نوری: برنامه‌های تمرینی کادر فنی را در پارکینگ دنبال می‌کنم

نوری: برنامه‌های تمرینی کادر فنی را در پارکینگ دنبال می‌کنم

[ad_1]

حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان با اشاره به برنامه‌اش در دوران تعطیلی اردوی تیم ملی گفت: یکی از دوستانم در همسایگی ما پارکینگ خانه خود را تبدیل به باشگاه کرده و در آنجا به صورت شخصی تمرین می‌کنم و آمادگی خود را حفظ کرده‌ام و طبق برنامه‌ای که کادر فنی در فضای مجازی به ما می‌دهد، پیش می‌روم. البته یک ساعت قبل از تمرین کل فضای تمرینی را توسط دستگاه سم پاش ضدعفونی می‌کنم و سپس تمرینات خود را انجام می دهم.

وی در مورد به تعویق افتادن المپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت: حضور در المپیک انگیزه تمامی ورزشکاران است و در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا شرایط برای همه ورزشکاران دنیا یکسان است. من هم تلاش می‌کنم تا از سایرین جا نمانم و آمادگی خود را حفظ کنم چرا که رقبای خوبی در این وزن دارم.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان با اشاره به اینکه ویروس کرونا بسیار خطرناک است و حتی ورزشکاران نیز از آن مصون نیستند خاطرنشان کرد: چند روز پیش در خبرها خواندم که اسماعیل بوررو قهرمان کشتی فرنگی کوبا نیز مبتلا به کرونا شده است، و این نشان می‌دهد که شیوع این ویروس بسیار بالاست.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: دعا می‌کنم  کسانی که دچار این بیماری شده‌اند زودتر خوب شوند و به خانواده کسانی که جانشان را به دلیل این بیماری از دست داده اند تسلیت می‌گویم. همه ما باید در خانه ماندن را رعایت کنیم تا هرچه زودتر از شر این بلا خلاص شویم.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*