نوسانگر Stochastic: برخی از ترفندهای ساده برای هر کسی که به سود حاصل از نوسانگر Stochastic

[ad_1]

نوسانگر Stochastic به عنوان یک عبارت شامل کار “تصادفی” که به شدت در یک مفهوم ریاضی به معنای یک فرایند به طور تصادفی تعیین می شود دنباله ای از مشاهدات. هر یک از این مشاهدات در نظر گرفته شده است یک نمونه از یک توزیع احتمال.

در تجزیه و تحلیل فنی اصطلاح تکامل یافته است به معنی یک شاخص است که در مقایسه با زمان بسته شدن قیمت با بالاترین بالا و پایین کم به تعداد بیش از یک روز.

نوسانگر Stochastic توسعه داده شد در اواخر دهه 1950 توسط George C. لین. امروزه از آن بیشتر استفاده می شود برای شناسایی overbought و oversold شرایط در یک روش مشابه به قدرت نسبی شاخص.

به طور مشابه به RSI, Stochastic اسیلاتورهای همیشه در محدوده بین 0 و 100%. 9 درصد به این معنی است که ارز را به قیمت پایین آن داد و ستد در گذشته x دوره است. 100% به این معنی است که نرخ ارز است که در بالاترین آن داد و ستد بیش از x زمان طولانی است.

بنابراین در اینجا این است که چگونه شما می توانید سود از نوسانگر stochastic:

  1. به هنگامی که نوسانگر تصادفی می افتد زیر سطح معینی (مثلا 20) و بالاتر از آن. رفتن کوتاه زمانی که شاخص بالای سطح داده شده (مثلا 80) و پس از آن کمتر از آن است.
  2. خرید سپس %K خط بالای خط %D و فروش زمانی که خط %K خط پایین تر از خط %D

به استراتژی تجاری خود را یک سطح بیشتر به دنبال تفاوت – برای مثال اگر نرخ ارز شد ساخت سری جدید اوج و stochastic oscillator شکست خورده است به بالا قبلی خود را در اوج است.

شما همچنین می توانید سود از نوسانگر stochastic با استفاده از آنها به عنوان تایید سیگنال:

  • یک سیگنال خرید ایجاد می شود که %K یا %D کمتر از یک آستانه داده می شود (مثلا 30) و سپس افزایش می یابد بالاتر از آن است. یک سیگنال فروش ایجاد می شود که خط می رود بالاتر از یک آستانه داده می شود (مثلا 70) و سپس در زیر آن
  • رفتن در زمانی که خط %K خط بالای خط %D. رفتن کوتاه زمانی که خط %K خط پایین تر از خط %D.

یکی دیگر از راه نگاه کردن به این است که “بلند/کوتاه” سیگنال تولید می شود که %K خط عبور خط %D بعد از خط %D اتحادش را تغییر جهت. در پایین رفتن طولانی سیگنال ایجاد شده است و در بالا رفتن کوتاه سیگنال ایجاد شده است.

اگر نرخ فارکس است اوج جدید و اندیکاتور شاخص نتواند به اوج جدید ما یک واگرایی که ممکن است نشان می دهد یک تغییر در روند.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*