هزینه بوفه صبحانه ۶۰ هزار تومان است

وجود یک آشپز بین المللی بوفه صبحانه که در آشپزخانه به شکل جزیره ای شیشه ای در وسط رستوران غذای شما را آماده می کند، خیال شما را از هر جهت مطمئن می کند. همچنین شما میتوانید، بوفه صبحانه در استکانهای کمر باریک چیده شده روی میز پذیرایی، چای بریزید و از خود پذیرایی کنید.

این کافه رستوران، بوفه صبحانه فضایی شاهانه صبحانه سلف سرویس همانند یک کاخ مجلل را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. این را هم باید افزود که در رستوران دیبا نیز شما امکان برگزاری جشن ها و مهمانی های خود را دارید.

بوفه های اردک آبی در سه نوبت صبحانه، ناهار و شام سرو می شن که در هر نوبت شما میتونین هر کدوم از بوفه ها را بصورت تک به تک و یا بصورت بوفه کامل استفاه کنین.

منوی صبحانه اردک آبی را حتی میتوان بوفه صبحانه متنوعتر از منوی شام و نهار آن دانست.

صبحانه یکی از وعدههای غذایی باارزش به شمار میرود بوفه صبحانه که بیشتر مردم روز خود را با آن آغاز میکنند.

رستوران صبحانهحال شما اگر به شیراز سفر کرده و در هتلی اسکان پیدا کنید شاید وعدههای غذایی برایتان مهم باشد.

یکی از بهترین بوفه های صبحانه را هم برایتان معرفی کردیم. اگر در شیراز به دنبال محیطی شیک و لوکس برای صرف صبحانه میگردید و کیفیت و تنوع غذاها برایتان بسیار اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما صبحانه هتل بزرگ شیراز در رستوران این هتل است.

صبحانه هتل مارینا در زیباترین و دلپذیرترین بوفه صبحانه شکل روی میزها قرار گرفته است و پرسنل مجرب و خوشبرخورد شما را به میل کردن صبحانه دعوت میکنند. اگر می خواهید شام را در لاتون میل کنید، از 19:30 تا 22:30 فرصت دارید که دلی از عزا درآورید. کافیشاپ سان ست با تقسیم شدن به سه بخش، امکان پاسخگویی به هر نیاز و سلیقهای را دارد؛ بیشترین ظرفیت کافه به بخش لابی هتل اختصاص دارد و علاقه مندان میتوانند با نشستن در لابی هتل، از طریق کارکنان کافی شاپ، به آنچه نیاز دارند

دسترسی داشته باشند، اما اگر نیاز دارید که جلسات کاری خود بوفه صبحانه را در یک کافی شاپ برگزار کنید؛ پیشنهاد ما به شما طبقه بالای کافی شاپ هتل اسپیناس پالاس است؛ زیرا، محیطی ایدهال و دنج را برای شما فراهم میکند و در نهایت تنها مکانی که در آن مجاز به کشیدن سیگار هستید، بهترین صبحانه سلف سرویس در تهران بخش نهایی کافی شاپ یعنی، تراس است، که نمایی از تهران را روبروی شما قرار میدهد.

صبحانه سلف سرویس تهرانحتما شکم گردی بخشی از سفرتان است و بنابراین رستوران ها و کافه های هتل هم برای شما اهمیت ویژه دارند.

هر قسمت از کافه را که انتخاب کنید، منویی متنوع و دلچسب روی میز شما است. به این فضای لوکس و در عین راحت برخورد گرم و مهمان نوازی کارکنان را هم اضافه کنید. به تمام این عناصر، اشیای قدیمی و عتیقه داخل رستوران را اضافه کنید که حس نوستالژی شما را تکمیل می کنند. بدون شک یک منوی کامل و خوشمزه به اضافه فضایی مجلل و اشتهاآور. تصور کنید تمام این غذاها و نوشیدنی های خوشمزه را در حالی میل کنید که موسیقی روح نوازی آن هم به صورت زنده مهمان گوش هایتان باشد.

پس، اگر دوست دارید صبحانه را در کنار خانواده و بیرون از خانه میل کنید، مقاله بهترین صبحانه تهران را کجا بخوریم را تا آخر بخوانید. از لذت خوردن صبحانه در بوفه ها و سلف سرویس های تهران در مقاله قبلی گفتیم.

امکان غذا خوردن در کنار رودخانه از جذابیت های رستوران کاکتوس است. علاوه بر فروشگاه صنایع دستی که امکان خرید بهترین سوغاتیها را برای شما فراهم میکند؛ بوفه صبحانه میتوانید سری هم به فروشگاه و کارگاه سوهان محمد ساعدی نیا بزنید که یکی از جاذبههای مجتمع مهر و ماه به حساب میآید

و سوهانهای فوقالعاده خوشمزهای را عرضه میکند؛ اما این همه ماجرا نیست و در کنار سوهان، محصولات متنوعی در بخش گز و شکلات نیز در طمعها، طرحها و بستهبندیهای مختلف در این فروشگاه عرضه میشود که نمیتوانید دست خالی از آن بیرون بیایید.

این کافه بوفه صبحانه علاوه بر فضای داخلی یک فضای باز هم دارد که علاوه بر استفاده از هوای آزاد برای کسانی که سیگار میکشند مناسب است. علاوه بر اینها جلوه های معماری مدرن در همه جای رستوران از میز و صندلی ها تا مجسمه ها، لوسترها و آیینه کاری ها دیده می شود.

المان های معماری سنتی ایرانی در همه جای رستوران دیده می شوند. چه از این بهتر که در رستوران لاتون، یک اتاق VIP با ظرفیت ۱۰۰ نفر وجود دارد که امکان برگزاری جشن و مراسمهای شما را فراهم میکند. “بوفه صبحانه” منوی صبحانه این رستوران شامل ۱۰۰ نوع صبحانهی گرم، سرد، انواع آبمیوه، انواع مربا، انواع نان و شیرینی، انواع سالاد، انواع میوه، انواع آجیل، انواع چای و دمنوش و انواع نوشیدنی است.