مقام فلسطینی: آیت الله خامنه ای نقشه راه برای آزادی فلسطین را ترسیم کرد

مقام فلسطینی: آیت الله خامنه ای نقشه راه برای آزادی فلسطین را ترسیم کرد

[ad_1]

به گزارش شبکه خبری المیادین، ابو احمد فؤاد افزود: آیت الله خامنه ای نقشه راه برای آزادسازی فلسطین از طریق مقاومت را ترسیم کرد و این همین گزینه ما به شمار می رود.

وی با بیان اینکه ما بخشی از محور مقاومت هستیم و روش مان برای آزادسازی همان مقاومت است گفت: ما به مبارزه تا آزادسازی تمامی فلسطین ادامه خواهیم داد و اسرائیل غده سرطانی است که باید از بین برود.

دبیر کل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین همچنین گفت: سخنان آیت الله خامنه ای به مناسب روز جهانی قدس، بیانگر وجود نقد شجاعانه از نظام رسمی عربی است.

وی با بیان اینکه نظام های رسمی عربی اغلب با آمریکا پیوند خورده اند و بقای خود را مدیون آن می دانند گفت:  دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا از اکثر رژیم های عربی باج خواهی می کند.

فواد اضافه کرد: ملت های عرب مخالف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند اما دولت های شان در این مسیر تلاش می کنند.

وی گفت: عادی سازی روابط به این حدی رسیده که یک فروند هواپیمای اماراتی به بهانه کمک به فلسطینی ها در فرودگاه اسرائیل فرود می آید.

معاون دبیر کل جبهه  مردمی برای آزادی فلسطین در عین حال گفت: عادی سازی روابط و پیشبرد معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد.

وی خواستار برطرف شدن موانع موجود در مسیر وحدت و یکپارچگی فلسطینی ها شد و خاطرنشان کرد که  اختلاف ما با تشکیلات خودگردان فلسطین ناشی از مخالفت مان با «پیمان اسلو» است که آن را خسارتی برای منافع ملت مان می دانیم.

فواد گفت: لغو پیمان اوسلو راهی برای پایان دادن به اختلاف فلسطینی ها است.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*