همه حقایق در مورد نفت خام

[ad_1]

نفت خام استخراج شده از زمین با استفاده از چاه های نفت و سکوهای. برخی از اولین نمونه از چاه های نفت پیدا شد در 347 از میلاد در چین باستان که در آن کارگران با استفاده از قطب بامبو برای کمک به آنها را حذف نفت از زمین. این با استفاده از روغن به عنوان سوخت برای پس از آن رونق چینی, نمک صنعتی. در طول 1950s نفت خام جایگزین روغن نهنگ برای تبدیل شدن به جهانی انتخاب برای سوخت.

افرادی که در صنعت کار می کنند آشنا هستند با نام های مختلف از نفت مانند وست تگزاس اینترمدیت (WTI), Brent نور دبی خام و Bonny نور است. نیز وجود دارد گریدهای مختلف و یا انواع نفت خام: نور, سنگین, شیرین و ترش. کم-چگالی ویسکوزیته مشخص نفت برعکس نفت سنگین دارای چگالی بالاتر است. شیرین نفت کاهش گوگرد در مقایسه با زمانی که به ترش نفت است. به عنوان یک قاعده کلی کلی در سطح جهانی نفت خام سبک شیرین است کمترین تقاضا به دلیل آن نیاز به حداقل مقدار از پالایش برای استفاده به عنوان سوخت.

بنزین که شما پمپ را به وسیله نقلیه خود را تقریبا روشن مایع و آن را مشتق شده از بسیار چسبناک مایع سیاه و سفید است که استخراج شده از زمین. در علاوه بر این به بنزین خام خام استفاده می شود برای تولید محصولات دیگر مانند پلاستیک و سوخت جت (نفت سفید) حرارت روغن و حتی مداد رنگی!

در حالی که خصوصیاتی متفاوت با توجه به کدام منطقه از جهان که از نفت خام استخراج شد و به عنوان یک راهنما خام است متشکل از عناصر زیر و ترکیبات:

کربن: 84%

اکسیژن: کمتر از 1%

هیدروژن:14%

فلزات: کمتر از 1%

گوگرد: 1-3%

نمک: کمتر از 1%

نیتروژن: کمتر از 1%

در حالی که کامل درس شیمی و توضیح استخراج و پالایش فرایند است که فراتر از محدوده این مقاله ما می توانیم ذکر است که رایج ترین وسیله جدا کردن قطعات از نفت خام است که از طریق یک روش به نام روش تقطیر جزء به جزء و این آثار توسط حرارت روغن به درجه حرارت شدید است. این کار به دلیل هر یک از مولفه های مختلف نقطه جوش پس از آن باعث می شود آن را ممکن است برای منزوی کردن آنچه مورد نیاز است. تکنیک های مدرن می تواند اصلاح این بیشتر با شکستن هیدروکربن ها به طوری که سوخت دیزل می تواند پردازش به بنزین است که اگر افزایش تقاضا در بازار است. ناخالصی ها را برداشته و سوخت ذخیره شده به صورت محلی بر روی سایت تا زمانی که در نهایت عرضه به بازار مصرف است. در تاریخ اخیر یک منبع جایگزین برای نفت خام شده است و در افزایش محبوبیت شیل و تار شن و ماسه. خواندن این کتاب برای یادگیری بیشتر در مورد نفت خام و چگونه به سود حاصل از نوسانات قیمت این کالا مهم.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*