هندی ارز تغییر از چاپ دیجیتال

[ad_1]

پایان Rs و 500 تومان به 1000 اطلاعیه توسط نارندرا منجر به افزایش در پرداخت دیجیتال در نتیجه کمک به هند حرکت به سمت دیجیتال هند است. در چند روز گذشته دیده شده است که این مشکلات در میان مردم به خرید کالاهای خود را برای امرار معاش پست ممنوع هند اشاره خواهم تومان.500/- و Rs.1000/ – به نظر می رسد مانند ملت ایران که متشکل از بیش از یک میلیارد نفر از مردم متوجه شده اند که استفاده از پول دیجیتال.

به دنبال بیش از Google Trends صفحه به نظر می رسد مانند “خرید بیت کوین” است که به سرعت در حال به دست آوردن محبوبیت است. بیت کوین یک پول دیجیتال ساخته شده توسط کامپیوتر است که قیمت ها اعتبار از طریق یک مکان معین. مانند هر digital پول این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای محصولات و خدمات مانند خرید قهوه, مواد غذایی بسته در یک رستوران و یا حتی لباس.

اگر چه پول دیجیتال است که هنوز به بلوغ آن است که قدرت را به یک نقش کلیدی در آینده از خدمات مالی. به عنوان بیت کوین و دیگر فن آوری های مرتبط با رشد در اتخاذ سیستم مالی ما در حال رفتن به تکیه به شدت در بزرگ متمرکز موسسات است که در سطح جهانی توزیع شده در شبکه. با گسترش اینترنت ما شاهد این صنایع از جمله رسانه ها; نرم افزار و ارتباطات تبدیل شد و شما به ارمغان می آورد. دیر یا زود ما تجربه مشابه انقلاب در خدمات مالی که در آن ارز دیجیتال به طور دائم جایگزین ما سن پرهزینه و وقت گیر و سیستم های ناشی از یک نام تجاری جدید ساختار است که تسهیل پرداخت ساده سازی فرآیندهای حسابداری و اجرا قرارداد با سهولت و مقیاس پذیری. در این سرعت در حال توسعه چشم انداز دیجیتال, ارز میتواند به عنوان با ارزش تجاری است که سبب “اینترنت از پول است.”

“شکی نیست که ارز دیجیتال در حال رفتن به بازی نقش مهمی رفتن به جلو است.”

– جان Donahoe, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت eBay

Cryptocurrency علاقه مندان باقی می ماند امیدوار بیت کوین خواهد سرنگونی نقدی دیر یا زود.

میلیون ها نفر از مردم هند را محدود و یا بدون دسترسی به خدمات مالی از طریق روش های سنتی. این به این معنی بیت کوین می توانید با پر کردن یک نیاز باید که تا کنون بوجود می آیند. Benson, Samuel یکی از محبوب ترین نام در بیت کوین جامعه و از بنیانگذاران Coinsecure استقبال از این تصمیم. او می گوید: “این بسیار خوب برای ارزهای دیجیتال در هند که مردم در حال حاضر خواهد شد مجبور به نگاه به جایگزین برای ذخیره ارزش. غیر متمرکز ارزهای دیجیتال نقش حیاتی در حفظ یک از گزینه های مختلف برای افرادی که نیاز به استفاده از همان.”

“مردم در حال گرفتن حواله در bitcoins به جای استفاده از پی پال. آنها قادر به انحلال آنها را با پرداخت فقط 1% کارمزد” گفت: Sathvik Vishwanath, مدیر عامل و بنیانگذاران Unocoin.

دولت ها در سراسر جهان به تازگی اعلام کرد که آنها در حال بررسی برنامه های خود را برای ارزهای دیجیتال.

این مانیل مبتنی بر کیف پول بیتکوین خدمات مصرف کنندگان فراهم می کند با دسترسی مستقیم به پایه خدمات مالی از قبیل ارسال و دریافت پول قبض پرداخت حواله و موبایل بالا از درون یک سکه حساب است. مشتریان با یا بدون یک حساب بانکی دسترسی به خرید آنلاین در بیش از 63,000 تجار که قبول این ارز دیجیتال.

بیت کوین و ارز دیجیتال در حال رفتن به آینده سیستم مالی, اما چالش اصلی این است که توسعه در فن آوری های نوظهور و ارائه نوآوری برای مصرف کنندگان و کسب و کار در سراسر جهان است. همچنین فن آوری باید به عنوان امن و آسان به عنوان امکان پذیر است استفاده و کار با دولت ها برای پیدا کردن چگونه به اجازه می دهد این نوآوری های نقشه برداری با قانون است.

آنچه در مورد مشاغل و کسب و کار?

ظهور ابزارهای دیجیتال را قادر می سازد سازمان تمرکز نه تنها در پیدا کردن استعداد بلکه در مدیریت حفظ و توسعه کارکنان است. دیجیتال کارمند پورتال را دریافت یکپارچه با این ابزار کمک به شرکت خود را به گسترش کارمند پایگاه داده اصلاح خود جذب و روشهای غربالگری و استقرار کارکنان خود را بیشتر موثر است. این سیستم عامل می تواند کمک به قرار دادن فرد مناسب در شغل مناسب پیدا کردن شکاف در مهارت های کمک به کارکنان به عنوان آنها دستیابی به قابلیت های جدید, نمودار مسیرهای شغلی و توسعه نسل بعدی رهبران.

دو میلیون به علاوه مردم در حال حاضر ممکن است شاغل در, خلاق, دیجیتال, بخش کمک £137 میلیارد دلار به این کشور و در عین حال یک گزارش منتشر شده توسط انگلستان کمیسیون اشتغال و مهارت (UKCES) در ژوئن 2015 نشان داد که وجود دارد بیشتر جای خالی در این بخش از سراسر بقیه اقتصاد انگلیس است. آن را نیز پیش بینی شده است که 1.2 میلیون توسعه وب و برنامه نویسی مشاغل نیاز به پر شود تا سال 2022. توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان هستند و بنابراین در تقاضای بالا به عنوان کمتری فارغ التحصیلان انتخاب برای ورود به این بخش است.

مشتریان در حال بهتر متصل به داده ها اتصال اجازه می دهد همه چیز رقبا و شروع یو پی اس بهتر از تاسیس بازیکنان. کسانی که انطباق با مدل کسب و کار خود در اطراف مشتری برنده خواهد شد در حال رشد عصر دیجیتال. کسب و کار نیاز به تبدیل شدن به بیشتر های نوآورانه و چالاک قادر به انطباق با خواسته های مشتری و تغییرات بازار ، این اجازه خواهد داد که آنها را برای افزایش تعامل مشتری رشد کارکنان و تبدیل شدن به سودآور است. در نهایت آنها نیاز به یک استراتژی کسب و کار برای عصر دیجیتال است.

یاد بگیرند که چگونه به فروش در عصر دیجیتال.

فروش در عصر دیجیتال کمک خواهد کرد که مردم فروش خود را به حداکثر رساندن قدرت بازاریابی دیجیتال ماندن بگیرید پیش از رقابت است. عصر دیجیتال ارائه آنلاین سیستم عامل کانال ها و سیستم های که صاحبان کسب و کار و دیجیتال بازاریابان استفاده کنید برای بهینه سازی کسب و کار آنلاین خود. صاحبان کسب و کار نیاز به درک زمان چشم انداز دیجیتال و چگونه آن را می توانید درایو موفقیت و رشد برای کسب و کار خود را. Majorly به آنها نیاز به درک توابع هسته & اصول بازاریابی دیجیتال تجزیه و تحلیل و آنچه باعث می شود موثر استراتژی برند. به طور موثر استفاده از قدرت بازاریابی دیجیتال برای شناسایی چشم انداز با شبکه های اجتماعی و موتور های جستجو دایرکتوری ها و وبلاگ ها و توییتر. پیدا کردن و توسعه چشم انداز واجد شرایط به مشتریان با استفاده از منابع گسترده از اینترنت است. با تعامل و حفظ مشتریان فعلی است. ساخت مداوم روابط با مشتری.

یکی می توانید بیشتر از موتورهای جستجو

شبکه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند به فروش برساند.

را بیشتر, با, لینک, کسب و کار, شبکه نیروی عظیم منهدم کننده.

استفاده از توییتر به فروش و تبدیل به دانش بیشتر در مورد صنعت خود را.

استفاده از دایرکتوری برای پیدا کردن حق مردم و اطلاعات ،

استفاده از E-mail کمپین برای کمک به مشتریان خود را خرید.

نوشتن وبلاگ برای تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان یک متخصص صنعت.

ساخت نام تجاری شخصی خود را آنلاین است که به تولید داخلی کسب و کار.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*