هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت‌حیدریه توزیع شد

هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت‌حیدریه توزیع شد

[ad_1]

حجت‌الاسلام جعفر نواییان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی را دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال دانست و افزود: در قالب طرح ضیافت همدلی و در راستای اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه، ۱۲۵ بسته موادغذایی و بهداشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا توزیع شده است.

وی ادامه داد: تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی و توزیع آن بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا توسط اداره اوقاف و امور خیریه تربت‌حیدریه تا عادی شدن شرایط همچنان ادامه دارد و برای استمرار در این کار خداپسندانه، مشارکت و همراهی خیران و نیکوکاران لازرم و ضروری است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت‌حیدریه گفت: توزیع بسته‌های کمک معیشتی بین نیازمندان منطقه با مشارکت معتمدان محلی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی صورت گرفته است و این مهم همچنان ادامه خواهد داشت.

هزار و ۸۰۰ موقوفه، چهار هزار رقبه و ۱۳ بقعه متبرک در سه شهرستان تربت‌حیدریه، زاوه و مه ولات تحت یک مدیریت واحد اداره می‌شوند.

بیشتر موقوفات این مناطق شامل زمین، درخت، ملک مسکونی و تجاری است.

تربت‌حیدریه درفاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تا ظهر روز سه شنبه ششم خرداد ۱۳۹۹،  ۱۳۹ هزار و ۵۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۵۷ تن در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و ۵۰۸ تن رسیده است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*