مواد غذایی

[ad_1]

مواد غذایی و کالاهای معامله شده در بازارهای بین المللی به سراسر قاره ها و توزیع برای رسیدن به مکان های از راه دور نیز می باشد. این مواد غذایی رتبه بندی بر اساس در دسترس بودن بهره وری و خواستار افزایش جمعیت. غیر-فرآوری مواد غذایی مانند غلات سبوس دار و حبوبات و ادویه جات ترشی جات, cashews, منجمد, مواد غذایی, میوه ها, سبزیجات, شیر, تخم مرغ و بسیاری دیگر مواد غذایی که داد و ستد به بومی یا بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی است. مواد غذایی فرآوری شده کالاها شامل روغن های خوراکی, کره,, پنیر, سروهای, آب میوه, سس و انواع آرد. صنعت مواد غذایی است که چند میلیارد دلار کسب و کار و بزرگترین صنعت.

دست زدن به مواد غذایی و کالاهای اساسی شامل بسیاری از عوامل مهمی است که نمی توان نادیده گرفت مانند ذخیره سازی و ماندگاری و شرایط دما. فضای ذخیره سازی مورد نیاز باید با توجه به توجه دقیق به عنوان مقدار فضای لازم در یک انبار بستگی به حجم کل مواد غذایی ذخیره شده و بر روی تعدادی از محصولات مختلف. جدا پشته نیاز به حجم قابل استفاده از یک پشته بزرگ; از این رو هر کالا باید انباشته می شود به طور جداگانه. عمر مفید اشاره به میزان متوسط زمان یک محصول ممکن است ذخیره می شود و بدون تغذیه زوال است. مواد غذایی کالا رو به زوال می تواند به دلایل مختلف از جمله پیری, میکروبیولوژیکی, پوسیدگی شیمیایی و فیزیکی تخریب و تغییرات بافت. خراب شدن مواد غذایی می تواند به کاهش و یا کاهش دقیق پردازش و بسته بندی و حمل و نقل و ذخیره سازی. دستورالعمل های جهانی برای کنترل دما و رطوبت شرایط را با توجه به مواد غذایی مختلف کالاهای غیر ممکن است زیرا این شرایط و محیط زیست عامل متفاوت از جایی به جای. برخی از دستورالعمل های اساسی می تواند به دنبال مانند نگه داشتن همه مواد غذایی در شرایط خشک نگهداری مرطوب و خشک مواد غذایی به طور جداگانه متقابل تهویه در انبار sunroofs و پوشش مواد غذایی در طول حمل و نقل.

علاوه بر مواد غذایی که یک تجارت سودآور کسب و کار مقادیر زیادی از مواد غذایی در حال اهدا از طریق توزیع مواد غذایی برنامه به عنوان اقدامات امداد. کالاهای مورد نیاز برنامه های غذایی با استفاده از مواد غذایی ارزان کالاهای اساسی برای ارائه تغذیه اساسی به جمعیت در امنیت غذایی شرایط اضطراری و همچنین برای توسعه فعالیت های طراحی شده به آدرس مواد غذایی امنیت اهداف است.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*