من تجربه تجارت قهوه و کاکائو و آب پرتقال کالا قراردادهای سلف و گزینه های

[ad_1]

قهوه قراردادهای آتی و گزینه قطعا پر از عمل است. مسافت های طولانی و تجارت روز قهوه می تواند بسیار هیجان انگیز است. نقاط حمایت و مقاومت خیلی خوب کار می کنند. کاکائو و آب پرتقال به بهترین معامله برای مسافت های طولانی. نقدینگی در هر سه محدود است اما هنوز هم به اندازه کافی به حرکت در داخل و خارج را با عزت.

برای حدود 2800 حساب مارجین شما می توانید کنترل یک 37,500 پوند قرارداد قهوه به ارزش حدود $ 45,000. 1 درصد حرکت برابر است با $ 375. (مثال: یک حرکت از 120 121)

زمانی که قهوه در بازار است که انگیزه آن می rip از طریق نقاط حمایت و مقاومت به راحتی. متوقف می شود و معمولا به خوبی کار می کنند اما لغزش است که همیشه ممکن است با NYBOT. قهوه معاملات سلف و گزینه های تجاری را برای یک زمان بسیار کوتاه روزانه. (9: 15-12: 30 EST) باز نشانه معمولا اشتباه است. چند بار بازار نشانه ای پیشنهاد کرده اند کوچک حرکت در یک جهت. هنگامی که آن را باز واقعیت بزرگ بود حرکت راه مخالف.

نگاه به LIFFE بازار معاملات آتی لندن برای حرکات در قهوه و شکر و کاکائو در بازار یک شبه. شما می توانید به صورت آنلاین به نقل از تاخیر. این نقل قول بر اساس اروپایی و آفریقایی قیمت گذاری موقعیت. آنها ممکن است درخواست به طور مستقیم به ما تجارت در ایالات متحده, اما یک شبه راهنمای.

قهوه داد و ستد شده است به عنوان کم به عنوان 40c یک پوند در سال 2001 و به عنوان بالا به عنوان 337 در سال 1977. بیشتر از زمان قهوه به نظر می رسد در یک الگوی برگزاری به دنبال کوتاه در یک جهت. مگر اینکه شما در حال حاضر قرار است این تیز حرکت دشوار است برای گرفتن در هیئت مدیره یک بار آنها آغاز خواهد شد. باید ایمان را در تجزیه و تحلیل خود را نگه دارید و نشستن تنگ است.

در گذشته قهوه فوق العاده ای ساخته شده تا حرکت خوشه. این نوع حرکت می تواند به شما مقدار زیادی از پول اگر معامله هست. برزیل کشور به سازمان دیده بان برای عرضه و تقاضا مشکلات. اما کیفیت از قهوه خود را به اندازه کافی بالا است برای مشخصات قرارداد. هنوز یک توقف یا اختلال هنوز هم می تواند ارسال قیمت پرواز.

کاکائو

کاکائو آتی و همچنین گزینه های تجارت در NYBOT. کاکائو است که به عنوان فرار به قهوه. تازه کار اغلب تجارت کاکائو به دلیل آن's نسبتا مایع و نه یک حاشیه بزرگ مورد نیاز است. بازار معمولا نمی't را جنبش های بزرگ اما همین't دست کم گرفتن توانایی های بالقوه خود را. نیروهای سیاسی مختلف در مناطق بی ثبات ساحل عاج و سواحل غرب آفریقا می تواند باعث کاکائو افزایش قیمت و یا به شدت سقوط یک شبه.

حدود 1200 دلار شما می توانید کنترل از 10 تن کاکائو به ارزش حدود $ 16,000. 100 نقطه حرکت برابر است با $ 1000. (مثال: 1600-1700)

کاکائو داد و ستد شده است به عنوان کم به عنوان $ 800 تن در سال 2000 و به عنوان بالا به عنوان $ 5300 در اواسط سال 1970's. یک حرکت از سه صد تا پنج صد دلار یک تن در نظر گرفته است. ($ 3,000- $ 5,000) کاکائو یک روز بزرگ است تجارت خودرو. وجود دارد بهتر است در بازار معاملات روز وجود دارد.

کاکائو گزینه ها کمی دشوار است برای ورود و خروج. پنج تا ده نقطه پیشنهاد و درخواست تفاوت هنجار است. بهترین برای قرار دادن در یک استراحت منظور نزدیکی نظری ارزش برای یک قیمت عادلانه است.

کاکائو کوتاه معاملات. (8:00 AM -11: 50am می باشد) این باعث می شود آن را برای اولین بار کالا به باز کردن در صبح است. برای کسانی از شما که خواب در اواخر دیگری را انتخاب کالا. بسیاری از کاکائو حرکت می کند و با بهترین قیمت ها رخ می دهد درست در باز کردن.

آب پرتقال

آب پرتقال یک یخ گرا بازار است. یک زمان وجود دارد در سال 1980's که ژانویه یخ بودند مانند ساعت ، معامله گران را بار موقعیت خود را در اواخر پاییز به دنبال یخ. سپس در مد نرمال بازار تغییر کرده است.

حدود 2200 دلار شما می توانید کنترل از 15000 پوند آب پرتقال به ارزش حدود $ 30,000. کامل 10 نقطه حرکت برابر است با $ 1500. (مثال: 210 تا 220)

آب میوه قیمت شده اند تا به عنوان کم 32 سنت در هر پوند در سال 1971 و به عنوان بالا به عنوان $ 2.20 در سال 1977. بالا رخ داده است که یک ویرانگر یخ طوفان فلوریدا.

تا چند سال پیش آب پرتقال شده بود در امان خرس بازار برای یک دهه. آن را قطعا پرداخت حق عضویت خود را در سال 1990's. این یک گزینه بسیار عالی نوشتن بازار در طول این زمان. پس از این پایین عمده آب رفت و در را به اوج تاریخی در سال 2000's. آب اخبار نگه داشته شدن بدتر به عنوان محصول پس از برداشت محصول آسیب فراتر از بهبود. توقف در فلوریدا می تواند بازار را به وحشی. اما به تازگی طوفان تا به حال تاثیر بیشتر از انجماد.

آب پرتقال محدود کرده است بعد تجاری بالقوه با توجه به مشکلات نقدینگی. هر چند که آن را's فعال معاملات روز امکان پذیر است. آب بازار است که معمولا بهترین معامله با استفاده طولانی مدت از مواضع. روند بازار به خوبی و اغلب می رسد قیمت هدف. همچنین این آهنگ به خوبی با جدول زمانی.

آن's یک نکته جالب که پرتقال فلوریدا مورد استفاده در آب در حالی که کالیفرنیا پرتقال استفاده می شود بیشتر به عنوان میوه. بنابراین بد کالیفرنیا نارنجی یخ ممکن است تاثیر کمی در بازار آب. دیگر تامین کننده اصلی آب پرتقال برزیل است. یکی باید مراقب باشند از آب و هوا و محصول اندازه از هر دو برزیل و ایالات متحدۀ آمریکا.

به تازگی آب قیمت ها را تا به حال اجرا از 54 سنت در ماه ژوئیه سال 2004 به $ 2.10 در دسامبر 2006. این یک $ 23,000 حرکت برای هر قرارداد برگزار شد. در این تجمع عادی کاهش زد حدود 20-25 سنت. برخی از معامله گران موقعیت خواهم برای اضافه کردن به موقعیت خود را در هر مشابه کاهش است. این می تواند یک استراتژی موثر برای مسافت های طولانی تجارت است. (به جای خرید break-outs)

آب پرتقال گزینه های نسبتا جامد اما می تواند معامله موثر است. انتظار پر کردن گزارش به آهسته اما اعدام به طور کلی نمایشگاه که در بازار فعال است. فقط نگه داشتن در ذهن است که شما در حال تجارت در NYBOT بازار است. (نیویورک)

تجاری خوب!

وجود دارد قابل توجهی خطر از دست دادن معاملات سلف و گزینه های و ممکن است مناسب برای همه نوع از سرمایه گذاران. تنها ریسک سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*