هدایت نسل جوان از دغدغه‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی است

[ad_1]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی روز یکشنبه در دیدار با آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: کار در حوزه تبلیغات اسلامی بسیار جدی گرفته‌ایم و وظیفه طلبگی و شرعی خود می‌دانیم که خدمت صادقانه به مردم داشته باشیم و این مهم را حق مردم مؤمن ولایت‌مدار ایران اسلامی می‌دانیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: امروز زمان آن نیست که  زمان سپری شود، بدون آنکه منشأ اثر باشیم و باید تلاش کنیم تا نسل جدید را به درستی رهبری و هدایت نماییم و تبلیغات اسلامی بازوان محکمی در کنار عالمان دین برای تحقق این معناست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی عنوان کرد: مقام معظم رهبری رسالت سنگینی را بر عهده تبلیغات اسلامی گذاشته‌اند و امیدواریم با یاری خداوند با حمایت‌های نمایندگان رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان‌ها بتوانیم این رسالت‌ها را در هر استان به خوبی پیش ببریم.

وی در ادامه گفت:از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به خاطر حمایت‌هایی که از نهادهای انقلابی و فرهنگی و ایجاد اتفاق و اتحاد بین نیروهای انقلابی ایجاد کرده‌اند، قدردانی می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در قزوین نیز در این دیدار اظهار کرد: در جامعه ایمانی ورود و موفقیت در کارهای جمعی نیازمند ایمان، تقوا و تسلیم است و این دستورالعمل قرآنی در کنار ارتباط جدی با خداوند انسان را سربلند کرده و به موفقیت می‌رساند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی تصریح کرد: اگر هر کاری خدایی شود، ماندگاری و اثرگذاری پیدا می‌کند و هر کاری وصل به انسان شود و منیت‌ها به میان بیاید، ماندگاری و اثرگذاری پیدا نمی‌کند و حوزه تبلیغات اسلامی از جمله حوزه‌هایی است که بسیار نیازمند این معناست. 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی جهت تکریم و معارفه مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی به قزوین سفر کرده است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*