معامله در بازار فارکس کلاس درس

[ad_1]

تجارت در بازار فارکس کلاس درس است که آنچه مورد نیاز است را به یک معامله گر جدید و راهنمای آنها را از طریق پیچ و خم از اطلاعات را به یاد بگیرند که چگونه به تجارت با استفاده از اصول اساسی. برای کسی که مایل به یادگیری آن می توانید مطمئن هستم قطعا احساس می کنم مثل روز اول در مدرسه هنگامی که شما نشستن در مقابل کامپیوتر خود و بمباران توسط مقدار زیادی از روش ها و استراتژی شما نیاز به دانستن در حالی که در همان زمان شما همچنین نیاز به توسعه و دانستن روانشناسی و طرز فکر معامله گر.

شما نیاز به شروع با:

  • یک حساب مجازی است که بودجه در بازی پول نقد برای حدود $ 100,000 را برای شما به تمرین. شما را پیدا خواهد کرد بیشتر کارگزاران فارکس عرضه خواهد شد این نوع از تعریف حساب دمو به مشتریان بالقوه و این نام فارکس حساب عمل.

چرا شما نیاز به این:

دلایل بسیاری وجود دارد برای باز کردن یک حساب دمو فارکس یکی از آنها این است که یک راه است که شما قادر خواهد بود برای تست یک استراتژی تجاری است که در آن هیچ هزینه وجود دارد. وجود دارد هیچ راه بهتری برای تست راه های موثر برای تست ایده های تجاری و روش به خصوص زمانی که آن را نمی خواهید به شما هزینه یک سکه. با استفاده از این بازی پول آن را تست طرز فکر خود را به شما یک ایده چگونه آن را احساس زمانی که همه چیز don't به طرح و معاملات don't به راه شما می خواهید. و یا زمانی که معاملات به راه است که شما برنامه ریزی شده و شما می توانید تعادل خود را بازی صندوق رشد.

تمرین کامل می کند و با استفاده از تجارت خود را نسخه ی نمایشی حساب است یک راه عالی برای به حداقل رساندن پتانسیل اشتباهات. به عنوان مثال اگر شما یک خطا و در نهایت فشار دادن دکمه اشتباه زمانی که شما قصد فروش و خرید چیزی به جای استفاده از پول خود را فاجعه بار خواهد بود. نسخه ی نمایشی حساب تجاری شما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با انجام یک خطا و چگونگی تاثیر آن بر حساب های خود را تعادل می باشد. با استفاده از این بازی حساب به شما اعتماد به نفس تا زمانی که شما آماده به استفاده از خود بودجه است.

اکثر کارگزاران فارکس ارائه رایگان عمل حساب اجازه می دهد تا شما را به تجربه آنچه در زمان واقعی معاملات خواهد بود با استفاده از پلت فرم معاملاتی خود را. در حالت ایده آل حساب های دمو هستند یک راه عالی برای مقایسه سیستم عامل های تجاری مختلف از چند کارگزاران این به شما زمان برای تصمیم گیری است که پلت فرم شما ترجیح می دهند و راحت تر هستند ، نگاه برای سیستم عامل که ممکن است اجازه می دهد تا شما را به استفاده از انتهایی متوقف می شود در حالی که دیگران ممکن است و این چیزی است که شما باید با استفاده از زمان واقعی تجارت. اگر عقبی توقف بخشی جدایی ناپذیر از خود سیستم تجارت در بازار فارکس و سپس شما می خواهید برای رفتن با پلت فرم است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آنها.

در ذهن خود نگه دارید یکی از مهم ترین چیزهایی است که قبل از اینکه شما شروع به استفاده از خود را به حساب عمل به یاد داشته باشید که حتی اگر وجود دارد نه پول واقعی در حساب خود را که شما باید تجارت آن را به عنوان اگر وجود دارد. بیش از حد اغلب معامله گران است که فقط شروع به معاملات خطرناک در عمل خود را از حساب آنها به طور معمول در یک حساب واقعی. لطفا don't را که همان اشتباه است و شما'خواهید بود که بسیار نزدیک به معامله در بازار فارکس با موفقیت.

[ad_2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*