نظارت بر روند خرید تضمینی گندم با حضور ناظران در سیستان و بلوچستان تشدید شد

نظارت بر روند خرید تضمینی گندم با حضور ناظران در سیستان و بلوچستان تشدید شد

[ad_1]

غلامعلی گنجعلی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی این دوره بازدیدهای مستمر از تمامی مراکز خرید تضمینی در حال خرید انجام و آموزش های مرتبط شامل آشنایی با نحوه تعیین افت مفید و غیرمفید و دیگر موضوعات مرتبط با خرید آموزش و بررسی می‌شود.

وی گفت: در این دوره بازدیدهای مستمر همه روزه به جهت جلوگیری از وقفه در ثبت محصولات خرید در سامانه سیفا و تاکید بر ارسال به موقع اسناد خریداری شده به بانک عامل است تا کشاورزان هر چه زودتر به مطالباتشان دست پیدا کنند و کارشناسان متخصص و ارشد کنترل کیفی اداره کل نیز بنا بر شرح وظایف ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران نسبت به انجام وظیفه اقدام می‌کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان افزود: نظارت کامل بر فرایند خرید، پیش‌گیری از بروز تخلفات احتمالی در طی عملیات خرید، تطبیق تعداد وسایل نقلیه و اسناد ثبت شده در روز و تهیه و تنظیم گزارش روزانه از مهمترین اقدامات بازرسین اعزامی به مراکز خرید است.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان از استان‌های پیشرو در امر خرید تضمینی گندم است و با توجه به اینکه خرید تضمینی از طریق سامانه سیفا و استعلام از سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی صورت می‌گیرد از کشاورزان درخواست می شود در صورت عدم ثبت مشخصات در سامانه پهنه بندی در اسرع وقت نسبت به ثبت مشخصات در این سامانه اقدام کنند.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*