نوک طلا و جواهر و بدن حلقه سپر – Nipplecharms

[ad_1]

نوک طلا و جواهر می تواند بسیار هیجان انگیز است. پسران جوان و دختران به طور معمول پوشیدن, سوراخ کردن بدن, طلا و جواهر به عنوان یک بیان از خود اعتماد به نفس. آن است که هیپ, سرگرم کننده, دختران, و دختران چیزی برای نشان دادن به پسران اگر پسران به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک زیرچشمی نگاه کردن.

سوراخ کردن طلا و جواهر می تواند خطرناک باشد اگر. آن می تواند اگر درست انجام نداده یا مراقبت از گرفته شده به درستی علت آلرژی و عفونت زخم و دیگر عوارض جدی تر است که می تواند برای یک عمر. وجود دارد مورد بوده است که در آن برخی از زنان تجربه دردناک پرستاری یا حتی انسداد مجاری شیر. غیر سوراخ کردن طلا و جواهر بدن می تواند یک جایگزین عالی برای این مسائل.

غیر نوک پستان, سوراخ کردن بدن, طلا و جواهر به توهم, سوراخ کردن بدن بدون عوارض جانبی. با استفاده از نوک پستان ها, کلیپ نیز در از بین بردن درد, سوراخ کردن بدن, طلا و جواهر. شما همچنین می توانید پوشیدن نوک پستان, زنجیر, نوک پستان سپر شکم کلیپ در دستبند طلا و جواهر, زنگ و دیگر موارد از نوک پستان. مواد می تواند به عنوان گران قیمت به عنوان طلا یا پلاتین به عنوان مقرون به صرفه به عنوان فولاد جراحی پلاستیک, شیشه و یا سایر الیاف ساخته دست انسان. همه نگاه سکسی و سایش هست.

برخی از نوک طلا و جواهر پایبند به بدن کلیپ مغناطیس روح یا مژه چسب جوانه پوست کمی به ضمیمه و یا به معنای دیگر. هرگز وجود دارد پیرسینگ درگیر. بنابراین شما می توانید این جواهر اغلب یا در حال حاضر یا مبادله سبک های مختلف بلافاصله. بدون نیاز به نگرانی که یک سوراخ خواهد شد و شما مجبور به صرف پول بیشتر در اطاق نشیمن خال کوبی یا piercers.

نوک طلا و جواهر انگیز و سرگرم کننده برای پوشیدن دارم. این است که بسیار پرطرفدار طلا و جواهر بله از آن است که در اینجا به ماندن بگیرید. به عنوان NippleCharms.com متحده در این خط تگ:

تمام لذت و هیچ یک از درد.

نوک سینه ها از NippleCharms.com و مد دست به دست.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*