وجود همبستگی بین شاخص Dow Jones & Cryptocurrency?

[ad_1]

پس از یک جای خوب bull run میانگین صنعتی داو جونز است و تا به حال یک زن و شوهر از هفته. Cryptocurrency نیز در حال تجربه یک اصلاح. می تواند وجود داشته باشد یک همبستگی بین دو سرمایه گذاری جهان ؟

ما نیاز به مراقب باشید با استفاده از مبهم عباراتی مانند “گاو و خرس بازار” هنگام عبور بیش از هر فضای سرمایه گذاری. دلیل اصلی این است که cryptocurrency طی آن شگفت انگیز 2017 “گاو اجرای” شاهد دستاوردهای خوبی بیش از 10x. اگر شما 1000 $ به بیت کوین در آغاز سال 2017 شما را ساخته اند و بیش از $ 10,000 در پایان سال است. سنتی سرمایه گذاری سهام را تجربه هرگز چیزی شبیه به آن. در سال 2017 داو افزایش حدود 23 درصد است.

I'm واقعا مراقب باشید در هنگام بررسی داده ها و نمودار آنجا که من می دانم که شما می توانید اعداد را می گویند آنچه شما می خواهید آنها را به می گویند. فقط به عنوان crypto شاهد دستاوردهای عظیم در سال 2017, 2018 دیده است به همان اندازه سریع اصلاح. نقطه I'm تلاش برای این است که ما باید سعی کنید به هدف ما در مقایسه.

بسیاری هستند که به cryptocurrency اردوگاه شوکه هستند در اخیر سقوط. همه آنها've شنیده بود که چگونه همه این پیشگامانی بودند پولدار و خرید Lambos. بیشتر معامله گران با تجربه در این بازار اصلاح شد بسیار واضح است با توجه به بالا رفتن سرسام آور قیمت بیش از دو ماه گذشته. بسیاری از ارزهای دیجیتال به تازگی ساخته شده بسیاری از مردمی یک شبه میلیونر. مشخص بود که دیر یا زود آنها را می خواهید به برخی از آن سود کردن جدول.

عامل دیگر من فکر می کنم ما واقعا نیاز به در نظر گرفتن اخیر علاوه بر این از بیت کوین معاملات آتی. من شخصا بر این باورند که وجود دارد و نیروهای عمده در اینجا کار به رهبری گارد قدیمی که می خواهید برای دیدن crypto شکست. من همچنین معاملات آتی و شور و هیجان در اطراف crypto ETFs به عنوان گام های مثبت به سمت ساخت crypto جریان اصلی در نظر گرفته و “واقعی” سرمایه گذاری است.

با این همه که من شروع به فکر می کنم “اگر چه به نوعی ارتباط وجود دارد در اینجا؟”

اگر خبر بد در وال استریت نهفته رمزنگاری مبادلات مانند Coinbase و Binance? می تواند باعث هر دو آنها را به سقوط در همان روز ؟ و یا اگر مخالف واقعی بودند و آن را ناشی از رمزنگاری به افزایش به عنوان مردم به دنبال آن بودند دیگر جایی برای پارک پول خود را ؟

در روح نه در تلاش برای منحرف کردن اعداد و به باقی می ماند به عنوان هدف که ممکن است من می خواستم به صبر کنید تا زمانی که ما دیدم نسبتا خنثی و زمین بازی. این هفته در مورد به خوبی به عنوان هر گونه که آن را نشان دهنده یک دوره در زمانی که هر دو بازار دیدم اصلاحات است.

برای کسانی که آشنا با cryptocurrency تجارت بر خلاف بازار سهام مبادلات هرگز. I've داد و ستد سهام برای بیش از 20 سال و همه به خوبی می دانیم که احساس که در آن شما're نشستن در اطراف در یک تنبل بعد از ظهر یکشنبه تفکر

“من واقعا آرزو می کنم من می تواند تجارت یک موقعیت یا دو در حال حاضر از آنجا که من می دانم زمانی که بازار باز قیمت به طور قابل توجهی تغییر خواهد کرد.”

که خارج شده-مانند در دسترس بودن نیز می تواند به من قرض بدهید به زانو حرکت تند و سریع واکنش های احساسی است که می تواند با گلوله برف زدن در هر دو جهت. با سنتی بازار سهام مردم را یک فرصت برای ضربه زدن به دکمه مکث و خواب خود را در تصمیم گیری های یک شبه.

برای دریافت معادل یک هفته چرخه من در زمان 7 روز گذشته از رمزنگاری اطلاعات تجاری و گذشته 5 برای DJIA.

در اینجا است که یک سمت به سمت مقایسه در طول هفته گذشته (3-3-18 به 3-10-18). داو (با توجه به 20 از 30 شرکت است که آن را از دست دادن پول) کاهش 1330 امتیاز که به نمایندگی 5.21% کاهش است.

برای cryptocurrencies پیدا کردن یک سیب به سیب مقایسه کمی متفاوت است چرا که یک داو کند't از لحاظ فنی وجود داشته باشد. این در حال تغییر است هر چند که بسیاری از گروه های در حال ایجاد نسخه خود را از آن. نزدیک ترین مقایسه در این زمان است که با استفاده از top 30 cryptocurrencies در شرایط کل بازار کلاه اندازه.

با توجه به coinmarketcap.com از 20 به بالا 30 سکه شد را در قبلی 7 روز. صدا آشنا است ؟ اگر شما نگاه کنید در کل crypto بازار به اندازه کاهش از $ 445 میلیارد دلار به 422 میلیارد. بیت کوین به عنوان استاندارد طلا معادل دیدم 6.7 درصد کاهش در همان زمان. به طور معمول به عنوان بیت کوین می رود به این ترتیب altcoins.

تصادف و یا نباشند ، ، چگونه است که ما شاهد تقریبا مشابه نتایج ؟ وجود دارد دلایل مشابه در بازی ؟

در حالی که این کاهش قیمت به نظر می رسد شبیه من پیدا کردن آن جالب است که دلایل این بسیار متفاوت هستند. من به شما گفت که قبل از این که اعداد را می توان فریب بنابراین ما واقعا نیاز به جلو و عقب لایه.

در اینجا's عمده اخبار تأثیر داو:

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز “پرداخت قوی داده موجب ترس از آینده دستمزد تورم که شدت نگران است که فدرال رزرو ممکن است نیاز به افزایش نرخ بیشتر این سال بیش از سه بار آن را تا به حال در اصل نشان داد.”

پس از پرکردن است غیر متمرکز آن می't be دستکاری نرخ بهره. که می تواند به این معنی است که در دراز مدت نرخ های بالاتر می تواند منجر سرمایه گذاران برای قرار دادن پول خود را در جاهای دیگر به دنبال بازده بالاتر. که's که در آن رمزنگاری می تواند به خوبی به بازی می آیند.

اگر آن't نرخ بهره پس چه چیزی باعث crypto اصلاح ؟

آن's عمدتا با توجه به اخبار ضد و نقیضی از کشورهای مختلف به عنوان به آنچه که موضع خود را خواهد بود قطعا اثرات بازار است. مردم در سراسر جهان در حال مضطرب به اینکه آیا یا نه کشورها حتی اجازه خواهد داد که آنها را به عنوان یک حقوقی سرمایه گذاری.

هفته گذشته شاهد برخی اخبار مطلوب از کنگره شهادت Jay کلیتون (SEC رئیس) و کریستوفر Giancarlo (CFTC رئیس). به این معنا بود که در حالی که آنها می خواستند برای از بین بردن بد بازیکنان و اطمینان AML قوانین بودند به دنبال آنها می خواستند به همچنین اجازه می دهد برای نوآوری است.

آن را قطعا به نظر می رسد که اتصال در نتایج مشابه بین دو جهان است و عدم قطعیت است.

همه ما می دانیم که بازار don't مانند عدم قطعیت است. اما عدم قطعیت زودگذر است. آنچه باعث نگرانی یک روز گاهی اوقات می تواند یک شبه حل و فصل شود. نیز وجود دارد که زمانی که اخبار بسیار سرسام آور است که آن را فلج بازار برای چندین ماه و حتی سال.

مهم این است که الک را از طریق تمام این اطلاعات و افشای آنچه واقعی است و آنچه که't.

چون من در هر دو سهام و cryptocurrencies من باور دارم که نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی هر دو می تواند بسیار پرارزش است. این فرصت را برای سود وجود دارد و تقریبا هر روز. این درست است به خصوص در رمزنگاری به عنوان I've اغلب خریداری یک سکه که فقط کاهش یافته است 30 درصد بیش از روز گذشته و پس از آن کاهش یافت و 30 درصد دیگر زیر به دست آورد اما همه که و بیشتر در عرض یک هفته.

من توصیه می کنم ماندن به عنوان متنوع به عنوان لازم (این متفاوت است با هر فرد's وضعیت). روز وجود دارد که یکی بالا و دیگری پایین. برای تقویت روحیه, it's خوب به گزینه ورود به حساب کاربری که تا به حال بهتر از روز است. اگر شما دارای حساب در هر دو جهان شاید شما می تواند مربوط به این.

یک چیز است برای برخی, رمزنگاری در اینجا به ماندن است و قطعا سرمایه گذاری بیشتر جالب است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*