پلدختر در حوزه راهسازی نیاز به توجه بیشتری دارد

پلدختر در حوزه راهسازی نیاز به توجه بیشتری دارد

[ad_1]

حسن رضاییان روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر اظهار داشت: زیرساخت های حوزه راه در این شهرستان بر اثر سیل سال گذشته دچار آسیب های جدی شد که لازم است مسوولان در این حوزه به پلدختر نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی به مشکلات زیرساختی حوزه مخابرات در این شهرستان اشاره کرد وگفت: زیرساخت های مخابراتی پلدختر نیز در سیل سال گذشته دچار آسیب شد که باید در این زمینه مسوولان استانی جهت رفع این مشکلات ورود پیداکنند.

وی افزود: شهرستان پلدختر در زمینه اینترنت در نقاطی مانند تایی ، دارباغه ، بابا بهرام ، تخت چان،  تنگ سیستان و غیره ضعیف است و رفع این مشکل از مطالبات مردم است که از شرکت خدمات رسان مربوطه انتظار می رود در این زمینه اقدام لازم را انجام دهد.

رضاییان  به شرایط کرونایی منطقه نیز اشاره کرد و افزود: مردم با استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تا شکست آن همکاری کنند.

فرماندار پلدختر گفت: با توجه به آغاز فصل برداشت محصولات کشاورزی ،  متولیان امر بستری فراهم کنند تا محصولات و نتیجه زحمات یکساله کشاورزان به بهترین نحو ممکن جمع آوری شود.

وی افزود: انتظار می رود با توجه به آغاز فصل گرما و احتمال وقوع آتش سوزی ها  متولیان مربوطه در زمینه اطفای حریق با سرعت عمل از محیط زیست و منابع طبیعی صیانت کنند.

 رضاییان یادآورشد: انتظار می رود دستگاه های استانی وضعیت نابسامان و بلاتکلیف برخی نقاط سیل زده شهر پلدختر مانند خیابان های ساحلی ، کلانتری ، استخر و منازل مسکونی واقع در حریم رودخانه را ساماندهی کنند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*