هجدهمین جشنواره عروسکی تهران-مبارک مردادماه برگزار نمی‌شود

هجدهمین جشنواره عروسکی تهران-مبارک مردادماه برگزار نمی‌شود

[ad_1]

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، دبیرخانه جشنواره‌های این اداره‌کل در اطلاعیه‌ای از برگزار نشدن هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک در تاریخ اعلام شده (از ۱۰ تا ۱۸مردادماه سال جاری) و اطلاع‌رسانی در خصوص تاریخ جدید برگزاری آن خبر داد.
در متن این اطلاعیه آمده است: با آرزوی سلامت و بهروزی برای تمام هنرمندان و گشایش امور و ضمن دعا برای شادی روح هنرمند فقید و دبیر تلاشگر هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک گلزار محمدی، به اطلاع گروه‌های متقاضی شرکت در این رویداد هنری، هنرمندان محترم و نمایشگران عروسکی می‌رساند با توجه به شرایط موجود و به جهت صیانت از سلامت هنرمندان و مخاطبان هنر نمایش، هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک در تاریخ اعلام شده برگزار نخواهد شد.

برژایه این اطلاعیه، اداره‌کل هنرهای نمایشی براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص برگزاری برنامه‌ها و رویدادهای هنری و تجمیع نظرات تخصصی شورای سیاستگذاری جشنواره، تاریخ برگزاری این رویداد را به اطلاع هنرمندان و گروه‌های محترم نمایشی خواهد رساند.
پیش از این قرار بود هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک به دبیری زنده‌یاد گلزار محمدی از ۱۰ تا ۱۸مرداد ۱۳۹۹ برگزار ‌شود.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*