مینی داو استراتژی های معاملاتی

[ad_1]

مینی داو استراتژی های معاملاتی تبدیل شده اند بسیار محبوب در حال حاضر با ایجاد مینی قرارداد در داو جونز صنعتی شاخص نیز به عنوان مراجعه کننده “داو”. داو متشکل از 30 عموم معامله شرکت های ایالات متحده در سراسر متنوع بخش در سراسر ایالات متحده کسب و کار چشم انداز و یکی از “سه بزرگ” شاخص های که در حال تماشای همراه با S&P 500 و NASDAQ در میان سرمایه گذاران و وال استریت. علاوه بر اینکه از نزدیک دنبال داو محبوب در میان معامله گران آتی که تخصص در تجارت شاخص های آتی به دلیل آن نقدینگی بالا و حرکت سریع قیمت ها به ویژه با ایجاد “مینی داو” است که کوچکتر از اندازه قرارداد آتی است که 1/10th اندازه به طور منظم داو قرارداد آتی. این باز می شود تا شاخص های آتی بازار کوچکتر از معامله گران خصوصی با این حال بسیاری از این نوع از معامله گران که به جذب فرصت در داو عدم درک درستی از چگونه آن را به قیمت توسعه و همچنین مناسب استراتژی تجاری به استفاده از چگونه داو معاملات به منظور سود بر اساس مداوم است.

خوشبختانه داشتن درک درستی از 3 نوع اساسی از حرکت قیمت وجود دارد که در کوتاه داو می تواند کمک به شما در طراحی یک رویکرد عملی به تجارت سودآوری در این بازار است. 3 نوع قیمت اقدام می روند جوش و حمایت/مقاومت.

اول روند معاملاتی سنگ بنای موفقیت در تجارت به عنوان شواهد مشترک تجارت ماکسیم, “روند دوست شما است”. دلیل که چرا شما می خواهید به تجارت گرایش های مربوطه می باشد توسط نیوتن قانون اول فیزیک که می گوید “یک شی در حال حرکت باقی می ماند در یک حالت ثابت سرعت مگر پس از عمل توسط یک خارجی نامتعادل نیروی”. یک مینی داو استراتژی تجاری است که بر اساس زیر روند را پیدا خواهد کرد که زمانی که یک روند اشکال آن تمایل به حرکت به طور پیوسته در یک مسیر داده شده تا زمانی که چیزی باعث می شود آن را به هم متوقف شود و به شکل یک محدوده تجاری و یا معکوس قیمت اما تا زمانی که نقطه مینی داو به طور پیوسته اقامت در هر دوره فعلی آن رفت و آمد است.

برک آوت تجاری است که بیشترین مواد منفجره از 3 مینی داو استراتژی های معاملاتی و به سرعت می توانید سود در کوتاه ترین زمان. زمانی که قیمت معامله به عقب و جلو در یک محدودۀ تجاری اگر تعداد کافی از سفارش قرار داده شده و سپس افزایش حجم معاملات می تواند در نتیجه انفجار قیمت از این محدوده قیمت را خاموش و در یک مسیر داده شده به طور همزمان به عنوان حجم تجارت خوشه بالاتر است. حجم تجارت مانند موشک سوخت قیمت در بسیار به همان شیوه به عنوان یک موشک بی اثر باقی می ماند بر روی زمین تا زمانی که مقدار زیادی از سوخت تولید نیروی کافی برای قرار دادن که موشک به حرکت جلو راندن آن بالاتر است. پس از آن حجم تجارت و میزان تولید می شود که عامل کلیدی در تجارت جوش در مینی داو و می تواند منجر به سود بزرگ اگر به درستی به پایان رسیده.

در نهایت تجارت سطوح حمایت و مقاومت بوده است که یکی از قابل اعتماد ترین روش برای کوچک داو تجارت و تمرین لکه های معاملاتی در محدوده قیمت آن اقدام و سپس با شناسایی نقاط قیمت است که به عنوان پشتیبانی برای انجام طولانی نوشته و مقاومت قیمت امتیاز برای قرار دادن کوتاه نوشته است. تجارت دامنه ها تشکیل شده که به اندازه کافی وجود ندارد خریداران یا فروشندگان را به کنترل مینی داو روند و در نتیجه عقب و جلو حرکت قیمت می باشد. قیمت معکوس از این دو سطح قیمت به دلیل وجود تعداد کافی از معامله گران در این سطح است که در حال برگزاری سریع بر روی مواضع خود و نیروی قیمت در جهت مخالف است. تا زمانی که به اندازه کافی حجم معاملات وارد محدوده قیمت در مقدار کافی در هر دو جهت قیمت را نمی روند و یا برک آوت باقی می ماند و در محدوده تجاری که در آن شما می توانید تجارت بین حمایت و مقاومت تا زمانی که چیزی است که نیروهای آن را از این قرارداد محدوده قیمت.

این 3 استراتژی های معاملاتی بر اساس توانایی استفاده از قیمت اقدام به نقطه ایده آل امتیاز در مینی داو بازار و راه خود را با قطار به سرعت آنها را شناسایی و در یک نگاه این است که به صرف زمان تحصیل در نمودار قیمت. از طریق تکرار و با صرف زمان تحصیل در نمودار قیمت و مینی داو قیمت عمل شما آموزش ویژوال قشر از ذهن خود بخشی از مغز که مسئول تشخیص الگو را فورا تشخیص الگوها به عنوان آنها شروع به شکل. این می تواند به شما یک مزیت رقابتی بیش از دیگر معامله گران و همچنین کمک به شما به طور غریزی درک که استراتژی به درخواست که در آن دیگران ممکن است فقط یک قیمت غیر قابل تشخیص خطوط به شما این فرصت را به را سود آور نقاط ورود و زمان خروج با دقت بیشتر.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*