نحوه دریافت رایگان بیت کوین

[ad_1]

هر کس در یک وضعیت متفاوت است. یک کفش می't همه جا. بنابراین ما می رویم به بحث در مورد راه های مختلف از بیت کوین به صورت رایگان. شما ممکن است تعجب اگر شما می توانید Bitcoins به صورت رایگان. آن's امکان پذیر است. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد 6 راه برای رسیدن به این هدف است. اجازه دهید's بحث در مورد آنها.

  1. پرداخت بیت کوین
  2. برنامه های وابسته
  3. معدن
  4. بازی
  5. فوستس
  6. قمار و کلاهبرداری

سقوط برای کلاهبرداری

Don't برای کاهش کلاهبرداری و یا شما از دست دادن تمام پول خود را. بنابراین اگر شما برای جلوگیری از کلاهبرداری, شما می توانید با استفاده از هر روش دیگر به پول. شما می توانید't کسب پول دیجیتال از طریق این کلاهبرداری است. برای مثال اگر یک پیشنهاد به شما می پرسد به پرداخت یک مقدار مشخصی و شما هیچ نظری ندارم آنچه شما می رویم به دریافت ارز در, می دانم که آن را's اومدی.

پس cryptocurrencies بسیار گران قیمت آن's یک ایده خوب را به خطر و سقوط برای یک کلاهبرداری است. پس از همه, شما don't می خواهید به پایان رسید تا از دست دادن سخت به دست آورده پول در یک ثانیه.

بیت کوین بازی

وجود دارد برخی از بازی های خارج وجود دارد که به شما پرداخت مقدار کمی از این ارز دیجیتال اگر شما آن را بازی در حالی که برای. این بازی که بسیاری از آگهی های متصل به آنها را.

همه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن بازی کردن و مشاهده تبلیغات است. به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند کسب درآمد از طریق تبلیغات و به شما پرداخت بخشی از درآمد خود را.

اگر شما don't, مشکل, مشاهده تبلیغات, شما می توانید بازی این بازی و کسب درآمد برخی از پول دیجیتال در بازگشت.

معدن

چند سال پشت, آن را ممکن است برای به دست آوردن تن از Bitcoins از طریق فرایند استخراج از معادن. امروزه آن تبدیل شده است بسیار مشکل تر است. امروز بازار تحت سلطه اسلحه بزرگ است که تجهیزات ویژه ای برای استخراج از معادن.

اگر شما می خواهید به معدن ارز ما نشان می دهد که شما سرمایه گذاری در بسیاری از سخت افزار قدرتمند. شما می توانید't فقط با استفاده از کامپیوتر خود را برای این منظور است.

استفاده از برنامه های وابسته

تا آنجا که به نظر من مربوط می شود این است که ساده ترین راه کسب درآمد بیت کوین به صورت رایگان. آن's ارزش آن. برنامه های وابسته کار در تمام صنایع و cryptocurrency این قاعده مستثنی نیست. برای مثال شما می توانید انتخاب کنید برای اشاره به یک دوست به منظور کسب یک تخفیف یا پرداخت در Bitcoins.

دریافت پرداخت به بیت کوین

در واقع آن's 100 ٪ رایگان. اما از لحاظ فنی می توان آن را به نام “رایگان”. دوباره آن را's مانند یک بازی پاداش. شما می توانید این کار را در بسیاری جهات. برای مثال شما می توانید درخواست برای کمک های مالی در Bitcoins را در سایت خود. شما می توانید با کسی که می پردازد در ارز دیجیتال. شما همچنین ممکن است بخواهید کارفرمایان خود را به انتشار خود را پرداخت ارز دیجیتال. این امکان پذیر است اگر شما کارفرمایان در حال حاضر پرداخت در cryptocurrency.

اگر شما بسیار امیدوار است که بیت کوین رو به افزایش در ارزش به ما نشان می دهد که شما بروید و پرداخت پول نقد برای خرید آن است. این مطمئن ترین روش است تا کنون. اما اگر این امکان را برای شما, سپس شما می توانید انتخاب کنید هر یک از این روشها به بالا. امیدوارم یکی یا دو تا از این روش برای شما کار خواهد کرد.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*