تمدن که به تصویب رسید فیات سیستم. بدون استثنا هر یک از کسانی که فیات پول سیستم شکست خورده است!

ایالات متحده تا به حال خوب اجرا به عنوان یک فیات ارز اما این اجرا این است که در مورد به پایان رسیده! ارزش دلار ادامه خواهد داد به نازل شدن. ما پول نقد خواهد بود سطل زباله!

چه تورم?

یک تورم تعریف خواهد بود “اقتصاد بیماری است که هنگامی رخ میدهد که قیمت کالا و خدمات را افزایش می دهد در میزان بسیار بالا باعث سقوط پولی سیستم تبادل.”

است تورم میاد ؟

وجود دارد روزافزون دانشکده مالی فکر می کردم که معتقد است تورم است که نه تنها یک امکان بلکه آن اجتناب ناپذیر است.

اگر ما اقتصاد می رسد دولت از تورم ما فیات ارز است که ما پول کاغذی را بی ارزش و یا به عنوان رابرت Kiyasoki, آن قرار می دهد “پول نقد خواهد بود سطل زباله!” ارزش دلار آمریکا تانک و ما رهبری برای مقاصدشان بحران ارز!

ما در حال حاضر در مراحل اولیه از تورم. نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد به قیمت گاز, نفت و انرژی از مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند شکر و قهوه. این یک نتیجه مستقیم اعمال ما و مالی بی مسئولیتی!

وقتی اتفاق می افتد که مردم را برگرداندن به استفاده از فلزات گرانبها طلا و نقره برای انجام معاملات. در اثر طلا و نقره خواهد بود ما پول جدید سیستم!

به همین دلیل است که قیمت طلا و نقره بالا رفتن سرسام آور?

در حال حاضر هر کس می داند که چه چیزی اتفاق می افتد شده است با قیمت طلا و نقره در بازار! آنها در حال رسیدن به بالاترین سطوح تاریخی!

این اتفاق به دو دلیل. اول به این دلیل که قیمت طلا و نقره در یک رابطه معکوس با ارزش دلار که دلار سقوط قیمت فلزات گرانبها بالا می رود!

ثانیا سرمایه گذاران هوشمند که پیش بینی آینده نرخ تورم در حال خرید تا به عنوان طلا و نقره به عنوان آنها می توانید! تقاضا بالا است; عرضه محدود است بنابراین قیمت بالا می رود!

علاوه بر این بسیاری از کارشناسان پیش بینی است که قیمت سقف یک راه طولانی برای رفتن!

مشکل با طلا به عنوان یک ارز به ارز

اگر شما در زمان یک شمش طلا به فروشگاه مواد غذایی به خرید چیزهای فروشگاه سخت فشرده می شود به شما تغییر دهید! بنابراین به عنوان یک موضوع عملی با استفاده از اونس طلا, طلا سکه و شمش طلا به شمار یک مشکل بزرگ است. مشکل با استفاده از طلا به عنوان یک عملی ارز است که شما می توانید مقدار زیادی از آن در فرقه های کوچک است. تا به حال است.

دنیای جدید ارز

امروز در اروپا آنها را مجبور به تصویب یک پول جدید سیستم. آنها با استفاده از آنچه که به نام یک طلا و ارز کارت. این کارت ها به اندازه یک کارت اعتباری منظم. هر کارت شامل یک شمش طلا است که مهر و موم شده در وسط. شمش ها را در این کارت ها به طور معمول.5 گرم 1 گرم, 1.5 گرم و 2 گرم فرقه.

این کارت تایید شده توسط دولت سوئیس به عنوان 99.99% گاو-نوار کیفیت, بالاترین خلوص طلا است.

این کارت را می توان به عنوان به خوبی به عنوان عملی برای طلا استفاده می شود به عنوان یک ارز جهانی سیستم تبادل! بر خلاف فیات پول فیزیکی طلا همیشه ارزش داشته باشد.

طلا شده است پذیرفته شده فرم ارزش برای هزاران سال و تا امروز ادامه دارد!

بنابراین تصور کنید این. به زودی به شما خواهد بود قادر به گرفتن یک طلا و ارز کارت به یک فروشگاه Home Depot. هنگامی که شما چک کردن در انبار خانه و رفتن به پرداخت هزینه برای خرید خود را به شما دست یکی از شما طلا و ارز کارت به صندوقدار. صندوقدار ابجو بد و کم مایه کارت از طریق یک ماشین است که تعیین می کند چه روزانه ارزش بازار خود را از 1 گرم شمش طلا.

طلا حمایت حساب های پس انداز

مردم در اروپا در معاملات خود پول کاغذی برای این کارت. به جای قرار دادن پول نقد خود را به یک حساب پس انداز که در آن خود را به یورو در حال از دست دادن ارزش آنها در ساختمان طلا حساب های پس انداز.

نکته مهم برای درک این است که هدف از خرید طلا ارز کارت نیست نظری برای اهداف سرمایه گذاری است. نکته این است که برای بازی خرید کم و فروش بالا بازی ها. بله در حال حاضر طلا (و نقره) در یک روند صعودی را اجرا کنید. مردم پیش بینی شده است طلا و نقره حباب پشت سر هم برای بیش از یک سال در حال حاضر. این اجرا همچنان به شکستن رکوردها. اما نقطه از خود داشتن فیزیکی طلا به ساخت فروشگاه از ارزش برای بحران ارز در آینده تا زمانی که ما پول نقد می شود, سطل زباله, شما باید چیزی با ارزش به ازای کالا و خدمات!

من شخصی مالی طرح حفاظت از

من شروع به تبادل نقدی دارایی های طلا و نقره. من فوری طلا به 25 ٪ از نمونه کارها من در طلا و نقره. نقره ای بوده و در اجرا حتی بهتر از طلا و کارشناسان پیش بینی می کنند قیمت این فلز گرانبها همچنان به افزایش برای آینده ای نزدیک!

من باز یک طلا حمایت حساب پس انداز با یک شرکت در آلمان است که باعث می شود طلا و ارز کارت. من به فروشگاه های طلا کارت در سوئیس حساب بانکی مطمئن ترین و امن ترین مکان بر روی این سیاره. من را حفظ خواهد کرد به اندازه کافی طلا کارت در دست در اینجا در خانه در یک محل امن برای خرید کالا و خدمات که پول نقد است نه عملی کنه.

اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد این جهانی ارز لطفا به وبلاگ من مراجعه کنید و با کلیک بر روی پول جدید سیستم…..!

شما آن را مدیون خانواده خود را به آموزش خود را در حال حاضر در مورد مزایای داشتن فیزیکی طلا و نقره.

یک جای خوب برای شروع است با خواندن “راهنمای خرید طلا و نقره” توسط Michael Maloney.

لطفا احساس رایگان برای تماس با من در هر زمان. انتقادات و پیشنهادات خود را خوش آمدید. لطفا ترک یک نظر.

با تشکر از وقت شما و در نظر گرفتن.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*